#16 2016-12-24 09:42:28

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: Kalendarz adwentowy KTNews :D

Z opóźnieniem zapraszam Wszystkich na dwie czekoladki, wczorajszy finał Kasy i przedwczorajszy przedostatni odcinek Second Love <3

Offline

 

#17 2016-12-25 15:00:26

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: Kalendarz adwentowy KTNews :D

Wczoraj została na forum podrzucona ostatnia czekoladka i przyszedł czas rozliczeń, żartuję, chociaż może nie aż tak bardzo



Z okazji zakończenia pierwszego Kalendarza Adwentowego KTNews chciałam przedstawić takie małe podsumowanie naszych wysiłków i podziękować Wszystkim, którzy sprawili, że każdego dnia (no mniej więcej) czekała na naszych Użytkowników choć jedna czekoladka.

W okresie od 27 listopada do 24 grudnia wydaliśmy:



1)    Dwa filmy: Joker Game i Memento Mori, które przetłumaczyły: Frytka, KwiatWschodu i Nigra.
Korektę wykonały: Ańko (DramaQueen) i erica, a za resztę odpowiadałam ja.

2)    Sześć odcinków różnych dram, w tym trzy premierowe: Bad Guys, Lucky Seven i Suna no Tou, jeden trwający Second Love oraz dwa finałowe Kasa wo motonai aritachi wa.
Odcinki te przetłumaczyły dla nas: Frytka, Hikaru-chan, Natsu oraz Nigra.
Korektę do nich robiły: erica, scandalous84 (DramaQueen), tomasia, thenatoorat (DramaQueen).
Za czasówkę, hardsub i upload odpowiadałam ja i Hikaru-chan

3)    Cztery klipy PV (teledyski): Hey! Say! JUMP - Give Me Love, Hey! Say! JUMP – Masquerade i SDN48 Undergirls Team G - Yaritagariya sanwydała dla nas Hikaru-chan. Tracktor Bowling – Черта przygotowałam w formie bonusu do fanvidu Akame – Stara taśma .
Korektę do mojego tłumaczenia zrobiła Hikaru-chan.

4)    Siedem klipów live (występów): KAT-TUN - Phoenix, Livearmy - Love Hurts (Nazareth Cover), NEWS - Funky medley, NEWS - Snow Express (4nin z koncertu White), NEWS - Quartetto medley, NEWS - Winter medley i NEWS - Winter moon zostały przetłumaczone przez Hikaru-chan, Inoue i KwiatWschodu.
Korektą służyłam ja i sora, a za czasówkę odpowiadała Hikaru-chan, ja i Inoue.
Hardsub i upload znów robiłam ja i Hikaru-chan.

5)    Jeden klip fv z tłumaczeniem piosenki: Junnosuke Taguchi - Hero przygotowała dla nas Hikaru-chan.

6)    Dwanaście fv (fanvideo): Akame - Fall for you, Akame - Happy end, Akame - Hero, AkamePi - Broken Promise, Jin Akanishi - ALIVE, Gokusen2 - Pokaż mi sens bycia samotnym, Kokame - I lay my love on you, KT/News - Hero, PiKame - Juliet, RyoDa - Devils light the divine darkness, Ueda Tatsuya - Reżyser, PiKame - Nie jestem szalony przetłumaczyła ana3.33, Hikaru-chan, Inoue i ja.
Korektę robiły: Inoue, ja i Zefirek23. Czasówką się zajęła Hikaru-chan, Inoue i ja.
No i za upload odpowiadałam również ja i Hikaru-chan.

W ciągu 28 dni pojawiło się na forum 32 czekoladek! W tym 24 związane z fanklubem, a 8 z działu Inne. W przygotowaniach wzięło udział aż 15 osób! W czasie przygotowań doszło do przesunięć, wymian na terminy i usunięć pewnych czekoladek, ale udało nam się codziennie coś przygotować, chociaż nie zawsze w formie ostatecznej, a czasem nawet po czasie XD

Serdecznie dziękuję Wszystkim, którzy wzięli udział w naszej zabawie ze strony technicznej. Szczególne podziękowania należą się również Tym, którzy na nasze czekoladki czekali i dobrym słowem dopingowali nas do dalszej pracy. Mam nadzieję, że w kolejnej takiej akcji weźmie udział równie wiele osób i też będziecie się dobrze z nami bawić.

Zapraszamy do próbowania naszych czekoladek, do których można przeskoczyć, klikając na linki w temacie. 

Offline

 

#18 2016-12-25 16:47:08

Nerenka

KTNews Fan

Zarejestrowany: 2016-01-27
Posty: 194
Punktów :   

Re: Kalendarz adwentowy KTNews :D

Super!!! czekoladki, bardzo mi smakowały!!!!  Miałam możliwość komentowania przez ten czas o ile miałam oraz chęci aby degustować się ze smakiem.

Bardzo, Bardzo Wam Dziękuje, za taką możliwość

Życzę Silnego powera do dalszych smakowitych projektów oraz możliwości kulinarnych w ich przygotowaniu, macie wyczucie smaku

Pozdrawiam świątecznie

Offline

 

#19 2016-12-25 18:50:08

kero

KTNews Fan

Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1045
Punktów :   

Re: Kalendarz adwentowy KTNews :D

To był bardzo smakowity czas Bardzo dziękuję za Waszą ciężką pracę i warto było czekać na te czekoladki

Offline

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hiphopfans.pun.pl www.rpggryf.pun.pl www.lpruni48.pun.pl www.narutogamer.pun.pl www.angelsclan.pun.pl