#1 2012-10-21 21:09:37

 Kokoro

KTNews Fan

9961751
Zarejestrowany: 2011-12-28
Posty: 67
Punktów :   
WWW

Szczera.fotolog.pl

http://imageshack.us/a/img703/7425/banerekt.jpg
szczera.fotolog.pl


Korzystając z chwili, postanowiłam napisać co nie co o moim blogu, aby zachęcić do odwiedzania go
A na jaki temat go tworze? Trochę o wszystkim i o niczym Ale żeby było prościej to wyjaśnię kategorię wpisów:)

1) Projekt X- zasada prosta- Kaoru pisze, ja rysuje Czyli tak w wielkim skrócie- mangowe przedstawienie opowiadania "Watashi no idai nippon no koi". Niestety chwilo nowych części do niego nie ma, gdyż Kaoru jeszcze nie napisała żadnego nowego... Dodam jeszcze, że główni bohaterowie to KAT-TUN, a sama akcja historii dzieje się w Japonii

2) Projekt Y: MO-KA-KTOP- czyli MangaOpowiadanie-KokoroAyo-KATTUNOnePiece- zasada podobna jak w przypadku "Projektu X"- Ayo pisze, a ja rysuje:) Fabuła w wielkim skrócie- co się stanie jeśli z niewiadomych przyczyn 5 muzyków(w tym wypadku KAT-TUN) obudzi się na statku piratów? A dodatku nie pamiętając, dlaczego tam się znaleźli, mając do tego potwornego kaca... A tak przy okazji, dzisiaj akurat dodałam do niego nową część

3) Co kryje ściana?- notki zawierające zdjęcia malowideł z mojego pokoju:)

4) Rysunkowo- jak nazwa wskazuje- moje rysunki

5) Opowieści konwentowe- czyli konwenty widziane moimi oczami

6) Zdjęcia i życie- to co się aktualnie w moim życiu wydarzyło oraz zdjęcia do jakich mam sentyment.

7) Przeszłościowe...- moje stare wpisy, gdyż mój blog jest reaktywacją mojego starego, który prowadziłam będąc w gimnazjum. Żal mi było je usuwać, więc uporządkowałam je do różnych przeszłościowych kategorii

Zapraszam do odwiedzania i komentowania!

Ostatnio edytowany przez Kokoro (2012-10-22 15:54:28)

Offline

 

#2 2012-10-21 21:44:20

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Szczera.fotolog.pl

Jakie ty masz śliczne malowidła na ścianie*_* Gratuluję talentu;)
Jak znajdę trochę więcej czasu to na pewno dokładniej wszystko pooglądam ;D

Offline

 

#3 2012-10-22 08:50:50

 Ayo3

Tłumacz KTNEWS

34063366
Call me!
Skąd: Sucha Beskidzka
Zarejestrowany: 2011-11-28
Posty: 556
Punktów :   
WWW

Re: Szczera.fotolog.pl

Hahaha, widzisz, odniosłaś sukces Nawet Hikaru się zainteresowała Trzeba było tak od razu

Offline

 

#4 2012-10-22 13:20:05

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Szczera.fotolog.pl

A jak:D Ja tam lubię popodziwiać czyjeś dzieła sztuki:D

Offline

 

#5 2012-10-22 16:02:22

 Kokoro

KTNews Fan

9961751
Zarejestrowany: 2011-12-28
Posty: 67
Punktów :   
WWW

Re: Szczera.fotolog.pl

Hikaru-chan napisał:

Gratuluję talentu;)

A dziękuję xD Chociaż ja bym tego do końca talentem nie nazwała xP Ale to tylko moje taka opinia xD

Hikaru-chan napisał:

Jak znajdę trochę więcej czasu to na pewno dokładniej wszystko pooglądam ;D

A no zapraszam xD Koniecznie czekam na jakąś opinie, bo to ich jestem najbardziej zawsze ciekawa

Ayo3 napisał:

Hahaha, widzisz, odniosłaś sukces Nawet Hikaru się zainteresowała Trzeba było tak od razu

NO a jak xD Sama nie wiem czemu tak zwlekałam z napisaniem tego posta xD

Hikaru-chan napisał:

Ja tam lubię popodziwiać czyjeś dzieła sztuki:D

Działa sztuki xD Miło, że ktoś tak te moja wytwory nazywa xD Chociaż ja bym ich sama tak nigdy nie nazwała, bo za artystkę się nie uważam xP
Ale to tylko mija dziwna opinia na taki temat i wywodu o tym nie chce robić, bo by wyszedł jeszcze zbyteczny offtop xD

Offline

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hiphopfans.pun.pl www.lpruni48.pun.pl www.mta-nps.pun.pl www.angelsclan.pun.pl www.rpggryf.pun.pl