#1 2011-10-07 20:33:38

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Postanowienie w sprawie Yamapiego, Ryo i innych byłych członków

Jak wiecie dzisiaj NEWS opuścili Ryo i Pi. Co za tym idzie na forum zaszły pewne zmiany, nie macie się jednak co martwić, chłopaki nie znikną z forum, to nadal ich fanklub, jednak by byli jakoś oddzieleni od obecnego zespołu i by było sprawiedliwie, powstał dział z byłymi. Znajdziecie w nim wszystkie rzeczy z Ryo, Pi, Uchim, Nottim i Jinem;) Jeżeli jednak, któryś z nich śpiewał coś z chłopakiem, który nadal jest w zespole to wtedy piosenka ta będzie odpowiednio w dziale NEWS lub KT albo i w mieszane, zależy:)

W dziale rozmów nadal znajdują się ich tematy odpowiednio podpisane i nadal będziemy wydawać z nimi wszystko co znajdziemy, więc bez obaw:)


Jednak by było sprawiedliwie, postanowiliśmy, że z okazji urodzin również Uchi i Notti dostaną banerki, w przeciwnym razie pozostała 3 też nie powinna ich dostać^^'

Także nie martwcie się i bawcie się na forum nadal tak jak dawniej^^

Offline

 

#2 2011-10-07 21:05:01

soniqa121

Gość

Re: Postanowienie w sprawie Yamapiego, Ryo i innych byłych członków

I wydaje mi się, że tak będzie najlepiej
Niby ich już nie ma, a jednak są, cieszy mnie to

 

#3 2012-08-16 17:31:10

Viper

Gość

Re: Postanowienie w sprawie Yamapiego, Ryo i innych byłych członków

Mnie również cieszy, że Ryo i Pi nie zostaną wykopani;) Jeśli chodzi o NEWS - to właśnie oni są moimi ulubieńcami. Względem pozostałych jestem raczej neutralna.

 

#4 2012-08-20 12:10:59

ayamahigari

Gość

Re: Postanowienie w sprawie Yamapiego, Ryo i innych byłych członków

Haha good timing! Zarejestrowałam się na forum z zamysłem, że poczytam sobie o Yamapim i Ryo a tu odeszli z zespołu xD, cieszę się niezmiernie, że nie usunęliście ich tematów

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bluangel.pun.pl www.mkskusyszczecin.pun.pl www.bushi.pun.pl www.polskimastertruck.pun.pl www.angielski.pun.pl