#1 2010-07-18 22:50:35

Bułka

Gość

Zapamiętane cytaty.

Coś, z czego wam się mordka długo długo cieszyła, albo po prostu nie chciało wyjść z głowy albo denerwowało i wkurzyło... Czyli coś, co powiedzieli inteligentni Japońcy; dramy, wywiady, mc, musicale a może nawet jakiś fragment piosenki?

ja się nigdy nie pozbieram do kupy po tekście Koyamy "ściąłeś włosy i nikt tego nie zauważył, prawda?"
cóż, jakieś pytania, do kogo mówił?

 

#2 2010-07-18 23:42:08

lovegood

Gość

Re: Zapamiętane cytaty.

Wiemy że do Massu xD Ale prawda jest taka że lepiej wygląda w dłuższych xD

Dla mnie kultowym tekstem jest "BELIEVE" by Tegoshi, pamiętam jak fazowałam na to hasło i wszędzie tak mówiłam xDD

 

#3 2010-07-19 00:07:26

Bułka

Gość

Re: Zapamiętane cytaty.

a dla mnie wciąż niezapomnianym jest "kon kon" YamaPowskie i Żółwiowe bye-bye-cycle

 

#4 2010-07-19 00:16:46

 Yoriko

KTNews Fan

Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 1340
Punktów :   

Re: Zapamiętane cytaty.

Ja to uwielbiam Żółwiowe bye-bye-cycle  xD


http://img11.imageshack.us/img11/5892/kopiaak003.jpg


'Ryo jest bogiem - uświadom to sobie'... xD
'Koki podkręca życie do maxa!' xD
Dołośkuj się na każdy nowy dzień! xD
Tooru Nishimura - Mistrz romantyzmu.

'A ty jesteś wredna, chamska, ordynarna (...), agresywna, ironiczna i sarkastyczna.' - Dziękuję.

Offline

 

#5 2010-07-19 00:18:25

Bułka

Gość

Re: Zapamiętane cytaty.

ahhh pamiętliwe jest. mnie się jeszcze długo mordka cieszyła na Jinowe "not even close!" z taką poważną miną, kiedy ktoś tam próbował rozszyfrować nazwiska z KAT-TUN i mu wyszło "Aoki" xD

 

#6 2010-07-19 01:14:08

LaLuna

Gość

Re: Zapamiętane cytaty.

Kon Kon i bye bye bicycle to już u mnie klasyka xDD A z tych takich to jeszcze Bang!, Yey, Nobuta Power, hallelujah chance, Shuuuji-kun! ( mam to nawet na dźwięk wiadomości *.* sorry, ale musiałam się pochwalić, bo niedawno ustawiłam i jeszcze nie przywykłam xDD) i tysiąc pięćset sto dziewięćset takich co zagościły już w moim słowniku na stałe Do tego Believe, Kuchizuke wo, "Jedźcie dzieciaczki" i... nie, ten temat nie jest dla mnie >< Za dużo tego było ! P

 

#7 2010-07-19 11:12:27

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Zapamiętane cytaty.

Dla mnie od kilku tygodni nie zapomnianym hasłem jest "Paku paku~" ( spójrzcie na mój podpis a zrozumiecieXD) co by tu jeszcze, na pewno " BuSunako!!" obowiązkowo z tupaniem XD lub "BuSunako-chan" XD Strasznie lubię też "Makki" XD

Co by tu jeszcze, a wiem " Kore Kuramae no obento baka ni!" <- kto oglądał Soukon ten wiexD

No a na koniec moja ulubiona rozmowa Tego  i Massu podczas MC z nowego koncertu Tegomass ( wiem to z fanreportu:P)

Tegoshi: Kame-san jest bardzo niezwykły. Jest naprawdę cool.
Massu: Jest bardziej cool ode mnie?
Tegoshi: Nie  możesz tego porównywać ~ ~


Tegoshi: Zadzwonił do mnie ( Kame) w dniu moich urodzin. Dokładnie o północy. I powiedział: "Dzisiaj Twoje urodziny, prawda? ~ Happy birthday "
Massu: Ooh Jak super!! Kamenashi-kun powiedział mi, że mam tej samej marki spodnie, które miał wtedy na sobie, a następnie powiedział mi: "Nie kopiuj mnie ~". . .
Tegoshi: (śmiech) Kiedy to było?
Massu: Na countdown
Tegoshi: Powiedział to w żartach, prawda? (Śmiech)
Massu: Tak. Ale powiedział mi: "TegoKame ma więcej mocy niż Tegomass". . .
Tegoshi: To nieprawda ~ (śmiech) To nie tak (śmiech) Co? Co o tym sądzisz?
Massu: Myślałem, że "Być może, że facet (Tegoshi) został połączony z niewłaściwą osobą. . . ".
Tegoshi: O czym ty mówisz (śmiech)

Czyli podsumowując wielka miłość i zazdrośćXD

Offline

 

#8 2010-07-19 11:21:04

Bułka

Gość

Re: Zapamiętane cytaty.

~nya, słodziaszni są tak, miłość i zazdrość to jest to

LaLuna, właśnie dla Ciebie xD właśnie po to powstał ten temat, żeby w nim pisać

 

#9 2010-07-20 02:40:55

LaLuna

Gość

Re: Zapamiętane cytaty.

Bułka, dobre spostrzeżenie xD W takim razie arigatou ^^
Ale wiecie co, ale dałam... jak mogłam o tym zapomnieć, o tak ważnym cytacie no, Akira Shock po prostu xDD I właśnie o Akire Shock mi chodziło Ale gafa >< Pewnie będę sobie jeszcze przypominać jakieś...
Ale to... wstyd, po prostu xPP

 

#10 2010-07-20 11:14:17

Bułka

Gość

Re: Zapamiętane cytaty.

żaden wstyd, zdarza się: D
a ja jeszcze dodam

Iriguchi Deguchi Taguchi Desu~!

 

#11 2010-08-01 17:35:22

Naisha

Gość

Re: Zapamiętane cytaty.

no to ja może : "jem miodek, Hehehehe "~ czy coś takiego xD
Massu na N.E.W.S

Shige do Keii-chana " jesteś prawdziwym idiotą" na N.E.W.S

"Koyama nie może być liderem,bo jest głupi" - NEWS wo Abake
w ogóle ich wszystkie odpały z Abake są świetne z tego można by było wypisać multum cytatów.
jeszcze "Yamapi nic dla nas nie zrobił" by Ryo XD powaliła mnie jego szczerość, ale to było trochę przykre chyba dla Piczki.

jeśli chodzi o KAT-TUN to właśnie Iriguchi Deguchi Taguchi Desu
i widziałam, jak kiedyś Jin mówił "why Jennifer" i nie wiem czemu, ale wydało mi się to śmieszne 

 

#12 2010-08-01 19:25:50

Sevelyn

Gość

Re: Zapamiętane cytaty.

ja z N.E.W.S nigdy nie zapomnę jak bodajże na ostatnim postoju z documentary chłopaki mieli taki odpał, że jak jedli to Tegoshi co chwilę 'gmai!', a Ryo tym swoim przesłodkim, kawaii głosikiem 'oishi' <3 Tak samo Pi, na którymś postoju tak co chwilę wysokim głosem mówił 'oishi!' haha xd
haha, miodek Massu był genialny tego koncertu, przyznam XD

 

#13 2010-08-05 21:42:34

Naisha

Gość

Re: Zapamiętane cytaty.

a bo to było chyba tak, że Ryo się wkurzył, że Tegolinka nie chce mu odpowiadać "umei/omei" czy coś tam xD
a jak Yamapi gadał "oishii", to Tego za każdym razem mu odp.

 

#14 2010-08-05 22:37:02

Bułka

Gość

Re: Zapamiętane cytaty.

to YamaP odpowiadał Tego... : P i raz powiedział "zrobie to tyle razy ile zechcesz" xD

 

#15 2010-09-01 00:17:24

Jinusiowa

Gość

Re: Zapamiętane cytaty.

Z Jinowych tekstów... "car srhimp" xD rozbraja mnie to, jeszcze ta jego buźka młoda.

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.newunion.pun.pl www.polskimastertruck.pun.pl www.mkskusyszczecin.pun.pl www.bluangel.pun.pl www.bushi.pun.pl