• Index
  •  » KAT-TUN
  •  » Akanishi Jin in LA co o tym sądzicie?

#1 2010-06-24 14:50:40

nene

Gość

Akanishi Jin in LA co o tym sądzicie?

Moim skromnym zdaniem to nie podoba mi się ten jego wyjazd i obawiam się że to nie skończy się Happy Endm.

 

#2 2010-06-24 14:59:42

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Akanishi Jin in LA co o tym sądzicie?

Hmm, bo ja wiem. Słyszałam, że przedłużyli mu tę trasę ( coś w tym roku wszystko przedłużają;P), ale że w tym czasie KT wydał singiel i płytę i ma 2 trasy jest dość dziwne.

Może Johnny planuje zostawić KT w 5 osobowym składzie a Jinowi chce dać solowa karierę?? Lub będzie miał karierę i solową i w zespole jak Pi.

No bo Jin chyba nie chce na stałe zostac w LA?

Offline

 

#3 2010-06-24 20:28:15

 Yuuki95

KTNews Fan

957706
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-06-24
Posty: 599
Punktów :   

Re: Akanishi Jin in LA co o tym sądzicie?

Według mnie to co zrobił Akanishi było bardzo nie w porządku wobec KAT-TUN, nie wiem czy w większej mierze o wyjeździe zadecydował on czy agencja ale nie powinni ustawiać terminów jego koncertów w czasie trwania trasy koncertowej KT. Z drugiej jednak strony, kocham Jina i życzę mu szczęścia a jeśli jeśli uda mu się spełnić swoje marzenia w Ameryce to niech tam zostanie i mam tylko nadzieję że pozostanie sobą (bo chyba wszyscy dobrze wiemy jak ten kraj zmienia ludzie i to niestety na gorsze). A jedynym plusem jaki widzę w wyjeździe Jina to to że teraz Uedzia dostaje większe partie solowe (tak, tak, nawet jeśli kocham Jina to Uede zawsze stawiam na pierwszym miejscu >.<)


http://img850.imageshack.us/img850/9202/beznazwy1kopiaz.jpg

Offline

 

#4 2010-06-24 20:32:38

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Akanishi Jin in LA co o tym sądzicie?

No ten wyjazd napewno jakoś pomoże w jego karierze i jemu samemu. Ale najgorsze w tym wszystkim jest to, że w danej chwili istnieje podział na Jin i KT i to nie jest za dobre Może to spowodować póżniejszy podział w KT na Jina i resztę ( może jeszcze nazwe zmienią na JIn i przyjaciele;P )

Offline

 

#5 2010-06-24 20:46:33

 Yuuki95

KTNews Fan

957706
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-06-24
Posty: 599
Punktów :   

Re: Akanishi Jin in LA co o tym sądzicie?

A może taki odpoczynek od Jina dobrze im zrobi? (sama w to nie wierzę ale tak bardzo nie chcę żeby KT się rozpadło, ehh, ile ja bym dała żeby między nimi było tak jak dawniej, szkoda tylko że to niemożliwe :<) (ale Ueda i tak wydaje mi się jakiś taki szczęśliwszy kiedy Jina nie ma >.<).


http://img850.imageshack.us/img850/9202/beznazwy1kopiaz.jpg

Offline

 

#6 2010-06-26 10:05:07

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: Akanishi Jin in LA co o tym sądzicie?

Bosh, jak ja nienawidzę tego tematu: "Akanishi Jin in LA"
Ale, że niektórzy z sensem piszą to jakoś na sercu mi lżej xD xD XD

Hikaru-chan napisał:

Hmm, bo ja wiem. Słyszałam, że przedłużyli mu tę trasę ( coś w tym roku wszystko przedłużają;P), ale że w tym czasie KT wydał singiel i płytę i ma 2 trasy jest dość dziwne.

Nie takie dziwne to już dla mnie, bo gdzieś wpadłam na temat, że Jin po swoich koncertach ma od września objechać jeszcze kilka większych miast w USA xD

Hikaru-chan napisał:

Może Johnny planuje zostawić KT w 5 osobowym składzie a Jinowi chce dać solowa karierę?? Lub będzie miał karierę i solową i w zespole jak Pi.

I ta opcja i ta są ok, ale najlepiej niech Jinuś idzie za przykładem Pi, tj. niech Johnnego szajbnie w tą stronę, a będę mu wdzięczna do grobowej deski xD Kariera solowa Jina to więcej Jina dla fangirli takich, jak ja xD Ulala.. ale by było fajnie xD

Hikaru-chan napisał:

No bo Jin chyba nie chce na stałe zostac w LA?

Nigdzie na razie o tym nie mówił, uff.. co za ulga

Hikaru-chan napisał:

Ale najgorsze w tym wszystkim jest to, że w danej chwili istnieje podział na Jin i KT i to nie jest za dobre Może to spowodować póżniejszy podział w KT na Jina i resztę ( może jeszcze nazwe zmienią na JIn i przyjaciele;P )

A kto robi ten podział??? My, fani xD Nie zauważyłam, by oficjalnie ktoś powiedział o KAT-TUN -> KT-TUN, więc ja sobie główki ewentualnymi rozpadami, ewolucjami zespołu nie zajmuję

Yuuki95 napisał:

(ale Ueda i tak wydaje mi się jakiś taki szczęśliwszy kiedy Jina nie ma >.<).

Woo.. ciekawe, a jak gdzieś wyczytałam, że teraz stopa przyjacielska między Jinusiem, a Uedką jest mocniejsza... Ciekawe xD

A teraz taka moja rozkminka:
<ściana> Jin Akanishi, jako pierwszy piosenkarz z JE, jeśli nie z całej Japonii został zaproszony na Koncert do U.S.A. Kto sądzi, że Johnny by to olał? Kto myśli, że gdyby Jin powiedział "Nie, Nie Chcę Zostawiać Mojego Zespołu Na Tak Długi Czas"(ja bym go za te słowa sama grzmotła w łeb-przecież chłopak też musi się rozwijać..), a i jeszcze Johnny by mu taką odzywkę wybaczył? -> Niech podniesie rękę! Bo ja tam padam na glebę ze śmiechu... xD Przecież ta cała trasa koncertowa J.A. to szansa, nie tyle dla Jina, nie tylko dla członków zespołu, jak to gdzieś powiedział Kame, ale i dla całego JE... 
No way... No, ja przez ten temat narobię sobie wrzodów, jak nic xD

(Jakby ktoś chciał więcej info to poszukam, bo jak nie to rzucam dalej ogólnikami - za mała motywacja by szukać u źródeł xD)

Offline

 

#7 2010-06-26 11:20:36

 Yuuki95

KTNews Fan

957706
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-06-24
Posty: 599
Punktów :   

Re: Akanishi Jin in LA co o tym sądzicie?

KwiatWschodu napisał:

Yuuki95 napisał:

(ale Ueda i tak wydaje mi się jakiś taki szczęśliwszy kiedy Jina nie ma >.<).

Woo.. ciekawe, a jak gdzieś wyczytałam, że teraz stopa przyjacielska między Jinusiem, a Uedką jest mocniejsza... Ciekawe xD

Przepraszam, ale ja tylko piszę to co widzę, a Uedzia wydaje mi się jakiś taki bardziej otwarty kiedy nie ma Jina w pobliżu... ale oczywiście mogę się mylić ^ ^'


http://img850.imageshack.us/img850/9202/beznazwy1kopiaz.jpg

Offline

 

#8 2010-06-26 11:31:11

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: Akanishi Jin in LA co o tym sądzicie?

Yuuki95 napisał:

Przepraszam, ale ja tylko piszę to co widzę, a Uedzia wydaje mi się jakiś taki bardziej otwarty kiedy nie ma Jina w pobliżu... ale oczywiście mogę się mylić ^ ^'

Za co przepraszasz, każdy ma swoje wnioski.. Tylko ciekawe jak jest w rzeczywistości, nee? Z resztą teraz bez Jina w pobliżu, Ueda, jak i inni członkowie mają więcej kwestii do powiedzenia np. na koncertach(tak sobie słucham audio, a tu co i rusz nasza Uedka xD)... Ale jakbyś miała jakieś linki to z przyjemnością bym je oblukała (wiesz na PW byś mi je zapodała, albo napisała, gdzie widziałaś, że Uedka jest taki bardziej otwarty, bo jestem ogromnie tego ciekawa, a widać mam inne źródła niż Ty..  )

Offline

 

#9 2010-06-26 13:45:53

Bułka

Gość

Re: Akanishi Jin in LA co o tym sądzicie?

ale mi się wydaje, że oni i tak czekają na Jina. w samym "nmp" jest w końcu całe "KAT-TUN", Koki nie pominął "A". Jak nie wróci z własnej woli, to go siłą przymuszą ^ ^

 

#10 2010-06-26 19:37:47

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Akanishi Jin in LA co o tym sądzicie?

I ta opcja i ta są ok, ale najlepiej niech Jinuś idzie za przykładem Pi, tj. niech Johnnego szajbnie w tą stronę, a będę mu wdzięczna do grobowej deski xD Kariera solowa Jina to więcej Jina dla fangirli takich, jak ja xD Ulala.. ale by było fajnie xD

Kariera solowa to na pewno byłaby dla niego wielka szansa. Mi tak w sumie wszystko jedno^^ Lubię KT w 5 -osobowym składzie, ale w sumie czegoś im brakuje. Cokolwiek zadecyduje to będzie jego wybór ( miejmy nadzieję, że jego a nie Johnnyego:P) i fani powinni to zaakceptować.

Właściwie to można powiedzieć, że tylko Jin i Tegomass promują JE na arenie miedzynarodowej ( Jin w USA a Tegomass w Szwecji)

Offline

 

#11 2010-06-27 05:24:02

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: Akanishi Jin in LA co o tym sądzicie?

Bułka napisał:

ale mi się wydaje, że oni i tak czekają na Jina. w samym "nmp" jest w końcu całe "KAT-TUN", Koki nie pominął "A". Jak nie wróci z własnej woli, to go siłą przymuszą ^ ^

Ha, zgadzam się xD JAk tylko usłyszałam w N.M.P. rapującego znowu K.A.T.T.U.N Kokiego wiedziałam, że wszystko jest na dobrej drodze, a jak jeszcze usłyszałam o czym chłopaki śpiewają w Faraway to przepadłam, toż oni czekają na niego z utęsknieniem

Hikaru-chan napisał:

^ Lubię KT w 5 -osobowym składzie, ale w sumie czegoś im brakuje.

Wiesz czego? Ja przesłuchując ich koncert z 19.06. stwierdziłam, że jedyne czego mi brakuje to boskiego głosu Jina, jakbym miała ten koncert na DVD to bym pewnie jeszcze powiedziała, że CAŁEGO Jinusia xD

Właściwie to można powiedzieć, że tylko Jin i Tegomass promują JE na arenie miedzynarodowej ( Jin w USA a Tegomass w Szwecji)

Tak... tak.. ale ja myślałam akuratnie jedynie o U.S.A, gdzie nasi słodcy Tegoś i Masu jeszcze nie zawędrowali xD

Offline

 

#12 2010-06-27 11:34:36

Bułka

Gość

Re: Akanishi Jin in LA co o tym sądzicie?

KwiatWschodu napisał:

Tak... tak.. ale ja myślałam akuratnie jedynie o U.S.A, gdzie nasi słodcy Tegoś i Masu jeszcze nie zawędrowali xD

jeszcze. pewnego dnia i tam dotrą zbłąkane owieczki <lol2> tak czy inaczej, Jinu wróci. a jak nie... to polece gdzie akuratnie będzie, skopie go po tym pięknym i zgrabnym zadku aż przez rok nie siądzie i wróci, tak czy tak xD lepsza siła argumentu niż argument siły w końcu, ne? xD

 

#13 2010-06-27 12:52:17

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Akanishi Jin in LA co o tym sądzicie?

Tak... tak.. ale ja myślałam akuratnie jedynie o U.S.A, gdzie nasi słodcy Tegoś i Masu jeszcze nie zawędrowali xD

AchaXD

Hmm, chociaż w sumie Tego to już zawędrowałXD ale jako aktor:P

Offline

 

#14 2010-06-27 20:23:23

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: Akanishi Jin in LA co o tym sądzicie?

Hikaru-chan napisał:

Hmm, chociaż w sumie Tego to już zawędrowałXD ale jako aktor:P

Chcesz powiedzieć, że zagrał w jakiejś amerykańskiej produkcji?O.O

Offline

 

#15 2010-06-27 20:29:49

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Akanishi Jin in LA co o tym sądzicie?

KwiatWschodu napisał:

Hikaru-chan napisał:

Hmm, chociaż w sumie Tego to już zawędrowałXD ale jako aktor:P

Chcesz powiedzieć, że zagrał w jakiejś amerykańskiej produkcji?O.O

Mhm, właściwie to film produkcji japońsko-amerykańskiej, ale reżyserem jest Amerykanin, a w filmie gra wielu znanych aktorów amerykańskich XD W sumie dialogi są pół na pół:P No i film miał premierę w LA^^

Offline

 
  • Index
  •  » KAT-TUN
  •  » Akanishi Jin in LA co o tym sądzicie?
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mkskusyszczecin.pun.pl www.bluangel.pun.pl www.polskimastertruck.pun.pl www.newunion.pun.pl www.angielski.pun.pl