#1 2010-07-29 00:04:12

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Sprostowania plotek

W necie jest pełno plotek, niektóre okazują się prawdą, niektóre nigdy nie zostają wyjaśnione a niektóre okazują się historią wyssaną z palca. Ja w plotki nie wierzę, ale też niektóre nie dawają mi spać (albo wręcz w nocy pewna osoba na mnie wymusza ich sprawdzenie;P) póki ich nie sprawdzę. Mam takie szczęście, że mam w Japonii kolegę, który jest fanem News ( większym niż ja) i wie naprawdę wszystko a wiadomo w Japonii ludzie więcej wiedzą niż my, no i on mi często sprostowuje te plotki:P  Oprócz tego ( zaś to słowoXD) ja mam swoje wtyki i naprawdę wielu znajomych fanów News w Japonii XD
To i tak nie jest takie pewne jak gdyby główny zainteresowany by mi o tym powiedział, ale zawsze to pewniejsze źródło, no i czasem może to pomoże jak plotka dręczyXD A już zwłaszcza jak się przekształca w kompletne brednie  a inni w to wierzą ( coś jak ten ślub Pi ;P)
Zresztą jest temat o bakłażanie więc pomyślałam, że te plotki też należy sprostować zwłaszcza, że są dość popularne;P

1. Sprawa kłótni Jina i Tego

Pamiętacie pewnie tę plotkę dotyczącą tego, że Jin obraził Tego w barze.  Otóż ta plotka dość długo się ciągnęła i przez to fani Tego i Jina zaczęli się sprzeczać ( oprócz mnie i FreyiXD). To spowodowało wiele podziałów w fandomie i kłótni. A co się teraz okazało?? Że to wszystko były kłamstwa. W ogóle w ciągu 1,5 roku pojawiło się na temat Tego kilka plotek a okazało się, że to wszystko wymyśliła jedna laska;P Jakaś wielka konspiracja normalnie>< Szczerze to od pewnego czasu ta plotka mi śmierdziała, zwłaszcza po tym jak Tego mówił, że po Countdown gadał sobie z Jinem, już nie pamiętam o czym, ale już mi sam fakt miłej rozmowy nie pasował.
No, ale ja teraz nie mam powodów, żeby nie lubieć Jina w sumieXD Znaczy prawdą jest, że Jin i Tego jakoś wielką sympatią do siebie nie pałają, ale  Jin powiedział raz, że mają różne charaktery, ale niech mu się dobrze wiedzie, a Tego w sumie podziwia pracę Jina, więc nie lubią się bardzo, ale też nikt nikogo nie obraził. Także może to połaczy znów fandom KT i News;D


2. Rzekoma laska Tego

Taa, kolejna plotka ciągnąca się ponad 1,5 roku na temat owej Amerykanki. Szczerze mówiąc to czytając pierwszą plotkę zaczęło mi coś nie pasować i zaczęłam widzieć luki a im dalej tym bardziej wydarzenia mi do siebie nie pasowały. Nie układały się w całość i były dziwne. No bo była niby na premierze w LA, ale... potwierdziły to tylko dwie osoby a moja koleżanka, która tam była powiedziała, że kogoś takiego nie było. Dalej ktoś przegrał z jej komórki zdjęcie. Kiedy? Na filmie przecież widać jak ktoś komórkę zabiera bo świeci a torebki nie pilnuje? No i biedna studentka, która ma limuzynę?? Boska plotka;P No, ale co się okazało to wynikło od tej samej osoby, która wymyśliła plotkę z Jinem, potem było jeszcze, że to ona jest tą Amerykanką;P taa i żeby potwierdzić swoje słowa ma kilka kont na LJ i z nich pisze komentarze potwierdzająceXD bosko po poostu:P W każdym razie ta plotka poszła w niepamięć.

Zdęcie, które przeniknęło do neta ( nie wiem czy ktoś widział, ale takie jak Tego leży na łóżku i śpi, do połowy bez żadnej bluzkiXD) hmm no ja nie wiemXD Szczerze  mówiąc analizowałam to nawet z łukiem brwionym i policzkamiXD I razem z kilkoma laskami doszłyśmy do wniosku, że to zdjęcie jest albo z czasów NWPD albo gdzieś z 2006 roku - i bardziej w tę stronę bo jest na nim pucołowaty Więc do tej plotki teoria zdjęcia ukradzionego z komórki laski nie pasuje - bo rama czasowa się nie zgadza. Zdjęcie ukradzione to i może jest, ale nie wiadomo, być może nawet jeśli Tego kogoś miał to zezłościł się o to zdjecie, ale że to stare zdjęcie to raczej stara sprawa. No w sumie z tym to nie wiem.
Ale coś mi się wydaje, że to dotarło do Tego, bo w Myojo sierpniowym mówił, że nie znosi plotek i ludzie nie powinni w nie wierzyć, a zwłaszcza rozpowiadać jesli nie widzieli czegoś na własne oczy, bo to go najbardziej na świecie denerwuje - to o czymś świadczy:P

No i teraz co ciekawsze;P Bo wczoraj przeczytałam wypowiedź osoby z polskiego fandomu, która powiedziała, że on ma stałą partnerkę życiową, która jest z wymiany na jego studiach. Hmm nie wiem skąd ta osoba to wzięła, bo nawet to nie pasuje to wyżej przedstawionej plotki ( a tylko ta plotka o lasce trwała na tyle długo żeby tak pomyśleć) jako, że ta Amerykanka według tych wymyślonych argumentów była widziana w Japonii w wakacje a w roku szkolnym była w NY właściwie w LA, ale potem jechała do NY I ... nic tam o studentce z wymiany nie ma:P <- no ale już wiemy, że ta laska to wytwór wyobraźni.
Idąc dalej śladem polskiej plotki jest jeden niezbity argument, a mianowicie Tego studiuje korespondencyjnie, czyli przez maile ( czy jakoś tak, kiedyś o tym mówiliXD) a co za tym idzie nie pojawia się w szkole, więc... skąd zna uczni z tej szkoły? Trochę dziwne
No, ale popytałam znajomych japończyków, no i dowiedziałam się, że w Japonii nigdy nie było żadnej plotki o stałej lasce, nikt nigdy czegoś takiego nie słyszał, bo jeśli już jest widziany to co jakiś czas z inną ( no nie powiecie, ze chodzi z kilkoma??) <- a do tego już pasuje plotka  niby o lasce z AK48 XD no, ale to też ciekawe bo ona napisała na Twiterze "Tegoshi" ( potem zaraz to usunęła) i każdy zaraz o chodzenie ich posądził, a ona sama wyjaśniła, że to chodziło o kogoś innego, cóż nie jeden Nowak istnieje, wiec kto wie;P Może i na randce byli. W każdym razie zostajemy przy opcji, że nie chodził jeszcze z żadną laską na poważnie i w sumie to do tej pory ciągle to były tylko takie randki wiecie normalneXD Nie zobowiązujące i może to nawet nie było chodzenie;P Bo ten japończyk ( który jest fanem Tego większym niż ja) dokładnie mi powiedział, że w japońskim fandomie ( który dla mnie jest najbardziej rzetelny) jeśli już się go widuje ( bo to jednak bardzo rzadkie)  to nie widuje się go kilka razy z tą samą osobą. No a największy dowód, to mogę powiedzieć, że w ItteQ, które było emitowane 25 lipca 2010 roku, kiedy go zapytano  powiedział, że obecnie nie ma nikogo i jest singlem. Nie wiem kiedy program był kręcony, ale na pewno nie tak dawno:P Cóż ja nie uważam, żeby on kłamał bo gdyby coś było a nie mógł powiedzieć, to powiedziałby coś w stylu " obecnie nie szukam nikogo" ( bo kilka razy tak okrężnie już mówił).

Także podsuowując, on jest wolny i do wzięcia:P (wzięcia przeze mnieXD)

Offline

 

#2 2010-07-29 21:35:38

Naisha

Gość

Re: Sprostowania plotek

to bierz się za niego kocico  xD

 

#3 2010-07-29 22:04:02

Bułka

Gość

Re: Sprostowania plotek

tak, bierz póki wolny- a i japończycy na blondynki ponoć lecą, idę do fryzjera xD

 

#4 2010-07-29 22:48:19

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Sprostowania plotek

Póki wolny?? Póki nie żonaty to dla mnie jest wolnyXD A na przykładzie Nagase doskonale wiemy, że nawet narzeczeństwo to nic pewnegoXD

Ale mnie powaliłyście tymi komentarzami XD Taa kocurek potrzebuje kociczkiXD
No na blondynki to ZWŁASZCZA on leciXD No ale co chcecie zabrałam się za niego już w nocy ( w sensie w snachXD) - ja się czasem naprawdę obawiam moich snów, bo już te 1,5 roku temu jak ta plotka się pojawiła Tego mi się śnił i zaczynał gadać o kłamliwych plotkach i baaardzo seksownym głosem, że ja to w to wierzyć nie powinnam, potem lepiej nie opowiadać dalejXD - no ale proszę proroczy sen po 1,5 roku wyjaśniło się, że to serio nieprawdaXD - Akai Ito??

Offline

 

#5 2010-07-30 01:15:43

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: Sprostowania plotek

Ooo.. O tej kłótni Tego i Jin to już słyszałam I jakiegoś ficka czytałam, heh.. gdyby ta zmyślona kłótnia w realu istniała, to bym chciała żeby miała takie konsekwencje, jak w tym FF <lol>
A tak.. no cóż.. plotka plotką żyje.. , ale tej szalonej Amerykanki to mi żal.. Biedulka, żeby tak się napracować nad zmyślonym byciem z Tego.. Uff<hahaha>

Offline

 

#6 2010-07-30 12:20:56

Bułka

Gość

Re: Sprostowania plotek

aha, aha, ja też kojarze takiego ficka <lol2> był genialny

 

#7 2010-08-01 17:44:03

Naisha

Gość

Re: Sprostowania plotek

jakiego fan ficka ? macie link ? albo najlepiej powiedzcie co tam się działo :3

 

#8 2010-08-01 19:54:49

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: Sprostowania plotek

Macho Jin z pyskatym Tegosiem w akcji - to wielki skrót, bo ff strasznie dawno czytałam. Właściwie to był mój pierwszy ff o zabarwieniu yaoi.. z Tegosiem w roli głównej <ściana> I zaznaczam.. przez tego ff go "znielubiłam"(choć go jeszcze nie znałam) Jej, chyba Freya mi go pokazała.. No tak, sprawdziłam i jej tłumaczenie tego ficka można znaleźć na bace pt. Sadictic love - one shot ;D

Offline

 

#9 2010-08-01 20:58:59

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Sprostowania plotek

Jeśli jesteś w grupie Y&Y na Bace to tam go znajdziesz;D Jak nie... to niedługo Freya i tak tu nie ficki przeniesiexD A w sumie przetłumaczyła ten fick dla mnie bo ja w tym czasie strasznie chciałam czytac ficki z TegoxJin XD
A teraz znalazłam dla niej super ff z TegoPi i TegomassXD Jak wróci i je przeczyta to może coś potłumaczy;D

Offline

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bushi.pun.pl www.polskimastertruck.pun.pl www.mkskusyszczecin.pun.pl www.newunion.pun.pl www.angielski.pun.pl