#31 2010-08-03 23:30:49

Harumi

Gość

Re: Kato Shigeaki

No i co tu tak cicho, hę? Każdy prawie ma po 10 stron, a tu 3, no wiecie co Aż się wierzyć nie chce

Ja o nim krótko zwięźle i na temat: uwielbiam go, i tyle, jego chyba nie da się nie lubić. On jest taki kochany, a z Kei-chanem powalają mnie na ziemię ze śmiechu. I jego "Shalala Tambourine" po prostu the best of na smutki

Shigeeeee :3

 

#32 2010-08-04 11:28:24

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Kato Shigeaki

Kato nie ma nowości żadnych i nie ma o czym pisaćXD Ale dobra trzeba tu zacząć jakiś tematXD

Macie jakąś ulubioną z nim dramę?? I co myślicie o jego aktorstwie??

Offline

 

#33 2010-08-04 12:48:53

LaLuna

Gość

Re: Kato Shigeaki

Traubleman! W sumie to właśnie oglądam 10 odcinek xD Tak, właśnie w tym momencie jestem chyba na 5 minucie, ale niestety moja kochana rodzinka zagoniła mnie do pracy i nie zdążyłam dokończyć =.=' Ale dzisiaj obejrzę ^^ Jak dla mnie - ta drama jest boska *.* A szczególnie 9 odcinek - w sumie to od początku myślałam, że to on to wszystko spowodował, ale w końcu w to zwątpiłam xD Ale tu nie chodzi o dramę, tylko o Shige xD No więc nie podejrzewałam, że on będzie takim świetnym aktorem! Słyszałam, że pojawiał się jeszcze w innych dramach, ale ponoć nie prezentował się zbyt dobrze (pod względem umiejętności aktorskich), więc w tym większym jestem szoku, oglądając to No i wygląda tu naprawdę ładnie ^^ (lubię jak ma tą fryzurę )
Jeśli chodzi o samego Shige, to z nim zawsze mam problemy, bo to chyba jedyna osoba w newsie, która nie ma nic takiego charakterystycznego xD Jest oczywiście wspaniałym facetem i zgadzam się, że nie można go nie lubić, ale jak komuś opisuję newsa, to jak dojdę do Shige, to mało kiedy wiem co powiedzieć xPP Więc przechodzę od razu do Koyashige ;PP A to jest chyba mój ukochany duet, do dziś pamiętam jak pierwszy raz ich zobaczyłam, jak parodiowali wszystkie swoje piosenki i teledyski na N.E.W.S. xD To są dopiero ludzie z dystansem do samego siebie Kocham ich wygłupy i piosenki, a Shigowe Shalala Tambourine rządzi ^^ I tekst, i melodia, i teledysk
Ah, i zapomniałabym powiedzieć o tej jego elicie z Shounen club premium xP I powiedzcie mi, jakim cudem to Tegoshi zyskał miano narcyza przy takim Kato? xPP To jest dla mnie czarna magia xD Ale słodkie to było jak opowiadał jaki wydawało mu się, że jest ważny ^^

Ostatnio edytowany przez LaLuna (2010-08-04 12:52:25)

 

#34 2010-08-04 16:18:29

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Kato Shigeaki

No tak, miał kilka innych dram, które zresztą przetłumaczęxD Ale aktorstwo jego to tam kiepskie byłoXD Dla porównania w Papa to musume no nanokakan kiedy się wywalił było widać, że klęka i opiera się na łokciach, no wiecie tak sztucznieXD
Ale juz od Chichi jego aktrostwo poszło bardzo w górę. A w Gościach to już w ogóleXD
W Troublemanie na początku może nie pokazał za dużo ale jak widzimy im dalej tym więcej gra i bardzo dobrze;D
Rozbawiła mnie taka jedna opinia jak ktoś obejrzał 1 epek Troublemana i stwierdził, że Kato jest marnym aktorem, a ja tak parzę i myślę "To słabe aktorstwo można poznac po tym jak ktoś siedzi i biega??" no bo przecież tam za dużo nie pokazałXD
No i cieszę się, że drama się podoba^^

Co do narcyzmu, kiedyś dałam takiej jednej delikwientce porównanie między Tego i Kato pokazując, który bardziej na to pseudo zasłużył, ale to jak mówienie do ściany bo i tak była zdania, że Tego ma całą kosmetyczkę kosmetyków bo.... ma ładniejszą cerę i jest bardziej zadbany ( no tak cera decyduje o tym ile kto ma kosmetyków i czy jest narcyzem czy nieXD ciekawe nie??) Więc tutaj nawet nie ma co porównywać, co lepsze była fanka Kato i stwierdziła, że skoro ja tak mówię, to fanką jego nie jestem:P ( czym mnie juz uraziła)

Offline

 

#35 2010-08-04 21:57:23

Harumi

Gość

Re: Kato Shigeaki

Lol, oni wszyscy tam zadbani są aż za bardzo szczerze powiedziawszy.
Ja z Shige widziałam tylko 2 odc Troublemana - drama jest świetna, to mogę stwierdzi po 2 odc. na pewno Tam się tyle dzieje, to takie powalone, a ja lubię strasznie takie rzeczy. I naprawdę, no Shige to tam nie ma co pokazywać, bo on tam tylko JEST, a inni nawijają (tzn. do 2 odc xd). Widziałam jeszcze Goście pokoju 0. No normalnie jak widać facet idealny prawie że. Tam do jego aktorstwa przyczepić się nie można. Ach, te jego łzy, normalnie aż mi się chciało płakać. xd Przede mną jest jeszcze Chichi yo, które będę tłumaczyć, zobaczymy, co tam pokazał.
Shige mnie rozwala nawet bez Kei-chana, chociaż muszę stwierdzić, że to najlepszy i najzabawniejszy duet w Niusie. A ta ich piosenka o spódniczkach, to mnie powala po prostu. xd

A tak btw, ja to bym zrobiła jakąś dramę z nim i Koyamą w roli głównej, lol. Komedia taka, że ubaw po pachy

 

#36 2010-08-06 22:05:22

nayapi

Gość

Re: Kato Shigeaki

hahaha jak można nie umieć obsługiwać się nożyczkami....;dddd wszystkiego można się nauczyć, a on taki młody , więc problemu nie ma . Niektóre ciekawostki mnie zaskoczyły;ppp ale ja chcę zobaczyć jak on wkłada tą pięść do buzi;D jeżeli chodzi o naj przyjaciela to dobrali się z Koyamą , on to dopiero wariat;-)

 

#37 2010-08-07 02:00:17

LaLuna

Gość

Re: Kato Shigeaki

I naprawdę, no Shige to tam nie ma co pokazywać, bo on tam tylko JEST, a inni nawijają (tzn. do 2 odc xd)

Tak, mi też się wydaje, że to do 2 odcinka xD Potem z odcinka  na odcinek nagle zacznie się dziwnym trafem wszystko rozjaśniać, a i Shige tym sposobem z odcinka na odcinek będzie coraz więcej...

ja to bym zrobiła jakąś dramę z nim i Koyamą w roli głównej

Jakby się uprzeć to już jest xD Goście pokoju numer 0? Żartuję oczywiście, bo przecież nie tego byśmy oczekiwały od takiej dramy z Koyashige, ne? ^^ Ale w gościach naprawdę się obaj świetnie spisali ;P

jak można nie umieć obsługiwać się nożyczkami...

jak widać można xD Ale coś pisali na początku, że leworęczny i przez to są jakieś trudności z cięciem ;P Osobiście jestem praworęczna, więc nie potrafię tego dokładnie zdefiniować xD

 

#38 2010-08-07 09:37:51

Kiiro-chan

Gość

Re: Kato Shigeaki

a ja wam powiem że obsługiwanie nożyczek lewą ręką nie jest wcale takie trudne
no może pomijając cięcie taśmy klejącej

co do dramy to też chętnie bym taką zobaczyła

 

#39 2010-08-11 18:11:51

 ana3.33

Moderator

Zarejestrowany: 2010-07-03
Posty: 1210

Re: Kato Shigeaki

Ja z nim raczej chyba żadnej dramy jak narazie nie widziałam, albo go po prostu z żadnej nie pamiętam. Lubię go, bo ma fajne solówki, a zwróciłam na niego uwagę jak go zobaczyłam w pasemkach blond. Wyglądał w nich tak przystojnie i poważnie, ale jak słucham jakiś piosenek News to nie zabardzo mi się on rzuca w oczy, ale to tylko dlatego, że wszystkich przesłania mi widok Pi


https://64.media.tumblr.com/fdfc0949486276051bc62b6a5f00e6e2/tumblr_p2j3gwzE4D1w8gm8zo2_400.gifv
https://78.media.tumblr.com/07a3b301fa0 … o2_400.gif
http://r9.fodey.com/2118/bb2c294c219e467c965edbb02c66a553.0.gif
" — Masz tylko jedno łóżko.
  — Za to duży barek.
  — Wygrałeś. Śpię u ciebie, kochanie.
  — Nie mów do mnie per „kochanie”!
  — Muszę, inaczej będzie nienaturalnie. A ty musisz mnie obłapiać tam i tu, i kraść mi pocałunki, o!"

Offline

 

#40 2010-08-11 20:40:45

Naisha

Gość

Re: Kato Shigeaki

ana3.33 napisał:

ale jak słucham jakiś piosenek News to nie zabardzo mi się on rzuca w oczy, ale to tylko dlatego, że wszystkich przesłania mi widok Pi

chyba nie za bardzo Ci się rzuca na uszy XD

Ostatnio edytowany przez Naisha (2010-08-11 20:42:28)

 

#41 2010-08-12 00:41:12

LaLuna

Gość

Re: Kato Shigeaki

ale jak słucham jakiś piosenek News to nie zabardzo mi się on rzuca w oczy,

No cóż, zrozumiałe, że jak ich słuchasz, to Ci się za bardzo w oczy nie rzuca xDD

ale to tylko dlatego, że wszystkich przesłania mi widok Pi

A teraz to już tym bardziej zrozumiałe xPP Mi więcej tłumaczyć nie trzeba

 

#42 2010-08-12 13:34:12

Bułka

Gość

Re: Kato Shigeaki

e tam, Kajtek ogólnie jest fajny xD

 

#43 2010-08-12 17:33:56

 ana3.33

Moderator

Zarejestrowany: 2010-07-03
Posty: 1210

Re: Kato Shigeaki

Naisha napisał:

ana3.33 napisał:

ale jak słucham jakiś piosenek News to nie zabardzo mi się on rzuca w oczy, ale to tylko dlatego, że wszystkich przesłania mi widok Pi

chyba nie za bardzo Ci się rzuca na uszy XD

Sorka nawet nie zwróciłam uwagi co za głupotę napisałam chodziło mi o to, że jak oglądam jakiś ich teledysk, a wtedy i go słucham  to jakoś go nie zauważam


Bułka napisał:

e tam, Kajtek ogólnie jest fajny xD

No jest fajny ja tam do niego nic nie mam
Najbardziej podobał mi się jak miał takie pasemka podczas tego koncertu, co masz Bułka gifka z Yamapkiem tańczącego w "spódniczku" 

Ostatnio edytowany przez ana3.33 (2010-08-12 17:37:57)


https://64.media.tumblr.com/fdfc0949486276051bc62b6a5f00e6e2/tumblr_p2j3gwzE4D1w8gm8zo2_400.gifv
https://78.media.tumblr.com/07a3b301fa0 … o2_400.gif
http://r9.fodey.com/2118/bb2c294c219e467c965edbb02c66a553.0.gif
" — Masz tylko jedno łóżko.
  — Za to duży barek.
  — Wygrałeś. Śpię u ciebie, kochanie.
  — Nie mów do mnie per „kochanie”!
  — Muszę, inaczej będzie nienaturalnie. A ty musisz mnie obłapiać tam i tu, i kraść mi pocałunki, o!"

Offline

 

#44 2010-08-12 18:07:37

Naisha

Gość

Re: Kato Shigeaki

spoko, po prostu to śmieszne było

ten koncert to never ending wonderful story 

 

#45 2010-08-12 20:33:07

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Kato Shigeaki

Mhmm, to Never ending wonderful story i jest u nas po Polsku

I zgadzam się bosko tam wygląda *_* Właśnie kiedy był w  tej fryzurze dostał ode mnie miano "Kundelek" XD w sumie "Kajtek" też ja go nazwałamXD -> o jej moje przezwiska na chłopaków są sławne w fandomie wow XD

Offline

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bluangel.pun.pl www.mkskusyszczecin.pun.pl www.polskimastertruck.pun.pl www.bushi.pun.pl www.angielski.pun.pl