#1 2010-06-16 07:20:04

Avalia

Gość

Okamoto Keito

http://img191.imageshack.us/img191/3724/keitowinterconshop09101.jpg

Okamoto Keito(岡本 圭人)
Zawód: piosenkarz
Data urodzenia: 01.04.1993
Miejsce urodzenia: Osaka
Wzrost: 175 cm
Waga: 62 kg
Grupa krwi: O
Znak zodiaku: baran
Rodzina: ojciec (Kenichi Okamoto), matka (Nishi Katsue)
Podziwia: Takuya Kimura
Instrument: gitara
Ulubiona potrawa: smażony kurczak, lody oraz mleko truskawkowe
Nie lubi: owoców morza, porów 
Ulubiona piosenka: Arashi PIKA NCHI DOUBLE
Ulubiony kolor: niebieski
Ulubiony przedmiot: matematyka
Zespoły: Hey! Say! JUMP, Hey! Say! 7

Dramy:
* San nen B-gumi Kinpachi-sensei Final SP (TBS, 2011)

Ciekawostki z życia Keito:
Nishi Katsue (była modelka agencji Gravure Idol) i  Okamoto Kenichi (członek grupy Otokogumi) wzięli ślub we wrześniu 1992 r.
1 kwietnia 1993 na świat przyszedł Keito.
Keito zaczął się uczyć za granicą w wieku 9 lat (dla tego jest jedynym członkiem swojego zespołu który mówi płynnie po angielsku).
W 2005r. jego rodzice zaczęli mieszkać oddzielnie.
W 2006r. Keito wstąpił do agencji (ponieważ jego ojciec też tam należał).
W 2007r. Nishi i Okamoto wzięli rozwód po 15 latach małżeństwa (powodem były zbyt różne/sprzeczne podejścia co do wychowania dziecka, np. mama Keito nie chciała aby uczył się za granicą, jednak ojciec się upierał przy tym).
Keito aktualnie mieszka z ojcem.

 

#2 2010-06-16 08:33:04

Kiiro-chan

Gość

Re: Okamoto Keito

wzięli ślub we wrześniu 1992 r.
1 kwietnia 1993 na świat przyszedł Keito.

ha wzięli ślub jak już była w ciąży

Keito zaczął się uczyć za granicą w wieku 9 lat

moim zdaniem to troszkę chore wysyłać takie małe dziecko za granicę

powodem były zbyt różne/sprzeczne podejścia co do wychowania dziecka, np. mama Keito nie chciała aby uczył się za granicą, jednak ojciec się upierał przy tym

mogli zapytać syna co woli bo np. moi rodzice
jak się ze sobą nie zgadzali w sprawach dotyczących mnie
to się mnie pytali co wolę

Keito aktualnie mieszka z ojcem.

kto to postanowił ?? on?? rodzice ?? sąd ??
a co z matką ?? ma z nią jakieś kontakty ??

 

#3 2010-06-16 09:56:09

Avalia

Gość

Re: Okamoto Keito

Huanitka napisał:

wzięli ślub we wrześniu 1992 r.
1 kwietnia 1993 na świat przyszedł Keito.

ha wzięli ślub jak już była w ciąży

Ta a jeszcze wyczytasz, że kto inny jest ojcem lub, że jest wcześniakiem. Pewne jest, że przyszedł na świat 7 miesięcy po ślubie.

Huanitka napisał:

Keito aktualnie mieszka z ojcem.

kto to postanowił ?? on?? rodzice ?? sąd ??
a co z matką ?? ma z nią jakieś kontakty ??

Podobno ma, ale tu są bardzo nie jasne informacje (nie mówiąc, że mało). Ogółem znalezienie info o jego mamie to cud >.<

 

#4 2010-06-16 12:10:31

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Okamoto Keito

łał taka nauka zagranicą dla tak małego dziecka to pewnie był trochę szok dla niego, w końcu był rodzielony z rodzicami.
Z drugiej strony Huanitka jak mogli go zapytaćXD On był jeszcze w sumie mały, dzieci w tym wieku nie wiedzą co chcąXD Wiem coś o tym;P Mama raz nie wiedziała co zrobić w pewnej sprawie i zapytała mnie:P I w sumie teraz po tylu latach stwierdziła jaka byłam wtedy głupia, ze odmówiłam:P Więc może mu to wyszło na dobre, aby angielski dobrze zna^^

Aco do samego Okamoto jest dość charakterystyczny, ale nigdy nie zwróciłam na niego jakiejś większej uwagi, no ale może to sie wkrótce zmieni^^

Offline

 

#5 2010-06-16 12:14:27

Avalia

Gość

Re: Okamoto Keito

Z twarzy na pewno go nie pomylisz xD Ja ciągle u niego nie umiem przeboleć jego zapowiadania na koncercie...on tak ładnie potrafi mówić a tu grrr >.<
A po za tym to fajny chłopak ^^

Swoją drogą on też strasznie szybko trafił do zespołu, raptem rok był Juniorkiem? A i tak mało go raczej wtedy w tle było, ale u nie go to chyba znajomości (ah te ojciec )

 

#6 2010-06-16 13:11:25

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Okamoto Keito

No to serio szybko;D

No z twarzy trudno go pomylićXD  Swoją drogą dopiero teraz tak patrzę na te fotki i myślę, że jest dość przystojnyXD

A w ogóle Avi widzę, że wziełaś się zaprofilki HSJ;D  To dobrze teraz muszę kopnąć te co do KT mają robić:P Tylko dziwię się czemu on pierwszy a  nie HikaruXD Chociaż ja tam Tego też na sam koniec zrobiłamXD Jak to mówią najlepsze na koniecXD A ja się Inoo i Yamady nie mogę doczekać;D

Offline

 

#7 2010-06-16 13:42:59

Avalia

Gość

Re: Okamoto Keito

Hikaru-chan napisał:

Tylko dziwię się czemu on pierwszy a  nie HikaruXD Chociaż ja tam Tego też na sam koniec zrobiłamXD Jak to mówią najlepsze na koniecXD A ja się Inoo i Yamady nie mogę doczekać;D

O Hikaru ogółem jest mało informacji (a jak już to w trzy i trochę sprzecznych plotek) więc
pewno z tego powodu na koniec będę go robić. Okamoto poszedł jako pierwszy bo szukałam info o jego mamie i tak jakoś te informacje z jego życia mi się napatoczyły. Kolejna może być sierotka Inoo-chan (znaczy książę Inoo lol xd).
Powoli ale te profile powstaną

Okamoto brzydki nie jest (zacznijmy od tego, że wygląda jak facet), no i nie można pomarudzić na jego sylwetkę (on nie jest chucherkiem tak dla odmiany XD)

 

#8 2010-06-16 13:56:58

Kiiro-chan

Gość

Re: Okamoto Keito

Ta a jeszcze wyczytasz, że kto inny jest ojcem lub, że jest wcześniakiem.

wiesz to o tym że wcześniak bardzo prawdopodobne

Z drugiej strony Huanitka jak mogli go zapytaćXD On był jeszcze w sumie mały, dzieci w tym wieku nie wiedzą co chcąXD

u mnie to mamiśka się z tatą sprzeczała czy mnie do przedszkola posłać czy nie (mama na tak a tata na nie)
i zapytali mnie czy chcę iść do przedszkola czy nie i powiedziałam że nie i teraz wcale tego nie żałuję (mamiśka mi mówi że kiedyś byłam mądrzejsza niż teraz )

Okamoto brzydki nie jest (zacznijmy od tego, że wygląda jak facet), no i nie można pomarudzić na jego sylwetkę (on nie jest chucherkiem tak dla odmiany XD)

odmiany są doooooobre

 

#9 2010-06-16 14:05:20

Lia

Gość

Re: Okamoto Keito

O Okamoto ^^ Fajnie, bo ostatnio on jest u mnie na topie Ja go początkowo myliłam z Daikim, ale jak teraz znam ich dosyć dobrze, to nie mam zielonego pojęcia, jak mogłam to robić  ^^
Co do Okamoto i jego wyglądu... no cóż obecnie wygląda z nich wszystkich chyba najlepiej (szczególnie bez koszulki)  >.<
A co do profilów, to mogę ci pomuc Avi  ^^  no np prz Takakim  ^^

 

#10 2010-06-16 15:19:22

 Dziina

Moderator

8340829
Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 348
Punktów :   

Re: Okamoto Keito

Lia napisał:

Ja go początkowo myliłam z Daikim, ale jak teraz znam ich dosyć dobrze, to nie mam zielonego pojęcia, jak mogłam to robić  ^^

Mi też się oni na początku mylili, więc coś w tym musi być. Tyle, że ja jeszcze do tego myliłam go z Ryutaro. Teraz też nie rozumiem, jak to się mogło stać. Przecież to niemożliwe! Ale to może dlatego, że Keito zawsze jest gdzieś z tyłu i nie za bardzo go widać?
Nie wiem, jak wy, ale ja głównie zauważam go dopiero w momencie, gdy gra solówkę na gitarze. Szkoda, że nie dzieje się to zbyt często i w ogóle rzadko ma okazję się wykazać tym co potrafi,  bo może wtedy bardziej bym go polubiła i przede wszystkim w ogóle częściej na niego patrzyła, no bo przecież nie można patrzeć na wszystkich dziesięciu naraz .
Zresztą sądzę, że każdy z Hey!Say!JUMP powinien mieć swoje pięć minut w miarę równe, bo w ten sposób Keito itp. by tak nie tracili na czasie antenowym, no i mogli by pokazać na co ich stać.
A tak to wydaje, że Keito ma jeszcze dużo do zaprezentowania, ale nie ma jak tego pokazać .

Offline

 

#11 2010-06-16 19:11:47

Avalia

Gość

Re: Okamoto Keito

Ja jedyne co pomyliłam w swojej karierze z HSJ to Daiki z Yamadą w DCT i wcale się nie temu nie dziwię (do tej pory uważam, ze w tym PV są podobni )

Co do Okamoto to ładnie śpiewa (ile sekund jego śpiewu słyszałam? saaaaa....) i co prawda nie pokazują go tyle co YY  ale on czy tam Inoo-chan i Ryutaro też w programach występowali i też się pokazywali (oni tylko na PV lądują na szarym końcu >.<)

Lia-chan ja oczywiście czekam na profil Takakiego

Ostatnio edytowany przez Avalia (2010-06-16 20:43:31)

 

#12 2010-06-17 08:20:38

 Dziina

Moderator

8340829
Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 348
Punktów :   

Re: Okamoto Keito

Avalia napisał:

Co do Okamoto to ładnie śpiewa (ile sekund jego śpiewu słyszałam? saaaaa....) i co prawda nie pokazują go tyle co YY  ale on czy tam Inoo-chan i Ryutaro też w programach występowali i też się pokazywali (oni tylko na PV lądują na szarym końcu >.<)

No fakt, zapomniałam, że Keito przez dłuższy czas występował w Hyakushiki (szczerze to nawet nie wiem czy teraz ten program jest. Był na pewno jeszcze w lutym, a teraz to ja się w tym nie orientuje).
Co do śpiewu, to według mnie wszyscy Hey!Say!'e ślicznie śpiewają. Ubolewam jedynie, że usłyszeć choćby jedno zdanie (śpiewu) w wykonaniu takiego Keito to trzeba mieć szczęście. Wiem, że to dziwne, ale ja po prostu bardzo się cieszyłam, jak udało mi się usłyszeć śpiew już wszystkich Hey!Say!'ów chociaż po jednym zdaniu .

Offline

 

#13 2010-06-17 20:22:50

Lia

Gość

Re: Okamoto Keito

Dziina napisał:

A tak to wydaje, że Keito ma jeszcze dużo do zaprezentowania, ale nie ma jak tego pokazać .

To może napiszmy jaką petycję pt. "więcej Okamoto" czy coś w tym stylu  >.<

A co do profilu Takakiego, to dobrze wiesz, że komputer to dla mnie czarna magia i ja mogę coś źle napisać zrobić czy coś ^^

 

#14 2010-06-28 09:47:14

 Dziina

Moderator

8340829
Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 348
Punktów :   

Re: Okamoto Keito

Lia napisał:

To może napiszmy jaką petycję pt. "więcej Okamoto" czy coś w tym stylu  >.<

Nie wiem czy to było napisałaś to w formie żartu czy na serio, ale to na pewno nie byłby zły pomysł. Tylko, że byłoby z tym dużo roboty. Ale czego nie robi się dla swoich idoli .

Offline

 

#15 2018-06-24 18:19:10

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Okamoto Keito

Okamoto robi sobie 2 lata przerwy z zespołem, ponieważ wyjeżdża na studia zagranicę >< Wróci do HSJ, ale dopiero za 2 lata. Do tej pory chłopaki będą występować w 8.

Ostatni singiel, który wydadzą w sierpniu, będzie promowany jeszcze w 9

Offline

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bushi.pun.pl www.bluangel.pun.pl www.mkskusyszczecin.pun.pl www.newunion.pun.pl www.angielski.pun.pl