#46 2013-12-23 23:27:28

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: AKTUALKI

Pora na aktualkę z okazji urodzin Maru, Uedy i Junno:)


PIOSENKI



Na początek piosenka z okazji urodzin Maru, którą przygotowała dla Was Smurfi, a mianowicie KAT-TUN - AFFECTION ~Mou Modorenai~ - żeby zbytnio nie zdradzić za bardzo o czym jest piosenka, dodamy tylko, że tekst jest dwuznaczny, a można zaryzykować stwierdzeniem, że jednoznaczny już po samym tytule. W każdym razie polecam, bo to naprawdę ładna piosenka i myślę, że warta uwagi:)

Kolejna piosenka od Smurfi dla Was, wyszła z okazji urodzin Uedy i jest to: KAT-TUN - Distance - jest to naprawdę piękna piosenka, którą mogłabym podsumować jako swoisty krzyk rozpaczy. Bardzo gorąco polecam:D

No i prezenciki z okazji urodzin Junno. Na początek mam dla Was Taguchi Junnosuke - FLASH piosenka ta mówi nam o twórczej sile miłości tzn. że dzięki niej możemy wiele i nie musimy się jej bać, trzeba się jej poddać. Naprawdę fajne, także gorąco polecam:)

Kolejnym prezencikiem dla Junno, tym razem od Smurfette jest Taguchi Junnosuke - Finale - jak można by to podsumować? Po prostu bardzo dojrzały, zaskakująco seksowny i nowoczesny Junno;D


DRAMA



A na zakończenie jeszcze jeden prezencik z okazji urodzin Maru, na który zapraszam razem ze Smurfi, a dokładniej: Omoni naitemasu 3 czyli dalsze losy niezwykle pięknej Izumi i jej paczki:)



Jutro powinna pojawić się kolejna aktualka, ale nic nie obiecuję;)

Offline

 

#47 2014-02-04 23:51:26

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: AKTUALKI

Pora na zaległą aktualkę Mikołajowo-świąteczną:) Wybaczcie, że tak późno, ale wreszcie mam wolne i mogę wszystko ponadrabiać także teraz pojawi się dużo tematów w aktualkach:)


PIOSENKI



Na początek z piosenek zapraszam na NEWS - Snow Express jest to naprawdę piękna piosenka o zimowej miłości:) Myślę, że idealna do słuchania w tym świątecznym okresie;)


WYWIADY



Natomiast z wywiadów z okazji świąt, na początek zapraszam na: Potato 01.2014 - Bohaterowie NEWS (fragment) ogólnie wywiad ten jest bardzo przyjemny:) O bohaterach NEWS i o tym jakimi bohaterami oni sami są. Gorąco polecam:)

Następnym fragmentem jest Duet 01.2014 - Prezenty świąteczne (fragment) - Muszę przyznać, że mnie rozwalił XD Tego i jego "niebezpieczny prezent" i oczywiście koniec jego "bum na czaszki" XD I oczywiście wydarzenia z życia Massu... taaa jaki on był pracowity w tym rokuXD Naprawdę gorąco wszystkich zachęcam do przeczytania i komentowania:D

Kolejnym wywiadem jest Myojo 01.2014 - Cenne przedmioty w domach chłopaków (fragment) - wyjątkowo krótki fragmencik o skarbach z domów chłopaków. Keii i jego miłość fanowska mnie powalili, Massu i używane rzeczy XD Tego i jego "tajemnicza piwnica" <- bóg jeden wie co w niej maXD I w sumie Kato jedyny normalny XD No w każdym razie jak chcecie poczytać o ich skarbach to koniecznie sięgnijcie po ten wywiad:)

Dalej mamy Potato 01.2013 - Różowe święta Wywiad ten poświęcony jest kolorowi różowemu XD Co chłopcy o nim sądzą, o ubraniach w tym kolorze, co się im z nim kojarzy, jak wyobrażają sobie świąteczną randkę, koncert, co by chcieli w święta zjeść i z kim je spędzić:) Tego mnie tu chwilami dobijał, zwłaszcza na początkuXD I co oni mają z tym strojem Mikołaja? XD W każdym razie to naprawdę przyjemny i klimatyczny wywiadzik:) Gorąco polecam^^

No i na koniec wywiad wydany z okazji Mikołajek, czyli Duet 01.2008 - Święta KoyaShige - najkrócej można go opisać jako - Kato i jego osamotnienie + dziwność Keiia XD Powalili mnie i to nie raz, ale to naprawdę milutki wywiadzik i nawet chwilami wzruszający i słodziachny:) Gorąco polecam:)


J-WEBY



Natomiast tutaj zapraszam na świąteczne życzenia chłopaków z NEWS

- J-web - Wiadomość świąteczna od Tego 2013
- J-web - Wiadomość świąteczna od Keiia 2013
- J-web - Wiadomość świąteczna od Kato 2013
- J-web - Wiadomość świąteczna od Massu 2013


WIADOMOŚCI JE-NET



No i na koniec prezencik dla osób z grupy KTNews Fan, czyli życzenia chłopaków z Johnny's Family Club:)

- Wiadomość świąteczna od YamaP 2013
- Wiadomość świąteczna od Jina 2013
- Wiadomość świąteczna od KAT-TUN 2013
- Wiadomość świąteczna od NEWS 2013



No i to póki co tyle;) Jutro postaram się dodać zaległą aktualkę z tygodni NEWS:)

Offline

 

#48 2014-02-11 11:20:27

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: AKTUALKI

Pora na kolejną aktualkę;) Tym razem z okazji tygodnia Kato - zwycięzcy w ankiecie na "Naj, naj NEWS" w kategorii "Najseksowniejsze spojrzenie" ^^  A także z okazji jego minionych urodzin, jako że aktualka została pominięta XD



PIOSENKI



Na początek zacznijmy od rzeczy urodzinowych:) A więc na początek Kato Shigeaki - Survival cóż według mnie ta piosenka w ogóle do niego nie pasujeXD Ona sama nie jest zła nie jest chociaż opowiada o szalonej imprezie do białego rana i zdobywaniu dziewczyny XD Melodyjnie też spoko, ale kompletnie nie pasuje do jego głosuXD No ale chociaż ładnie tam wyglądałXD Chociaż strój dziwnyXD Taniec też mu średnio wyszedł, ale cóż... jak się skupić to tak niepasujące do ciebie piosenki, nie?XD Także wybaczamy i podziwiamy jego samegoXD

Kolejną jest Kato Shigeaki - Kakao- cóż według mnie zarówno słowa jak i muzyka są tutaj genialne*_* Piosenka opowiada o chłopaku, który jest ciągle wykorzystywany przez swoją samolubną dziewczynę i chociaż czuje się jak idiota i ma dość, to jakoś wciąż z nią jest XD No i Kato ma tutaj taki cudny strój *_* Widać, ze to utwór, który wyszedł pod jego pióra Gorąco polecam *_*


DRAMY



Dalej z dram zapraszam na Gekidan Engimono - Ie ga tooi 3 czyli dalsze dziwne (naprawdę dziwneXD) rozmowy 4 przyjaciół z gimnazjum Muszę dodać, że w tym odcinku Kojima (postać Kato) powalił mnie dosłownie i w przenośni XD


WYWIADY



Kolejnym urodzinowym projektem jest Kato Shigeaki - Duet 05.2013 to w sumie bardzo ciepły wywiad, z którego dowiecie się co cieszy Kato^^ Jacy ludzie, jakie słowa, jaka rzecz, jaka dziewczyna:) Dowiecie się także jak zaczęła się jego przygoda z literaturą i aparatem, a także co oznacza dla niego "bycie seksownym"

Dalej mamy Kato Shigeaki - Pytania miłosne (Duet 11.2012) jest to bardzo, bardzo ciekawy wywiad o podejściu do miłości Muszę przyznać, że Kato ma napradę fajne podejście do tego:)

Kolejny to Kato Shigeaki - Story 07.2011 ogólnie strasznie podoba mi się ten wywiad, bo jest taki inny. Nie jest to normalny wywiad a raczej opowieść z cytatami. Naprawdę fajny;) Dzięki niemu możecie bliżej poznać Kato i dowiedzieć się czegoś ciekawego o nim samym, jego przeżyciach, życiu itp. Naprawdę gorąco polecam:)

A przechodząc do segmentów Kato mamy: GIRL FRIENDS #3 - "Porozmawiajmy o pięknie sztuk teatralnych" - chłopaki rozmawiają tutaj o tym jak sobie poradzić z tremą przed wyjściem na scenę i o tym jak przeżywają wystąpienie na scenie w czasie sztuki - ogólnie rozmawiają o sztukach teatralnych:)

No i kolejnym, a dodatkowo ostatnim urodzinowym projektem jest PhotoShigenic #01 (Wink Up 12.2007) w tej części dowiecie się co się wydarzyło na wycieczcie Kato, Massu i Keiia do Shimosuwy, o początkach PhotoShigenic, a także o historii drzewaXD

No to teraz przejdźmy do projektów wydanych z okazji tygodnia Kato
Na początek mamy PhotoShigenic #72 (Wink Up 11.2013) ta część jest genialnaXD Historia Tego mnie powaliła dosłownie - pamiętaj Tego... nigdy nie przytulaj się do KatoXD I już wiemy jaki Kato ma stosunek do yaoiXD Historia z kelnerką też mnie powaliłaXD Ale w sumie wcale jej się nie dziwię XD

Dalej jest PhotoShigenic #73 (Wink Up 12.2013) - muszę przyznać, że rozważania Kato na temat wianków jak zwykle powalająceXD Coby nie było dziwnego to fanki Tego??XD A historia rybek słodka XD Nimi też powinien się pochwalić No i niech mi nie wmawia, że dzieci go nie lubią i nie umie się nimi zajmowaćXD Nie, wcale:P Słodkie to było, chciałabym to zobaczyć*_* I w ogóle widzę Tego - rywal Kato w drodze do serca A-chana XD Nie martw się Kato, A-chan cię kochaXD Naprawdę gorąco polecam:)

Teraz przejdziemy do kolejnego jego segmentu, czyli Aoi Hitorigoto #02 - ~Potok~ (Myojo 08.2006) Esej ten jest bardzo przyjemny:) Kato mówi w nim o tym jak to jest, kiedy się tylko potakuje i płynie z prądem. Tak jest łatwiej, czasem przynosi to korzyści, ale czy zawsze trzeba tak robić? Do tego można dowiedzieć się ciekawych rzeczy z jego dzieciństwa, także polecam:)

Kolejnym jego esejem jest Aoi Hitorigoto #03 - ~Dziękuję~ (Myojo 09.2006) w eseju tym Kato mówi o sytuacjach, w których mówimy "Dziękuję" i "Przepraszam" i jakie ma znaczenie to, co powiemy w danej sytuacji:)

No i przejdźmy do ostatniego segmentu:) Na początek GIRL FRIENDS #4 - "Jjigae in Shin-Okubo tuż po BOB" W tej części chłopaki rozmawiają o koreańskim jedzeniu, kontynuują rozmowę z poprzedniej części dotyczącą przedstawień, oprócz tego mówią o "niebezpiecznych" rozrywkach JohnnysówXD O swoim podejściu do małżeństwa i dzieciach:D Od wyboru do koloru, nie? XD Gorąco polecam ;D Jest się z czego pośmiać:D

A ostatnią rzeczą z okazji tygodnia Kato jest GIRL FRIENDS #5 - "Kiedy nie możemy się spotkać, wymieńmy się listami" Ta część jest dosyć nietypowa, ponieważ jest napisana w formie listów;) Nasi zapracowani chłopcy opowiadają o tym czym obecnie się zajmują, o wampirzej solówce Kato, problemach życia, ostatnich nowinkach oraz czytanych mangach:)



I to tyle:) Jak dobrze pójdzie to wieczorem pojawi się kolejna aktualka:)

Offline

 

#49 2014-02-11 23:44:06

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: AKTUALKI

No i pora na aktualkę z okazji tygodnia TegoShige - zwycięzców w ankiecie na "Naj, naj NEWS" w kategorii "Najseksowniejszy głos" ^^


PROGRAM



Na początek zapraszam na Ohayou Asahi desu - TegoShige (19.07.2012) Program może nie za długi, ale bardzo fajny:) Chłopaki opowiadają tu o swoich obecnych zainteresowaniach, tłumaczą i uczą choreografii do Chankapaany no i ogólnie rozśmieszają XD A także oczywiście bosko wyglądają*_* Gorąco polecam:)


WYWIADY



Natomiast w tym dziale zacznę od Newspice #17 - TegoShige (Potato 06.2011)- wywiad naprawdę przyjemny:) Chłopcy opowiadają o rowerach:D Za co je lubią, a za co nie;D Gorąco polecam:)

Dalej zapraszam na Newspice #6 - TegoShige (Potato 07.2010) Wywiad zdecydowanie dobijającyXD Co mnie najbardziej rozwaliło? Tego nie znający kolejności utworów na własnym albumieXD Ale ogólnie pocieszne to było:) Chociaż widać, że oni są naprawdę różni i trudno im znaleźć wspólny język. No a jak się udało to się skończyło XD W każdym razie gorąco polecam:)

Kolejnym wywiadem jest Oricon style 03.10.2008 - TegoShige i pytania od fanek chłopaki odpowiadają w nim na pytania fanek (niektóre są te same, a niektóre takie stricte indywidualne). Dotyczą one w głównej mierze koncertu, który wtedy miał miejsce (Pacific). Ale są też inne nawiązujące ogólnie do danej osoby:)

Kolejny to Duet 07.2004 - News fresh talk (TegoShige) - wywiad zdecydowanie powalającyXD Chłopaki najpierw rozmawiają o swoim wypadzie na zakupy, potem o dziewczynach, a na koneic kto szybciej mówiXD Do tego to dogryzanie Kato i próba podlizania się TegoXD Nie mogę z nichXD Zdecydowanie polecam wszystkim:)

I na koniec Newspice #11 - TegoShige (Potato 12.2010) tym razem chłopaki rozmawiają o reżyserze Sabu i o odczuciach związanych z ich ostatnim wtedy koncertem (Livex3). Gorąco polecam:)



I to tyle:) Jak dobrze pójdzie to kolejna aktualka pojawi się już jutro:)

Offline

 

#50 2014-02-13 23:49:28

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: AKTUALKI

Pora na aktualkę z okazji tygodnia Pi - zwycięzcy w ankiecie na "Naj, naj NEWS" w kategorii "Ulubiony, były członek".


PIOSENKI



Na początek zapraszam na Yamashita Tomohisa - Genshiteki ja Naito -Analog Love- Piosenka o miłości. Analiza PV jest wyższą szkołą jazdy, ale jedno jest pewne... Pi jest tu bosko ubrany i w ogóle bosko wygląda*_* A to już jest najlepsza zachęta do tego PV:)

Kolejne jest Yamashita Tomohisa - Special Medley (Sing for you + Genshiteki ja Naito -Analog Love-) Bardzo lubię ten występ:) Ogólnie uważam, że Sing for you to piękna piosenka. A występ do Genshiteki ja Naito wyszedł naprawdę świetnie:) Gorąco polecam, bo to bardzo udany i fajny występ + mega fajnie wyglądający Pi:)


MAKINGI



Natomiast z makingów na początek zapraszam na: Yamashita Tomohisa - Making of Summer Nude'13 one naprawdę krótsze być nie mogły... a może?XD W każdym bądź razie miło popatrzeć jak powstawał tak fajny klip:) Do tego mokry Pi to dobry Pi XD Gorąco polecam;D

Dalej mamy Yamashita Tomohisa - Making of Nocturne - przyznam szczerze, że making ciekawy, ale kompletnie nie wiedziałam o czym mówiąXD O większych bzdetach to mówi tylko mój wykładowca ze społecznej XD No ale ogólnie fajnie się ich oglądaXD Jest się z czego pośmiać (zwłaszcza z tych pogawędek po angielskuXD) Gorąco polecam:)


DRAMA



A na koniec, razem z Dziiną zapraszamy na Nobuta wo Produce 9-10, czyli ostatnie 2 odcinki przygód naszej paczki. Czy Nobuta się uśmiechnie? Czy przyjaźń pokona wszystko? Przekonajcie się sami:)


I to tyle:) Kolejna aktualka jak dobrze pójdzie pod koniec tygodnia, ale nic nie obiecuję:)

Offline

 

#51 2014-02-15 22:38:06

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: AKTUALKI

Pora na atualkę z projektami bez okazji... szczerze mówiąc całkiem zapomniałam, że ich jeszcze tu nie dodałam a niektóre już tak dawno zostały dodane na forum>< Gomene za to>< W każdym razie jeśli któryś z nich przegapiliście, to zachęcam:)


PIOSENKI



Na początek zapraszam na NEWS - SEVEN COLORS - piosenka ta reprezentuje FIFA 2013. Sama piosenka naprawdę fajna, wpada w ucho i wciąga jak nie wiem O_O Lepsza niż ta zeszłoroczna. Jak zwykle motywująca i taka piłkarska, ale naprawdę super;D Do tego chłopaki tak cudnie w niej wyglądają *_* I jak tanczą*_* Gorąco polecam:D

Dalej mamy Arashi - Bittersweet Live jest to piosenka przewodnia dramy "Shituren Chocolatier", w której gra Kato i MatuJun:) Przyznam, że totalnie wżyna się w umysł, jest świetna*_* Tekstem też pasuje idealnie do dramy*_* Jest taka miłosna i podobna do czekolady (wiem jak to brzmiXD ale jak obejrzycie dramę i przeczytacie tekst tej piosenki to zrozumiecie^^) Gorąco polecam:) Naprawdę przyjemny występ:)

Na koniec dodam jeszcze, że wstawiłam live z Best artist 2013 do Chankapaana


FANVIDEO



Natomiat tutaj KiatWschodu zaprasza na Akame - Come back (Yaoi) [PL] sam klip jest intrygujący… ta mroczna atmosfera. Jak dodasz tekst piosenki zmienia trochę na kontekście, ale nadal człowiek się zastanawia…


J-WEBY



Natomiast tutaj mamy kilka kolejnych wpisów Keiia;)

Na początek Member Ai #909, w którym to Keii opowiada o przygotowaniach do Halloween. Znajduje sę tu jedno naprawdę słodkie zdanie:)

Kolejny to Member Ai #910, który jest kontynuacją poprzedniego wpisu:) Czyli jak wyglądał Halloween KeiiaXD

Dalej jest Member Ai #913jest to wpis, który Keii zamieścił w urodziny Tego. Powaliło mnie to jak on szybko potrafi zasypiaćXD Ale cóż... pewnie zmęczenie też swoje robi:)

No i ostatni Member Ai #914 -podsumowałabym ten wpis tak - Keii i jego łatwość do przeziębień XD


DRAMY



No i na sam koniec, kolejna premiera forumowa, czyli Shitsuren Chocolatier 1 - drama opowiada o Socie Koyurugi, który jest bardzo zakochany w o rok od siebie starszej Saeko. Na tydzień przed świętami Saeko zgadza się z nim chodzić. Dla Soty to było ja spełnienie marzeń, jednak nie wszystko jest takie jakbyśmy chcieli. W dzień przed Walentynkami Saeko odrzuca czekoladki, które Sota zrobił własnoręcznie, specjalnie dla niej, wiedząc jak wielkim jest ona ich koneserem. Do tego mówi mu, że ma innego. Sota jest załamany jednak nie zamierza tak łatwo zrezygnować z ukochanej. Wyjeżdża do Francji i szkoli się u najlepszego czekoladnika (którego czekoladki wręcz ubóstwia Saeko). Po 6 latach wraca do Japonii jako "Książę Czekolady" chcąc swoimi wyrobami odzyskać Saeko, jednak ona... - Kato pojawia się dopiero od 2 odcinka, ale bohaterowie są tak sympatyczni, że i tak ogląda się to szybko i przyjemnie:) No a jak Kato już się pojawi to *_* Naprawde gorąco polecam:)



Póki co tyle:) Ale jeszcze trochę przed nami:)

Offline

 

#52 2014-03-29 23:44:50

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: AKTUALKI

Aktualka Kokiego mi się gdzieś zapodziała wcześniej XD Także proszęXD


PIOSENKI



Na początek Smurfi zaprasza na [Fanvid + Live]KAT-TUN - Hakanai Yubisaki - piękna i wzruszająca piosenka, którą koniecznie musicie posłuchać, zarówno na cudnym występie jak i w całości na fanvidzie


FANVIDEA



Tutaj natomiast, na początek Inoue zaprasza na Akame - Skater Kame boy [PL] - Historia zaczyna się w czasach szkolnych, kiedy to Kame był skaterem, a Jin był śliczny i nie wypadało mu się umawiać z kimś takim niepopularnym i niemodnym jak Kame. Czy mają jakąś szansę, by być razem? Czy dramatyczna wizja przyszłości coś zdziała? Zapraszamy do oglądania tego zabawnego i słodkiego fv, w którym poza Kame i Jinem, i Koki ma niemałą rolę!

Kolejnym fanvidem od Inoue jest KoKame - Love [PL] tutaj nie ma co dużo opisywać: Kokiego kręci Kame, a Kame jest seksowny. Obydwaj opowiedzą nam czym jest (i nie) seks . Nie pozwólcie się zwieść niewinnemu początkowi... Zapraszam na seksownych i dzikich KoKame!

Kolejnym, tym razem przygotowanym przez Freyę i KwiatWschodu jest KoKame - Pitbull Security (Yaoi+18) [PL] cóż, po prostu wyszło wręcz genialnie, czytaj pikantnie

I kolejną rzeczą by Freya i Kwiatek jest Tanaka - Bonnie Butterfly Fanvid (Yaoi) [PL] jest to jeden z tych weselszych, odwołujących się śmiesznych gagów i mniej lub bardziej wzruszających sytuacji z Nakamaru^^ Kokiego znamy z przylepności, ale Maru i jego przywłaszczanie sobie uwagi Kokiego to jest dopiero coś XD

Następny fanvid od Freyi i Kwiatka to JunKi - Memento of Spring (Yaoi) [PL] Jeden z tych, który trzeba obejrzeć! I nie zachęcam tu tylko ze względu na niespotykany raczej parring, a dla fabuły, która pozostawia widza zdruzgotanego i nie mogącego wyjść z szoku...

Dalej mamy wypuszczkę Kwiatka i Inoue - KoKame - Heart, slowly (Yaoi) [PL] Co ma on sobą przedstawiać? Robiony w 2008, mówi o tym, co jesteśmy gotowi zrobić dla szczęścia lub wręcz przeciwnie, tłumiąc prawdziwe uczucia i porzucając osoby, które się kocha... oczekując na końcu drogi raju.

No a na koniec ja i Kwiatek zapraszamy na KoKame - Grzech pierworodny (Yaoi) [PL] jest to bardzo przyjemny FV, bo bardzo pikantny słowem i obrazem. Autorka użyła do niego występów solowych KoKame z World Big Tour 2010 oraz wcześniej wspomnianej piosenki L'Arc~en~Ciel - XXX, co daje nam w efekcie wijących się kusząco przystojniaków do wtóru piosenki o braku zahamowań, kiedy idzie o kiss XD


DRAMY



A już całkowicie na koniec zapraszam na My Bos My Hero 4 - czyli Makki, Kazu, Sakura-cośtam i trudny licealnego życia XD


I to tyle... myślę, że jutro może uda mi się dodać aktualkę z urodzin Kame XD No ale zobaczymy^^

Offline

 

#53 2014-04-12 23:47:15

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: AKTUALKI

Pora na zaległą aktualkę z okazji urodzin Kame;)



PIOSENKA



Na początek zapraszam na Hottake Band - Sayonara Arigatou Live piosenka jest naprawdę genialna, mówi o więzi (domyślam się, że rodzinnej) ^^ Sam duet jest świetny. Gorąco polecam:D


PROGRAMY



Dalej, razem z ericą zapraszamy na Another Sky - Kamenashi Kazuya w Paryżu (17.05.2013) jest to bardzo wzruszający program i możecie w nim zobaczyć naprawdę fajną/naturalną stronę Kame. Myślę, że dla każdego fana i tych, którzy go dopiero poznają to pozycja obowiązkowa Gorąco polecamy^^

Kolejna rzecz to Kamenashi Kazuya w PINSPO (12.10.2013 r.) program nie za długi, ale niezwykle fajny;D Nie ma to jak Kame chcący ponabijać się z początkującej dziennikarki XD No i idealna dziewczyna dla Kame... przyszła żona XD Taaa chyba nikt nie zdradził nam tyle co onXD Słowa tego programu nie opiszą, zatem gorąco zapraszam do obejrzenia


WYWIAD



A na koniec erica zaprasza was na [S Cawaii] styczeń 2014 - Kame, z którego dowiecie się m.in. czy jest coś bez czego Kame nie mógłby żyć, na jakie dziewczyny zwraca uwagę podczas koncertu i wiele, wiele innych Zapraszamy!



No i to tyle:) Myślę, że jutro pojawi się kolejna, zaległa aktualka;)

Offline

 

#54 2014-04-18 12:00:49

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: AKTUALKI

Aktualka z okazji rocznicy KAT-TUN:)


PIOSENKI



Na początek Ayo3 zaprasza na Ueda Tatsuya - Monster Nightczyli najnowsze solo Uedy w iście Halloweenowym stylu Koniecznie musicie obejreć sexy Uedę-wilczka;D

Dalej Smurfi zaprasza na KAT-TUN - 4U jest to niezwykle piękna i wzruszająca piosenka, więc koniecznie musicie się z nią zapoznać.

Ostatnią piosenką jest [PV] KAT-TUN - 楔 ~kusabi~ jest to najnowsze PV chłopaków, piosenka mówi o trudnym, ciemnym i niekiedy pełnym pułapek świecie, w którym nigdy nic nie wiadomo, musimy być na wszystko przygotowani, ponieważ los może nam przynieść wszystko. W świecie takim ważna jest druga osoba, jej bliskość, ponieważ ona dodaje nam sił i pomaga przetrwać trudny okres. Tekst naprawdę fajny:) Gorąco polecam:)


FANVIDEA



Natomiast tutaj KwiatWschodu zaprasza na AKAME by Dana - Is it Akanishi or Kamenashi- Well- Its AkaKame [PL] - fanvid stworzony jest z fragmentów przeróżnych filmików i audycji, w których dowiadujemy się trochę o sławie Akame jako AkaKame, a także o myleniu ich przez różne osoby jeszcze przez dłuuugi czas. Zapraszam do obejrzenia, chociażby ze względu na to, iż są to bardzo miłe wycinki-wspomnienia.

Kolejny fanvidem od KwiatWschodu jest Akame - Oops, I Did It Again (Yaoi) [PL] fanvideo to przedstawia zabawną historię dwóch głupków, bo chyba inaczej się tego ująć nie da. Jin i Kame podchodzą tu do uczucia miłości bardzo lekko, żeby nie powiedzieć, że interesuje ich tylko związana z nią zabawa W takiej roli jakoś Kame nie potrafię sobie wyobrazić, ale z drugiej strony... Zresztą kogo ten kociak, by nie skusił? Miłego oglądania historii skrojonej z fragmentów makingu Lips, a okraszonej humorystycznym coverem Maxa.

No i ostatnim FV od Kwiatka jest Akame - Весело, задорно [PL] (Yaoi+18) jego autorka uprzedza, że "jest on o tym, jak Akame wylewa swoje frustracje na występach, kiedy brakuje im czasu na życie prywatne". Zachęcamy do zapoznania się;)


PROGRAM



No i na koneic zapraszam na Shounen Club Premium - KAT-TUN rozmowa + live (20.11.2013 r.)- chłopaki w mega króciutkim wywiadzie opowiadają o znaczeniu piosenki "Kusabi" i o swoich najbliższych planach (wtedy był to countdown). A potem śpiewają "Kusabi" i "Precious one". Naprawdę świetne występy, także gorąco polecam:)



Póki co tyle;) Jak dobrze pójdzie to wieczorem będzie kolejna:)

Offline

 

#55 2014-07-24 00:06:11

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: AKTUALKI

Pora na jedną, długą aktualkę Czyli zaległe wypuszczki z urodzin Tego, rocznicy Tegomass, walentynek, urodzin Yamy-chana i rocznicy naszego forum:)



PIOSENKI



Na początek zapraszam na Nakajima Kento - Teleportation jest to naprawdę fajna, miłosna piosenka, w której na moje oko bohater ma swego rodzaju obsesję na punkcie ukochanejXD Niemniej jednak Kento wygląda tu mega fajnie *_* Także gorąco polecam:)

Kolejną piosenką jest Arashi - Daremo shiranai jest to jedna z najnowszych ich piosenek, która jest także przewodnią dramy "Shinigami-kun" z Ohno. Piosenka mi się strasznie spodobała, jest o przemijaniu, o tym jakie życie jest krótkie, a my nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy, nie wiemy ile potrwa. Naprawdę ciekawy tekst *_* No i w sumie idealnie do dramy pasuje.  A ta choreografia *_* Gorąco polecam

Dalej, zapraszam na Hey! Say! JUMP - Boku wa Vampire piosenka opowiada, o pięknej, niebezpiecznej i gorącej miłości wampira;D Polecam:D Naprawdę fajna piosenka no i świetny występ:D

No i kolejną, tym razem walentynkową piosenką jest Sexy Zone - Suki Sugite - jej refren jest mega zaraźliwy XD Aż się chce śpiewać;D No i chłopcy tak fajnie wyglądają *_* Do tegog latający mikrofon Kento XD Piosenka jest w sumie o baaaardzo zakochanym chłopaku XD Naprawdę mega pozytywna i ja już napisałam - chwytliwa. Naprawdę polecam:)

Dalej mamy piosenkę Tegomass, a mianowicie Sunadokei. Występ dosyć stary, podobnie jak sama piosenka (1 singiel, ach *_*) ale nie straciła na latach. Jest naprawdę cudowna*_* Opowiada o końcu miłości, o smutnym rozstaniu. Naprawdę wspaniała piosenka i do tego chłopaki tacy młodzi i kochani*_* No i śpiewają pełną wersję piosenki:D Gorąco polecam:)

Ostatnią już piosenką jest Tegoshi Yuya i Naoto Inti Raymi - Ue o Muite Arukou Piosenka jest bardzo prosta (w sumie w kółko śpiewają to samoXD) ale mi osobiście przypadła do gustu:) Chociaż piosenkę o samotności i o tym, że szczęście i smutek jest blisko śpiewać tak wesołoXD
No w każdym razie gorąco polecam, bo fajnie się tego słucha;) Ta dwójka w ogóle coraz częściej śpiewa razem XD Wejdzie im to w krew Nie żebym miała coś przeciwko XD No i występy w Domoto zawsze są takie fajne także gorąco polecam:)


Oprócz tego dodałam też live do:

- NEWS - Greedier

- NEWS - Koi matsuri

- NEWS - HIGHER GROUND

- NEWS - Pokoponpekorya


FANVIDEA




Natomiast tutaj, Ayo3 zaprasza na RyoKura - TORN klip pochodzi z jakiegoś koncertu i leciał w momencie, gdy panowie ładnie tańczyli i śpiewali na scenie Oczywiście można zauważyć w tym yaoi XD No dobra, shounen-ai, ale jak kto tam widzi ^^ Życzę miłego oglądania xD

Kolejnym fanvidem jest Tegomass - Yoru wa hoshi wo nagameteokure [PL] każdy pewnie piosenkę zna i wie jaka jest poruszająca, także możecie sobie chyba wyobrazić samo fanvideo. Do tego dziewczyna dobrała naprawdę fajne momenty - z różnych programów i nie tylko, no i ukazała ich historię po kolei od 2003 - 2010/2011 (patrząc na napisy) Dało to naprawdę cudowny efekt*_* Gorąco polecam;D

Dalej mamy Tegoshi Yuya - Tylko ty [PL] Piosenka jest naprawdę fajna o miłości, o tym, że chce się być zawsze przy ukochanym i go wspierać:D Tekst pasuje zarówno do fanki śpiewającej do idola jak i Tego śpiewającego do fankiXD Zależy do punktu widzenia W każdym razie polecam, bo naprawdę świetnie zrobione fanvideo i naprawdę genialne fragmenty są tu użyte z wielu różnych, także mało znanych programów;)


PROGRAMY




Przechodząc do programów, zapraszam na ZIP! - Więzy w KT (15.11.2013) - w programie jest mała zapowiedź Kusabi + chłopcy mówią o tym, z kim czują największą więź Nie powiem, ciekawe te ich więzi XD A historia najbardziej ze sobą związanych tym bardziej:D Koniecznie musicie to zobaczyć, polecam:)

Kolejnym programem jest Tensai Shimura Doubutsuen - Tego spotyka bobra (01.06.2013) - Skull-chan zdecydowanie pokonał wszystkich byciem uroczym i tym zdeterminowaniem, żeby zrobić rzeczy po swojemuXD Cały pan XD A potem jeszcze ta małpka *_* Kawaii~! No i bóbr XD Reakcja Tego na jego widok... bezcenna XD I te porównania XD Nie no, kocham ten program:D Może dlatego, że kocham takie zwierzaczki:D
Gorąco polecam bo jest na co popatrzeć;)


WYWIAD




Natomiast tutaj zapraszam na kolejną część PhotoShigenic #74 (Wink Up 01.2014) a w tej części Kato zdradza nam kulisy powstawania solowej okładki i wywiadu z WU

Kolejnym wywiadem jest Tegoshi Yuya - Pytania miłosne (Duet 11.2012) z wywiadu dowiecie się o tym jak to pewna relacja zaskoczyła Tego (nie dziwię się, że ci się z żadną nie udało:P), jak łatwo się rozkleja, jakim jest masochistą, a także o tej jego stronie, którą pokazuje tylko swojej dziewczynie. Gorąco polecam:)

A ostatnim wywiadem jest Tegoshi Yuya - Duet 05.2013 dowiecie się z niego jak ważna dla Tego okazała się muzyka i co go ku niej skierowało, co go zawsze motywuje, jaką dziewczynę chciałby poznać, oraz jakiego ciekawego miał wychowawcę w gimnazjum XD
To naprawdę przyjemny wywiad, tak więc polecam wszystkim i zachęcam do komentowania^^


DRAMA




Na koniec Nana zaprasza Was na Furuhata Chuugakusei Jest to SP z Yamadą, opowiadający o piętnastoletnim Ninzaburo Furuhata, który przenosi się z Tokio na wieś.
Chłopak jest wielkim fanem Sherlocka Holmesa i woli swój czas poświęcać na książki detektywistyczne, niż kontakty z rówieśnikami. Pewnego dnia ratuje kolegę z klasy, Mukoujimę, przed fałszywym oskarżeniem nauczyciela, po czym zaczyna rozwiązywać różne szkolne zagadki. Wkrótce wraz z Mukoujimą otwiera własne biuro detektywistyczne, by zajmować się problemami ludzi ze wsi. Zostaje także wciągnięty w sprawę zaszyfrowanego tekstu, powiązanego ze starą wiejską legendą.
Gorąco polecamy i zachęcamy do pobierania i komentowania:)




No i to tyle:) Myślę, że do końca tygodnia pojawią się kolejne:)

Offline

 

#56 2014-08-16 15:30:08

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: AKTUALKI

Zapraszam na zaległą aktualkę z okazji 30 urodzin i tygodnia Keiia:)


PIOSENKI



Na początek z okazji urodzin dodałam live do Koyama Keiichiro - Beautiful rain - polecam bo naprawdę wzruszający:)

Dalej zapraszam na K.K.Kity - Private hearts + Hikaru Genji medley - muszę przyznać, że w tym występie najbardziej dobiły mnie ich strojeXD Urocze XD Pewnie teraz nie mogą na nie patrzećXD W każdym razie podoba mi się to wykonanie (zwłaszcza, że przeplatają je fragmentami z prób;D <- mieli tam zdecydowanie fajniejsze ciuchy XD) No i Massu chwalący się klatą w tle XD Polecam:)


FANVIDEO



Pora na KoyaPi - Twój czas nadszedł! [PL] Keii jest tutaj policjantem, a Pi oszustem, któremu śni się, że Keii go ściga. Czy sen stanie się rzeczywistością? Polecam szczególnie fanom Kurosagiego:)


PROGRAMY



Z programów zaczynamy od: news every - Piłkarz (20.05.2010) Szczerze mówiąc to mój ulubiony reportaż z news every (z tych z tłumaczeniem). Jest naprawdę wzruszający, taki smutny i pokrzepiający *_* Naprawdę poleciały mi łzy na historii tego piłkarza, smutny temat ale jaki powszechny. Nie jest za długi, a naprawdę warto dlatego gorąco polecam i nie zapomnijcie zapatrzeć się w chusteczki

Następny jest Gekkan KoyaMaru - Sweet focia (17.01.2010) w tej części posłuchamy o tym jak Kato opanował Gekkan KoyaMaru XD Gorąco polecam;D

Dalej mamy: Gekkan KoyaMaru - Ponowne spotkanie NEWS (14.09.2010) tutaj Keii będzie opowiadał o ponownym spotkaniu NEWS, po dłuugiej przerwie i szykowaniu się do trasy (Livex3), a także o Massu i jego wspaniałości, tym razem związanej z zagadaniem wszystkich - nawet Kato XD Zdecydowanie warto to obejrzeć;D Polecam:)


WYWIAD



Na początek w tym dziale zapraszam na Koyama Keiichiro - Kolory (Potato 10.2007) Wywiad w sumie już trochę stary, wiele się od tego czau zmieniło m.in. Keii mieszka już sam XD No ale myślę, że warto go przeczytać:) Przede wszystkim monotematyzm kolorystyczny Keiia mnie przerażaXD Ale jakby na to nie patrzeć... też lubię czerwony:D No w każdym bądź razie gorąco polecam i zachęcam do komentowania^^

Na koniec z wywiadów zapraszam na: WINK UP solo Koyama Keiichiro (12.2013) jest to solowy wywiad Keiia z projektu z okazji rocznicy NEWS. Keii mówi w nim o swoich przemyśleniach dotyczących NEWS na przełomie tych 10 lat, koncepcji okładki i wywiadu oraz o samym NEWS i tym do czego z nim dąży:) Gorąco polecam:)


J-WEB



Natomiast tutaj zapraszam na NEWS Ring #121 - Koyama Keiichiro w którym Keii opowiada o tym, jak minął mu czas w czasie, gdy miał 20 lat i czego oczekuje po skończeniu 30 Jaki ma cel na życie itp. Gorąco polecam:)

Oraz na Koyama Keiichiro - Member Ai #921 w którym to Keii opowiada o pewnej przeuroczej sytuacji w centrum handlowym w czasie lunchu:)



Zostały mi jeszcze dwie zaległe aktualki... postaram się je dodać do góra 2 tygodni

Offline

 

#57 2014-08-21 18:16:18

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: AKTUALKI

Zaległa aktualka z okazji urodzin Massu:)


PIOSENKI



Na początek zapraszam na: Tegomass - Soushoku jubunairu piosenka mówi o tęsknocie do młodzieńczych lat i próbie odnalezienia "siebie" z tych czasów, dodajmy do tego śliczną scenografię, świetnie wyglądających chłopców i mamy niesamowity występ:) Dlatego naprawdę gorąco go polecam:)

Oprócz tego dodałam live do Masuda Takahisa - Remedy


PROGRAMY



Natomiast tutaj zapraszam na: Ichiban Song Show - Wiadomość od Massu (25.07.2012) w programiku tym zobaczymy co Massu obiecał Yoshidzie oraz jak prowadzący wprowadzili w błąd K8 XD

Oraz na kontynuację powyższego Ichiban Song Show - Massu obejmuje Yoshidę (29.08.2012) czyli jak wypełniła się obietnica Muszę przyznać, że fragmencik ten jest niezwykle uroczy, prawdziwe fan love XD Pewnie każda fanka Massu, chciałaby być na miejscu Yoshidy:)


I to tyle:) Do końca sierpnia pojawi się ostatnia już zaległa aktualka:)

Offline

 

#58 2014-09-13 23:20:43

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: AKTUALKI

Pora na ostatnią, zaległą aktualkę z okazji urodzin Kato:)


PIOSENKA



Na początek zapraszam na live do: Kato Shigeaki - Dreamcatcher


WYWIADY



Z wywiadów na początek zapraszam na kolejny esej Kato, czyli Aoi Hitorigoto #04 - ~Tożsamość~ (Myojo 10.2006) tym razem Kato opowiada o indywidualności związanej z ubiorem. O modzie i wyrażaniu siebie poprzez strój. Polecam, bardzo ciekawy esej:)

Kolejny jest WINK UP solo Kato Shigeaki (01.2014) dowiecie się z niego w jakich miejscach Kato lubi spędzać czas, o tym co zmieniło się w jego życiu i w nim samym w ciągu tych 10 lat oraz co chciałby zrobić w przyszłości wraz z NEWS:)

Dalej mamy PhotoShigenic #75 (Wink Up 02.2014) w tej części Kato opowiada o swoim przebraniu dla programu radiowego, co o tym myśli a także o tym, że lepiej nie okłamywać dzieci i bawić się z nimi

Mam dla Was jeszcze kolejną część, czyli PhotoShigenic #76 (Wink Up 03.2014) w której Kato opowiada o swojej rozmowie z jednym juniorkiem, która wprowadziła go w długotrwałą zadumę (która mnie osobiście powalaXD) oraz o jego wyprawie na ryby, która skończyła się "prezentem od bogów" XD Gorąco polecam:D

A na koniec zapraszam na: GIRL FRIENDS #6 - "Pewnego dnia wybierzemy się do Kyoto, więc zaprojektujmy nową yukatę!" tym razem chłopaki projektują yukatę, a także piszą krótki poemat Naprawdę gorąco polecam



Już wkrótce aktualka z okazji zbliżającej się rocznicy NEWS

Offline

 

#59 2014-09-26 21:17:31

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: AKTUALKI

Pora na aktualkę z okazji 11 rocznicy NEWS


PIOSENKI



Na dobry początek zapraszam na: NEWS - Futari/130000000 no Kiseki (slow version) Piosenka zagościła już u nas w szybszej wersji, ale ta po prostu podbiła moje serce, dlatego musiała tutaj trafić:) Według mnie takie wolniejsze tempo idealnie do niej pasuje, a chłopaki tak się wczuli, że piosenka potrafi naprawdę poruszyć*_* Co tu dużo mówić, utwór opowiada o pięknej, aczkolwiek trochę nieszczęśliwej miłości. Chłopcy wyglądają przecudnie *_* A występ zdecydowanie należy do Kato XD Dlaczego? Sami sprawdźcie Gorąco polecam:)

Dalej zapraszam na NEWS - Liar Bardzo lubię tę piosenkę, występ oczywiście też Chłopaki wykonali na nim kawał dobrej roboty Wyglądali bosko*_* Kato minami mnie rozbroił (jak zresztą ma całym tym koncercie XD). No i ta końcówka *_* Sama piosenka (jak można się domyślićXD) mówi o chłopaku, którego oszukuje dziewczyna, on nie jest w stanie jej zaufać, ale wciąż coś do niej czuje Gorąco polecam, bo jest na co popatrzeć

Kolejnym występem jest NEWS - Shock me O czym jest piosenka? W sumie trudno stwierdzić XD Ale wg. mnie po prostu o namiętnej miłości, w której kobieta na zawsze "wypaliła" swój ślad w sercu mężczyzny i wspólnie dążą do szczęścia. Czasem wydaje mi się, że tą "kobietą" jest muzyka, a jak wy uważacie? W każdym razie to naprawdę świetny występ, dlatego gorąco go wszystkim polecam

Dalej mamy PV, a dokładnie NEWS - One -for the win- jest to najnowsza piosenka NEWS, która była przewodnią tegorocznych mistrzostw świata w piłce nożnej w Brazylii. Tekst jest oczywiście pokrzepiający, piłkarski, idealny na mistrzostwa Teledysk dosyć prosty, ale ma swój urok Naprawdę polecam bo to przyjemny utwór

Oprócz tego dodałam jeszcze live do:
- 4 + FAN
- Cry
- Dance in the dark
- Besame Mucho ~Kuruoshii Bolero~

A także PV do NEWS - SEVEN COLORS - zdecydowanie ich najbardziej kolorowe i magiczne PV I moim zdaniem najlepsze ze wszystkich piłkarskich

Oraz do działu zwykłego Aikotoba ~ Te wo Hiite


FANVIDEO



Natomiast tutaj KwiatWschodu zaprasza na NEWS & Kazunari Ninomiya (Yaoi) - Domowe wideo NEWS [PL] po prostu Nino okrywający się pierzyną i wyciągający łapkę po tajemniczą kasetę (to tytułowe domowe wideo NEWS !) Autorka jak zawsze nie poskąpiła nam humoru, szczególnie doborem piosenki do wybornych scen z chłopakami. Nie przedłużając... Miłego oglądania^^


PROGRAM




Następnie w dziale specjalnym zapraszam na Specjalna wiadomość NEWS do SEVEN COLORS j est to wiadomość zamieszczona na specjalnym DVD, które można było wygrać w loterii z singla "One- for the win". W wiadomości tej chłopcy mówią o koncepcji klipu do "SEVEN COLORS", zobaczycie znęcanie się Tego nad biednym Keiiem XD O 15 rocznicy NEWS oraz o Tego w roli reprezentanta NEWS Gorąco polecam


MAKING




Z makingów zapraszam na Making of WORLD QUEST możemy w nim zobaczyć szaleństwo Tego gdy widzi piłkę + 'błogosławieństwo Boga Piłki" XD - rozwalił mnie tym, oprócz tego co może być zabawnego w bieganiu obok Kato, Massu z gromadką uroczych dzieciaczków, jak powstawał klip (ile godzin go kręcili:P) i czego chłopaki oczekują od tej piosenki Jest na co popatrzeć dlatego gorąco zachęcam do obejrzenia


WYWIADY



Natomiast tutaj na początek zapraszam na Wink up 12.2013 - Pytania od fanów a w nim nietypowo pytania zadają fani, pytają m.in o to jak NEWS rozpoznaje swoich fanów, co powiedzieliby pozostałym na łożu śmierci, jak bardzo się kochają, co mają zrobić, kiedy NEWS przysłania im cały świat i nie potrafią znaleźć chłopaka a także jeszcze kilka innych, ciekawy pytań:) Ich odpowiedzi chwilami mnie dobiły, a czasem nawet trochę wzruszyły*_* Także naprawdę gorąco polecam:)


I na koniec sCAWAII 08.2013 - 100 pytań do NEWS chłopaki odpowiadają tutaj na pytania dotyczące pracy, życia prywatnego, mody, dziewczyn oraz swoich pasji. Dowiecie się z niego m.in. tego, kto w NEWS jest największym masochistą, dlaczego Keii wstąpił do agencji, co pomaga Kato w pisaniu książek, kto jest ważny dla Tego czy co sprawia radość Massu. Poznacie nowe strony NEWS, jakich nie znacie ^^ Naprawdę gorąco polecam:)




Póki co to tyle;)

Offline

 

#60 2014-10-26 21:29:41

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: AKTUALKI

Zapraszam na aktualkę z okazji urodzin Uedy z jednym wyjątkiem wydanym bez okazji:)


PIOSENKA



Na początek Inoue zaprasza na: [Live SCP] KAT-TUN - Come Here - "Come Here, baby, szybko, szybko, jej, jej", czyli tegoroczna wakacyjna piosenka od KAT-TUN. W lipcowym SCP zaśpiewali między innymi swoją (wtedy) świeżutką piosenkę o wakacyjnej miłości, na którą gorąco Was zapraszamy


FANVIDEA



Natomiast tutaj KwiatWschodu zaprasza Was na:

JinDa - P & P (Yaoi) [PL] - "O odejściu Jina, oraz związanych z tym uczuciami Uedy. A może to moja nadinterpretacja i było na odwrót? To Ue opuścił Jina?!" A tym razem sądzę, że na serio było odwrotnie, albo autorka lubi dokuczać swoim widzom To by było z recenzji, zapraszam do pooglądania ^^

UEDA TATSUYA od Weiss Bros. & Schwarz New Line [PL] - niezdarny, zabawny, seksowny i nieprzytomny... (?!), ileż przymiotników na jego określenie tyleż ujęć w tym fanvidzie. Każdy kto zna chociaż odrobinę Uedę odnajdzie się w tekście piosenki, którą Wam z Inoue przygotowałyśmy

RyoDa - Wampiry (Yaoi) [PL] - to fanvid o wampirze i... mężczyźnie, pragnącym z nim być. Jakby nie pomyśleć, oklepany motyw. Jednak wampir stworzony przez autorkę (i tekst piosenki) jest chłodną, kierującą się żądzą (krwi ) egoistyczną istotą, więc co się stanie z bliskim naszemu sercu człowiekiem?

JinDa - A ja byle do poranka... (Yaoi) [PL] - fanvid, który jego autorka zamieściła na swojej stronie rok po publikacji ficka "A ja byle do jutra". Stąd jakże ociekający testosteronem, palący, Ueda Fick można czytać przed lub po obejrzeniu fanvida, choć jedno drugie wzbogaca o scenki. Scenki wiele nam mówiące o tym, jak wyglądał związek chłopaków...


A także, poza urodzinami Uedy, na: Pin - Be friends with you [PL] - zapraszam na fanvid z fabułą! Jak rzadko chodzi w nim o dramatyczną dosyć historyjkę, mimo obsadzenia głównych ról przez tsundere Kurosakiego i trzepniętego Miroku. Bo cóż, jak przystało na syna komisarza szuka on oszusta w celu... bliżej nieokreślonym, a tu wyskakuje Satoshi z jego ciężką pięścią i jeszcze cięższą sytuacją życiową. I na raz... dalszy ciąg sami poznajcie


PROGRAMY



Natomiast Smurfi zaprasza na: Cartoon KAT-TUN 22 (29.08.2007). Był to pierwszy odcinek CKT, w którym chłopcy byli kręceni w plenerze. Co w nim robią? W skrócie obżerają się lodami i rybami, bawią samochodzikami i motorowerami, a na koniec straszą nocą. Nie można zapomnieć o tym, jak wspaniali są chłopcy w dokuczaniu sobie. Niektórzy osiągnęli w tym normalnie mistrzostwo...

A także na: Cartoon KAT-TUN 17 (25.07.2007) - jeśli ktoś oglądał 10 czy 12 epek to może spodziewać się podobnych wrażeń. Ta sama konkurencja "NO SMILE" zmusza chłopaków do śmiania się całymi sobą, choć nie każdemu się to udaje. Odwiedza ich Chisako Takashima ze swoimi skrzypaczkami, dokazując z nimi jak z nastolatkami i pozwalając sobie podokuczać. Nakanishi są w tym mistrzami, że aż reszta musi ich uspokajać - szczególnie warto się z tymi scenami zapoznać.


REKLAMA



Kolejnym prezencikiem od KwiatWschodu jest [CM] LOTTE Crunky 11.05.2004 (KAT-TUN) kolejna reklama firmy Lotte znalazła się na naszym forum. Jest również kolejną reklamą, w której wzięli udział wszyscy członkowie KAT-TUN. Zapraszam na piętnaście sekund iście chrupkiej reklamy


WYWIAD



Inoue z kolei zaprasza na: Ueda Tatsuya - Myojo 2014/12 ~Ueda's Love Theory~ (fragmenty) - czyli rozmowa z Uedą na temat relacji z ukochaną osobą:)


FANFICK



I na koniec KwiatWschodu zaprasza na pełnego żalu, lecz i nadziei ficka - A ja byle do poranka... (JinDa) G

Offline

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.newunion.pun.pl www.bluangel.pun.pl www.mkskusyszczecin.pun.pl www.angielski.pun.pl www.bushi.pun.pl