#1 2011-04-16 23:40:09

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Najukochańsze role

Pora trochę rozruszać dział NEWS;) W sumie myślałam o takim temacie już dawnoXD Raz nawet zaczęłam go pisać, ale mi się
przeglądarka zawiesiła>< Tak więc, które postacie, grane przez naszych ulubieńców, najbardziej do Ciebie przmówiły i sprawiły, że stały ci się bardzo bliskie/polubiłaś ich/chętnie być się z nimi zaprzyjaźniła/umówiłaXD??

Tego

Długo się zastanawiałam nad 1 miejscem, ale jednak zwyciężył..... Kiri z Deka Wanko, po prostu jego impulsywny charakterek zdobył moje serceXD Taki facet z pewnością by mi się nie znudziłXD A jak jeszcze Kiri jest ponoć podobny do prawdziwego Tego, to po prostu, yaaaaaaaay *_* Na drugim miejscu ( spadł niestetyxD) jest Mirai z Darekiss tłumaczyć za dużo chyba tym co oglądali nie muszęXD Książę na białym koniu zawsze mile widziany^^ Na 3 miejscu jest... Minoru z Gachibaki no postać w kanonie też z Wanko;) Bad boy *_* A to jest to co tygryski lubią najbardziej;D Do tego ma tu moje ulubione imię noXD Na 4 miejscu mogłabym dać Yukiego z Yamanade w sumie jako chłopak to by mnie wkurzyłXD Ale jest tak uroczy, że na pewno nie przeszłabym obok niego obojętnieXD A na braciszka to w ogóle by się nadawał czy przyjaciela ^^ ( Tego dla mnie jako braciszek czy przyjaciel?? Zabawne, co??XD) Na 5 miejscu ( tak, on ma aż tyleXD) zdecydowanie Shuji z Shissou może i depresyjny chłopaczek, ale... ja strasznie lubię tę kreację Tego i wygląd z tego filmuXD A na 6 miejscu mogę dać Sakurakoji z Szefa  pierwsza moja drama z nim, więc pewien sentyment;) Czasem wkurzający, ale kujonki też są sexy:P No i ten uśmiech *_* Dobra zatrzymajmy się na 6 moich ulubionych miejscach i przejdźmy dalejXD



Kato

Aż wstyd się przyznać, ale postacie Kato rzadko mnie do siebie przekonywały><  Ale na moją szczególną uwagę zasłużyli Tokuda z Troublemana SABU świetnie wyreżyserował tę postać, a Kato świetnie ją zagrał:) Może nie chciałabym na żywo mieć kontaktu z takim chłopakiemXD Ale to zdecydowanie moja ulubiona rola Kato;) oraz Yazaki z Gości w końcu zagrał w dramie elitę, którą jestXD Ale ogólnie bosko tam wyglądał*_* Zwłaszcza w tym kitlu i taki oddany, dusza człowiek*_*



Keii

W sumie Keii miał mało ról, w których mógł by się wykazać>< Ale na pewno jedną z nich jest postać Koty w Loss Time Life po tej roli go doceniłam, pokochałam, a jak się wzruszyłam *_* Zawsze będzie to dla mnie najlepsza jego rola *_* Potem bardzo podobała mi się jego postać w Hanayome wa Yakudoshi czyli Jiro mało go było, ale jak się już pojawiłXD Taki trochę irytujący słodziakXD Tak samo irytującą, a jednocześnie sympatyczna postacią według mnie była postać z Gości czyli ShigeShige nie dość, że pamiętliwe imię to jeszcze ta rolaXD Hahaha, naprawdę irytująco intrygujący chłopaczek to byłXD



Massu

Cóż zdecydowanie Santa w Waraeru Koi wa Shitakunai był tam tak rozkoszny i uroczy *_* pasuje do niego taki uroczy mały braciszek siostrzyczekXD I ten uśmiech*_* Na drugim miejscu jest Kouta z Gachibaki postać równie sympatyczna co Santa, tylko taka zagubiona i fajne minki strzelaXD Czasem jego fochy mnie wkurzały, ale np. ta scenka na lodowiskuXD Na 3 miejscu mogłabym obstawić Carlosa z Dance Drill w sumie nie obejrzałam jeszcze dramy do końca, ale tyle ile zobaczyłam wystarczyło, żeby przekonać się, że Massu gra bardzo głupiutkiego i do tego romantycznego i poczciwego chłopaka, a dla mnie takie role trochę przypominają go, więc najlepiej się w nich sprawdza, a co za tym idzie przypominają mi mojego braciszka, więc je lubięXD



Pi

Akira z Nobuty XD Nie no ja go po prostu w tej roli kocham *_* Po tym go poznałam, w tym go pokochałam no i zawsze wydawało mi się, że on taki jest naprawdęXD Dalej Kurosaki z Kurosagi, musze argumentować? On jest po prostu tam zbyt sexyXD I po głupku jakim jest Akira uwielbiam go w takich poważnych i dramatycznych rolach:) Dalej Naoki z Buzzera , w sumie zawsze lubiałam takich czułych chłopaków umiejących gotować, więc nic dziwnego, że mnie urzekł;) Do tego bardzo lubię koszykówkę;) A na koniec Aizawa z Code Blue w sumie podobnie jak przy Kurosagi ^^ Taki małomówny ponurak, a do tego taki słodki i dobroduszny *_* Dusza człowiek;)



Ryo

Zdecydowanie Sasuke z Last Friends po prostu według mnie idealnie pasuje na takiego nieczułego brutala;D Na drugim miejscu jest Haruto z Litra to była moja pierwsza drama z nim, dlatego mam do niej sentymentXD
W sumie oglądałam z nim jeszcze Orthnos i Ryusei no Kizuna, ale nie skończyłam ich jeszcze przez brak czasu, dlatego nie mogę jeszcze ocenić jego roliXD Póki co zostaję przy tych dwóch:)

Offline

 

#2 2011-04-17 13:24:43

Kanako

Gość

Re: Najukochańsze role

Nie popiszę się w tym temacie, ale chcę napisać sobie o dwóch wybitnych aktorach z NEWS

1. Ryo,
mój pierwszy raz z Nishikim to rola w "Litr łez" gdzie wcielił się wybitnie w postać Asou Haruto. Pokochałam go za tą rolę... był taki charakterystyczny, twardy, ale uczuciowy i nie zostawił Ayi nawet wtedy gdy jej odejście mogło go równie mocno zranić.... Jeszce jedna rola, która wpadła mi w pamięć to Ace... lubiłam go w 8uppers... wydawał się być na miejscu i ta jego porywczość i chęć walki... i klata ^^ Jest za chudy troszkę, ale uroczo wyglądał nawet z tym papierosem w ustach

2. Tomohisa,
Akira z Nobuty to mój numer jeden, tam poznałam Pi i tam przeżyłam moje któreś z kolei zauroczenie. Akira była takim lekko duszkiem, który zawsze wprowadzał mnie w dobry humor i te jego "kon kon", wciąż gdzieś tam słyszę. Nie wyobrażam sobie nikogo innego w tej roli. Kolejna a jego rola warta uwagi to Naoki z Buzzer Beat, był tam taki uczuciowy, taki... całkowicie inna postać od Akiry... i byłam pod wrażeniem jego gry aktorskiej...

To tyle ode mnie... Keii-chana widziałam gościnie w paru dramach, ale nie będę na ich podstawie go oceniać... Shige i Massu nie widziałam w żadnej dramie, zaś Tego... Na tym skończę ^_^

 

#3 2012-05-08 15:49:37

oliwcia18

Gość

Re: Najukochańsze role

YamaPi
*Stand Up!
*Code Blue 1 i 2
*Kurosagi
*Nobuta wo Produce
*Buzzer Beat

Ryo
* Zenkai Girl
*Orthros no Inu
*Ryusei no Kizuna
*Litr łez

Tegoshi
*Yamato Nadeshiko Shichi Henge
*Moj szef mój bohater
*Shabake 1 i 2

Ostatnio edytowany przez oliwcia18 (2012-05-09 15:25:03)

 

#4 2012-05-08 23:55:08

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Najukochańsze role

*Hotaru no Hikari

A można wiedzieć skąd masz źródła do "Hotaru no Hikari THE MOVIE", że tak obejrzałaś to jeszcze przed premierą w Japonii XD
Naprawdę niezwykłe jeszcze nie trafiło w JAPONII do kin a ty już widziałaś całość i możesz stwierdzić, że to twoja ulubiona jego rolaXD No bo chyba nie osądziłaś tego po 5 sekundach w reklamie co?? XD Bo po tym to nawet nie wiadomo co to za postać będzie;P

Offline

 

#5 2012-06-26 13:11:39

 aneczka

KTNews Fan

Zarejestrowany: 2012-06-26
Posty: 135

Re: Najukochańsze role

Yamapi

Proposal Daisakusen ,i te jego halleluja chance poprostu fajne   ,Code Blue 1 i 2   ,Kurosagi      ,Nobuta wo Produce  Akira szok ,grał tu takiego smiesznego
*Buzzer Beat   ,w dramie byl taki romantczny ,Riko do niego przyjechla i kiedy chciala wstac a on ja przytuli ,to byl taki fajny moment


http://farm1.static.flickr.com/245/459912110_65ce982075_m.jpghttp://farm4.static.flickr.com/3215/2662853838_9463abdff3_m.jpg

Offline

 

#6 2012-08-20 13:39:30

ayamahigari

Gość

Re: Najukochańsze role

Osobiście widziałam bardzo mało dram z Johnnysami, Yamapiego widziałam pierwszy raz w akcji w Nobucie, to moja ulubiona jego rola, ale uwielbiam go we wszystkich wcieleniach, czy to upartego, nieznośnego boksera z Ashita no Joe, czy wrednego skurczybyka o wielkim sercu z Kurosagiego .
Ryo szczególnie przykuł moją uwagę w Litrze łez, jako ten biedny zakochany w chorej dziewczynce chłopak którego miłość nie ma żadnej przyszłości. Za to kompletnie mnie do siebie przekonał grając w Last friends. Grał tam kompletnego palanta ale zagrał to tak dobrze i tak prawdziwie, że naprawdę, brak mi słów w ogóle. Bardzo się wczułam właśnie w tę dramę, nie tylko ze względu na niego. Według mnie jedna z lepszych dram Japońskich jakie widziałam.

Ostatnio edytowany przez ayamahigari (2012-08-20 13:42:54)

 

#7 2012-08-22 19:54:16

Viper

Gość

Re: Najukochańsze role

Wymienię w tym temacie tylko Ryo i Pi, bo powiem szczerze, że z pozostałymi nie oglądałam za wiele dram czy filmów, a jeśli już oglądałam, to nie zapadły mi na tyle w pamięć, by je tutaj wymienić:

Ryo:
- Asou Haruto z "Litra łez" - po prostu cudowna postać. Zamknięty w sobie chłopak, ale o bardzo ciętym języku. Jego uczucia do Ayi były pokazane w tak mistrzowski sposób, że wzrusza mnie do tej pory, ilekroć sobie o nim przypomnę, a dramkę widziałam już jakieś 5 lat temu
- Sosuke z "Last Friends" - zupełne przeciwieństwo Haruto. Toksyczny, brutalny, o zimnym spojrzeniu, ale przy tym szczerze kochający Michiru i zdający sobie sprawę ze swoich słabości.

Yamapi:
- Akira z "Nobuta wo Produce" - uwielbiam:D Jego ekspresja, gestykulacja, sposób mówienia, "kon-kon", no wszystko Słyszałam gdzieś, że Pi zupełnie nie miał najpierw pomysłu na tę rolę i obawiał się reakcji widzów - zupełnie niepotrzebnie. Wypadł, moim zdaniem, wspaniale.
- Kurosaki z "Kurosagiego" - cud, miód i orzeszki
- Aizawa z "Code Blue" - w zasadzie trudno mi stwierdzić, dlaczego polubiłam go w tej odsłonie, bo wydawał się okropnie przymulasty i pozbawiony ekspresji, ale naprawdę przypadł mi do gustu jako lekarz

 

#8 2012-09-02 19:52:30

 Inconnu

KTNews Fan

454070
Zarejestrowany: 2012-05-27
Posty: 124
Punktów :   

Re: Najukochańsze role

No ja na razie mogę wypowiedzieć się w jakiś dłuższy sposób tylko w kwestii YamaPi'ego ^^
UWAGA: dłuższa wypowiedź xD

1) Wszystko zaczęło się od Buzzer Beat, mimo że wcześniej obejrzałam 1 odc Nobuta wo Produce, ale w tedy na tym się zakończyło. Wracając do Buzzeer Beat, rola Naoki'ego zawojowała moje i tak już rozczepione serducho. Zacznijmy od charakteru głównego bohatera, jest tak uroczy i.... a sama nie wiem! Po prostu ideał, romantyk! Świetny. A wygląd? To chyba w tej kategorii nr 1 z dram, przynajmniej z tych co obejrzałam [konkurować może tylko Aizawa Kousaku z Code Blue. Fryzura, sposób ubierania. Tak... zakochałam się w tej postaci^^

2) Nobuta wo Produce pierwotnie zaczęłam oglądać ją ze względu na Kame, ale po pierwszym odcinku skapitulowałam, sama nie wiem czemu. Na YamaPi'ego nie zwróciłam wówczas uwagi <aż wstyd>. Wróciłam do tej dramy niedługo po obejrzeniu Buzzer'a. Rolą Akiry znowu zawojował moje serce, i mimo całej mojej sympatii do Kame, po tej dramie wyprzedził go w moim 'rankingu'. Lekko flegmatyczny, zachowujący sie niekiedy jak pijany, żyjący w swoim świecie, poobijany chyba o wszystkie meble w szkole Akira. Po tej dramie, można jasno powiedzieć, że jego przekonanie o braku u siebie umiejętności rozmieszania jest...śmieszna. Jak dla mnie, nie Kame, ale właśnie YamaPi odgrywał tam kluczową rolę Akira Szok!

3) Stand Up!! Tak jak w przypadku Nobuty, i tutaj na początku to ktoś inny mnie interesował. Ogurek ^^ Taaak. dla niego zaczęłam oglądać tą dramę, i też utknęłam na 1 odc. Nadrobiłam szybko, i Iwasaki Kengo dołączył do grona ulubionych bohaterów. Sama drama była co najmniej kopnięta, ale i tak mi się podobała. Iwasaki miał ciekawy charakterek i było miło popatrzyć sobie na młodego YamaPiego ^^

4) Dragon Zakura ooo ta drama mnie wciągnęła do tego stopnia że pochlonęłam ją w niecałe dwa dni. A rano trzeba było do pracy!  Yajima Yusuke byl barwną postacią, i YamaPi wybrnął. Co muszę poruszyć to jego styl w tej dramie, nie widziałam go wcześniej w takich włosach! Trochę przypominał mi rolę Jun'a Matsumoto w Gokusenie, momentami ^^

5) Proposal Daisakusen hmmm podobnie jak w Buzzer, słodki i romantyczny. No może bardziej nieporadny? Ale jego Hallelujah Chance mnie powaliło ^^ I momenty jak biegał, albo nieporadne próby zmiany przeszłości... no tą dramę po prostu trzeba obejrzeć! Tutaj również, sama nie wiem dlaczego zwróciłam uwagę na jego ubiór. Często wkurzam się jak mogą tak beznadziejnie ubierać postaci w dramach, ale jego zawsze dobrze ubiorą. Przypadek? Czy po prostu we wszystkim mu do twarzy? ^^

6) Code Blue i Aizawa Kousaku. Hmmm tu mogła bym wiele napisać. Miałam nie mały szok. Nie widział go jeszcze w takiej roli. Pokazał po pierwsze jak dobrym aktorem jest, dbając o takie szczegóły jak wzrok, drganie ust, tik z palcami, zabawy długopisem. Za każdym razem jak miał skalpel w ręku, odnosiłam wrażenie jakbym widziała nie tyle pasjonata, co szaleńca. Błysk w oku i lekki, czasem praktycznie nie widoczny ruch wargami do góry. Zagrał tą postać genialnie. Nie jeden mógł by go porównać do House'a, jednak on wykazuje się innymi cechami. Jego zimny i opanowany rytm, graniczący z brakiem jakichkolwiek uczuć. Jego postać lekko mnie przerażała, ale strasznie intrygowała. Tak...ta rola zrobiła na mnie największe wrażenie... <o wyglądzie już nie wspominam, bo wizja jego fryzury doprowadza mnie do skoku ciśnienia>

Nie oglądałam jeszcze Kurosagi, ale nadrobie to niebawem
Moja wypowiedź jak każda, chaotyczna, ale po to jest forum żeby podzielić się swoimi [chaotycznymi] odczuciami?!

Offline

 

#9 2012-10-17 20:53:07

Danahiro

Gość

Re: Najukochańsze role

1. Yamapi
*Nobuta wo Produce
*Kurosagi
*Buzzer Beat
*Code Blue

2. Ryo
*1 Litre no Namida

3. Tego
*Yamato Nadeshiko Shichi Henge
*Moj szef mój bohater

 

#10 2013-05-30 20:36:23

oliwcia007

Raczkujący fan

Zarejestrowany: 2013-05-18
Posty: 17
Punktów :   

Re: Najukochańsze role

Nishikido Ryo lubiałam oglądać w Last Friends .
Yamapi - jak dla mnie wygrywa w Code Blue mądry i przystojny lekarz.
Tegoshi - w Yamade Nadeshichi Henge i w Deka Wanko
Kato - to mi się spodobał jak grał tego fotografa to pamiętam ,że wtedy urzekł mnie na pare dni;p

Offline

 

#11 2013-05-31 13:36:14

Ginger

Big fan

8938963
Skąd: Droga do nikąd
Zarejestrowany: 2012-10-23
Posty: 298
Punktów :   
WWW

Re: Najukochańsze role

pan Nishikido to przede wszystkim LAST FRIENDS. Jeżeli chodzi o LITR, to grał dobrze, ale pod koniec z jego charakteru zrobili ciepłe kluchy, nie wiem czy to on czy scenarzyści. Ale LF jak najbardziej na tak, to tutaj pokazał klasę. I Ryusei no Kizuna, też całkiem całkiem tam zagrał.

A YamaPi... cóż...
Kurosagi - postać ma charakter
Nobuta - uwielbiam, ale mógłby się bardziej postarać
za to niepokonany był w PPOI, tak absurdalna postać i fabuła, że... cóż

Massu... nie miał za wiele ról, żeby się jakoś wybić konkretnie... w Gachibace całkiem całkiem mu poszło. Liczę, że coś więcej pójdzie, no ale trzeba czekać... Najgorsze jest to, że praktycznie żadna inna drama mi nie zapadła w pamięć szczególnie.

Shige kojarzę jako aktora wyłącznie z Troublemana, ale facet ma tam dość dobrze wykorzystany potencjał... choć widać, że część jego potencjału wciąż śpi.

Ale z Koyamą to chyba nic w głównej roli nie oglądałam, więc się nie wypowiem na ten temat...


Nie myśleliście nigdy, (…) że niebezpieczeństwem zadawania pytań jest to, iż możecie usłyszeć odpowiedź?

we all deserve to die... even you, Mrs Lovett, even I!

Offline

 

#12 2013-07-30 15:33:05

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Najukochańsze role

A mi doszła nowa ulubiona rola XD Niemniej jednak napiszę ją w osobnym poście, żeby nie edytować poprzedniego;D A co fajnie po latach zobaczyć co się lubiło kiedyś a co terazXD

Tak więc zdecydowanie:

Kato jako Mashiko w Hanawake - to takie ekstremalne oglądać Kato playboya XD Taa to był początek narodzin jego seksapilu XD Po za tym jak ostatnio zauważyłam moim fetyszem jest Kato z aparatem XD No i jakby na to nie patrzeć jest tam naprawdę kochanym chłopaczkiem, chociaż zagubionym^^'

A no i zapomniałabym. Znowu ^^' Już poprzednio miałam to napisaćXD Oczywiście Sugata w Sugata Sanshirou - każdy kto zobaczy Kato w roli judoki zrozumie o co chodzi XD Do tego... jak ja lubię przewrotki *_*

Offline

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mkskusyszczecin.pun.pl www.angielski.pun.pl www.polskimastertruck.pun.pl www.bluangel.pun.pl www.bushi.pun.pl