• Index
  •  » NEWS
  •  » [Były członek] Ryo Nishikido

#1 2010-05-26 20:11:18

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

[Były członek] Ryo Nishikido

http://images38.fotosik.pl/294/2b77e242ef92b4d1.jpg

Imię i nazwisko: Nishikido Ryo ( 錦戸亮 )
Pseudonimy: Ryo-chan, Ryo-kun, Dokkun
Zawód: aktor, piosenkarz
Data urodzenia: 03.11.1984
Miejsce urodzenia: Osaka, Japonia
Rodzina: dwóch starszych braci, młodsza siostra
Wzrost: 170 cm
Waga: 54 kg
Grupa krwi: 0
Znak zodiaku: Skorpion
Agencja: Johnny's Entertainment

http://images37.fotosik.pl/293/194426c11a45c969m.jpg

6 września 1997 wstąpił do JE. W lutym 2000 roku wydał wraz z kilkoma osobami singiel "Secret agent man". W 2002 został członkiem zespołu Kanjani8. W 2003 zadebiutował jako członek zespołu News natomiast rok później w 2004 zadebiutował z zespołem Kanjani8. W styczniu 2006 roku miał pierwszy solowy koncert "Nishikido Ryo Yokohama Arena-Osakajo Hall" .
07.10.2011 roku odszedł z NEWS na rzecz zespołu Kanjani8.


http://images45.fotosik.pl/299/4da18b084f1e2351m.jpg


Filmografia:

DRAMY:

Segodon jako Judo Saigo  (NHK / 2018)
Uchi no Otto wa Shigoto ga Dekinai jako Tsukasa Kobayashi (NTV, 2017)
Totto Terebi jako Kyu Sakamoto (NHK, 2016)
Samurai Sensei jako Hanpeita Takechi (TV Asahi, 2015)
Gomen ne Seishun! jako Heisuke Hara  (TBS, 2014)
Yorozu Uranaidokoro Onmyoya e Yokoso jako Shomei Abeno (Fuji TV-KTV, 2013)
Papa wa Idol (TBS, 2012)
Ikiteru Dake de Nankurunai sa (NTV, 2011)
Zenkai Girl (Fuji TV, 2011)
Inu o Kau to Iu Koto (TV Asahi, 2011)
Bartender (TV Asahi, 2011, odcinek 8)
Joker (Fuji TV, 2010)
Niini no Koto wo Wasurenaide (NTV, 2009)
Orthros no Inu (TBS, 2009)
Ryusei no Kizuna (TBS, 2008)
Last Friends (Fuji TV, 2008)
Attention Please SP 2008 (Fuji TV, 2008)
Isshun no Kaze ni Nare (Fuji TV, 2008)
1 Litre no Namida SP (Fuji TV, 2007)
Attention Please SP 2007 (Fuji TV, 2007)
Kemarishi  (KTV, 2006)
Dive to the Future (KTV, 2006)
Attention Please (Fuji TV, 2006)
1 Litre no Namida (Fuji TV, 2005)
Ganbatte Ikimasshoi (2005)
Teruteru Kazoku (2004)
Card Queen (NHK, 2003)
Zenigetchu!!  (NTV, 2001)
Kowai Nichiyobi - Bye Bye (1999)
Shichinin no Samurai J ke no Hanran  (TV Asahi, 1999)
Binbo Doshin Goyocho  (TV Asahi, 1998)

FILMY:

Hitsuji no Ki jako Hajime Tsukisue (2018)
Eight Ranger 2 jako Tetsuro Nishikino (2014)
Dakishimetai jako Masaki Koyanagi (2014)
Kencho Omotenashi Ka jako Fumitaka Kakemizu (2013)
∞UPPERS jako Tetsuro Nishikino (Żółty Ranger) (2010)
Chonmage Purin (2010)

NAGRODY:

Nikkan Sports Drama Grand Prix Lato 2009 - Najlepszy Aktor Drugoplanowy, za rolę w Orthros no Inu
12th Nikkan Sports Drama Grand Prix(2008): najlepszy aktor drugoplanowy w Ryusei no Kizuna
57th Television Drama Academy Awards: najlepszy aktor drugoplanowy Last Friends
12th Nikkan Sports Drama Grand Prix (wiosna 2008): najlepszy aktor drugoplanowy Last Friends
7th Nikkan Sports Drama Grand Prix (2003-04): najlepszy początkujący aktor w Teruteru Kazoku

http://images43.fotosik.pl/298/e6caf65ec45e1241m.jpg


Ciekawostki:

* jest uczulony na sierść kotów
* podziwia swojego ojca
* gdy wstąpił do JE był bardzo niski (138 cm) i miał bardzo wysoki głos - od wzrostu wzięło się jego pseudo Ryo-chan
* lubi dziewczyny, które są kawaii
* nie lubi koloru swojej skóry
* w jednym programie stwierdził, że dotknął tyłka dziewczyny, kiedy był jeszcze w przedszkolu ( jestem skłonna w to uwierzyćXD)
* normalnie jest praworęczny, ale złamał ją kiedyś dlatego używa lewej ( nie może dobrze zginać prawej ręki)
* lubi czytać dużo książek, bardzo lubi "Kod da Vinci"
* jego ulubione potrawy  na zimno to: gotowany ryż, makaron chiński, zupa miso, makaron wakame, ryż czosnkowy, imbir
* nienawidzi groszku, ciepłych warzyw, słodyczy ( a zwłaszcza czekolady) ( jak można jej nie lubić;P)
* ulubiona muzyka: Nirvana, Mr.Children i Red Hot Chili Peppers, lubi też jazz i muzykę klasyczną
* jest fanem Dizon Lea (japońska piosenkarka i modelka)
* Ryo dobrze gotuje, jego specjalnością są: spaghetti z klopsikami i ciasta
* gra na 3 instrumentach: gitara, pianino i harmonijka
* podarował część swoich zarobków z dramy "Litr Łez" na badania nad leczeniem ataksji rdzeniowo-móżdżkowej
* gra w baseball i piłkę nożną
* jest perfekcjonistą



Niektóre ciekawostki mogą już być nieaktualne, ponieważ są brane ze starych magazynów

Offline

 

#2 2010-06-05 22:55:57

Naisha

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

podarował część swoich zarobków z dramy "Litr Łez" na badania nad leczeniem ataksji rdzeniowo-móżdżkowej



oooo nie wiedziałam. jaki on dobry i szlachetny. rozczuliło mnie to.

 

#3 2010-06-05 23:17:58

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

No ja też nie wiedziałam i powiem, że urósł w moich oczach przez to aczkolwiek nadal jest u mnie na końcuXD Uwielbiam go jako aktora i to koniec>< Wiem o nim najmniej dlatego tak mało ciekawostek o nimXD W necie też mało o nim ><
Ale może to się jeszcze kiedyś zmieni^^

Offline

 

#4 2010-06-05 23:57:03

lovegood

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

Ja tam lubię Ryo ;-) Nawet bardzo go lubię. Co prawda czasem mi przeszkadza ta jego poza "jestem znudzony", ale cała reszta jest jak najbardziej ok. Ja nie wiem czemu ale widzę w nim takiego prostego chłopaka który tak trochę czuje się zażenowany gdy okazuje emocje Dodać do tego jego głos, wygląd, zdolności aktorskie - fajny facet.

 

#5 2010-06-06 12:14:33

Naisha

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

no, sexy osaka man xD
aczkolwiek był ostatnim,którego polubiłam (zaraz po Yamapim) i jest chyba na 5 albo 6 miejscu teraz

no i masz rację lovegood, on jest taki prostu i szczery, dlatego wszyscy go lubią (no prawie)

 

#6 2010-06-29 10:28:39

Track

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

on mi się zawsze na koncertach taki 'cichy' wydawał. Keii-chan jak zwykle najwięcej nawija, a on najmniej (moim zdaniem xD)
Ale zawsze mi się on podobał. Taki słoodki, uroczy chłoptaś z niego ;P jst u mnie na 2 mscu z NEWSów xD

 

#7 2010-06-29 13:31:08

Naisha

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

a kto na 1 ?

2010-06-29 13:33:42

aha, dobra już wiem : Keii-chan?

 

#8 2010-07-07 22:52:20

 Yoriko

KTNews Fan

Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 1340
Punktów :   

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

A ja Ryo uwielbiam^^ Normalnie mogłabym się nim zachwycać i zachwycać, ale to nie jest normalne... xD Moim zdanie z niego to taki wredny typ jest, ale za to go właśnie lubię. I zgadzam się z komentarzami wyżej: Ryo jest szczery i faktycznie chyba nie lubi okazywać emocji.
Współczuję mu, że jest uczulony na kocią sierść. Ja uwielbiam koty i gdybym była uczulona na ich sierśc, to chyba bym się załamała. ( ehh... wybaczcie, ale ja tak często mam, że zaczynam nawijać o sobie )

Hikaru-chan napisał:

podarował część swoich zarobków z dramy "Litr Łez" na badania nad leczeniem ataksji rdzeniowo-móżdżkowej

to bardzo miły gest z jego strony.

Hikaru-chan napisał:

Wiem o nim najmniej dlatego tak mało ciekawostek o nimXD W necie też mało o nim

To dziwne, ale ja jak szukałam czegoś o NEWSie, to o nim zawsze było wszędzie najwięcej


http://img11.imageshack.us/img11/5892/kopiaak003.jpg


'Ryo jest bogiem - uświadom to sobie'... xD
'Koki podkręca życie do maxa!' xD
Dołośkuj się na każdy nowy dzień! xD
Tooru Nishimura - Mistrz romantyzmu.

'A ty jesteś wredna, chamska, ordynarna (...), agresywna, ironiczna i sarkastyczna.' - Dziękuję.

Offline

 

#9 2010-07-08 00:34:45

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

Jakbyś znała jeszcze jakieś inne ciekawostki, to mi podaj na PW to dopiszę^^

Na tych moich stronach widocznie tak biednieXD

Offline

 

#10 2010-07-08 00:50:59

Kiiro-chan

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

A ja Ryo uwielbiam^^ Normalnie mogłabym się nim zachwycać i zachwycać, ale to nie jest normalne... xD Moim zdanie z niego to taki wredny typ jest, ale za to go właśnie lubię. I zgadzam się z komentarzami wyżej: Ryo jest szczery i faktycznie chyba nie lubi okazywać emocji.
Współczuję mu, że jest uczulony na kocią sierść. Ja uwielbiam koty i gdybym była uczulona na ich sierśc, to chyba bym się załamała. ( ehh... wybaczcie, ale ja tak często mam, że zaczynam nawijać o sobie )

całkowicie się z tym zgadzam mogłabym powiedzieć to samo słowo w słowo
też uwielbiam go za tą szczerość i bycie wrednym a to że nielubi okazywać emocji jest takie urocze
nio i ja także kocham koty (moje ulubione zwierzaczki )
i z tym nawijaniem o sobie mam podobnie
skąd ty jesteś że masz tak podobne myśli do mnie ??

 

#11 2010-07-08 01:00:22

 Naniwa

KTNews Urlopowicz

24701590
Zarejestrowany: 2010-07-03
Posty: 207
Punktów :   

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

podarował część swoich zarobków z dramy "Litr Łez" na badania nad leczeniem ataksji rdzeniowo-móżdżkowej

..serio?!! nie wiedziałam...łaaaa, przekosmiczniecudownowspaniały hjuman o sercu jak perełka  <33
i jak tu go nie uwielbiać?..jak nie za czyny zacne, to za czyny niecne XD
Autentycznie sie wzruszyłam, ...husteczke,plis XD
Niby wredny, a współczujący^^ Za dużo bym sobie pozwoliła, gdybym w tym wypadku użyła tu sformułowania "moja krew" xD..bo to niestety ani nie moja, ani nawet nie krew <cry> T.T

A co do tego, że nie lubi słodyczy to coś niecoś wiem *poniekąd dlatego wygląda jak worek kości XD *
Tylko ciasta to chyba są słodkie,nie?..to po co je piecze? xD

Współczuję mu, że jest uczulony na kocią sierść. Ja uwielbiam koty i gdybym była uczulona na ich sierśc, to chyba bym się załamała.

...no, niestety koty to ja tylko szanuje...xD

Ostatnio edytowany przez Naniwa (2010-07-08 01:02:03)


http://25.media.tumblr.com/3020475b59629d250c4e39fa8cee3e22/tumblr_mi0vcmWza81s2nllpo1_500.jpg
http://25.media.tumblr.com/8cee37c25d7edd2eb352139ebd9bf299/tumblr_mg7o3ihFUf1s1k466o1_500.gif
Jeśli umrę, a po drugiej stronie nic nie będzie...to się wku*wię XP

Offline

 

#12 2010-07-08 13:28:29

 Yoriko

KTNews Fan

Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 1340
Punktów :   

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

Hikaru-chan napisał:

Jakbyś znała jeszcze jakieś inne ciekawostki, to mi podaj na PW to dopiszę^^

Jak coś znajdę albo sobie przypomnę, to z pewnością dam Ci znać

Huanitka napisał:

a to że nielubi okazywać emocji jest takie urocze

też sądzę, że to jest urocze ^^

Huanitka napisał:

skąd ty jesteś że masz tak podobne myśli do mnie ??

Z bardzo małej miejscowość z pod Warszawy, że tak to ujmę Raczej nazwa nic Ci nie powie

Naniwa napisał:

A co do tego, że nie lubi słodyczy to coś niecoś wiem *poniekąd dlatego wygląda jak worek kości XD *

Tak, Ryo to taka chudzina jest xD


http://img11.imageshack.us/img11/5892/kopiaak003.jpg


'Ryo jest bogiem - uświadom to sobie'... xD
'Koki podkręca życie do maxa!' xD
Dołośkuj się na każdy nowy dzień! xD
Tooru Nishimura - Mistrz romantyzmu.

'A ty jesteś wredna, chamska, ordynarna (...), agresywna, ironiczna i sarkastyczna.' - Dziękuję.

Offline

 

#13 2010-07-13 22:28:25

Sevelyn

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

Hm, pamiętam moje początki w fanklubie NewS i doskonale pamiętam te odczucia, kiedy słyszałam głos Ryo. Moje myśli brzmiały mniej więcej 'BOŻE, NIECH ON PRZESTANIE ŚPIEWAĆ!'. No, po pewnym czasie mi się zmieniło XD Ze szczerej nienawiści do uwielbienia, taa. Nie pamiętam za dobrze, ale to chyba zaczęło się tak powolutku od Litra Łez, a potem powoli zaczęłam przekonywać się do Ryo-chana. A jego głos po prostu pokochałam. Trudno nie było, trochę bardziej zaczęłam się przysłuchiwać jego partiom i samo poszło. Nie mogę pominąć, że ma prześliczny uśmiech <3 Pomijając atrybuty fizyczne, przejdę do rzeczy konkretniejszych- jak dla mnie jest świetnym aktorem. Widziałam go już w kilku odsłonach i trudno było mi nie docenić swojskiego talentu. Jako muzyk jak najbardziej się spisuje. Trochę dla mnie to śmieszne, że grywa na harmonijce, ale każdy ma jakieś, hm, odchyły, mogłabym rzec XD Sam jego charakter to... w sumie, jak dla mnie odpowiedni. Nie nawija jak szalony, dosyć cichy, acz będący w stanie odezwać się, kiedy wymaga tego sytuacja. A sama uwielbiam chłopaków, którzy potrafią się odgryźć. Nawet, jeżeli ma na tym ucierpieć moja duma xd No a miny... miny to miny, ja sama mam ciekawe miny, a moja podstawowa to 'wisi mi, jestem obojętna', którą mam bez żadnego wysiłku i widnieje na mojej twarzy nazbyt często, ale tak już mam, że jest to niezależne ode mnie xd

 

#14 2010-07-13 22:38:37

 Yoriko

KTNews Fan

Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 1340
Punktów :   

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

Sevelyn napisał:

kiedy słyszałam głos Ryo. Moje myśli brzmiały mniej więcej 'BOŻE, NIECH ON PRZESTANIE ŚPIEWAĆ!'.

Czemu? xD On śpiewa naprawdę ładnie i ma ładny głos^^ ( w tym momencie, ktoś powinien zabrać mi klawiaturę, bo to już jest początek wielkiego zachywcania się panem Nishikido no, ale spróbuję się opanować xD )

Sevelyn napisał:

Nie mogę pominąć, że ma prześliczny uśmiech <3

Zgadzam się z tobą w 100%. Jak widzę jego uśmiech, to się po prostu rozpływam xD

Też sądzę, że jest świetny aktorem i muzykiem też
A co do jego charakteru, to dla mnie jest jak najbardziej odpowiedni. Lubię go za tą wredność.


http://img11.imageshack.us/img11/5892/kopiaak003.jpg


'Ryo jest bogiem - uświadom to sobie'... xD
'Koki podkręca życie do maxa!' xD
Dołośkuj się na każdy nowy dzień! xD
Tooru Nishimura - Mistrz romantyzmu.

'A ty jesteś wredna, chamska, ordynarna (...), agresywna, ironiczna i sarkastyczna.' - Dziękuję.

Offline

 

#15 2010-07-13 22:40:35

 Naniwa

KTNews Urlopowicz

24701590
Zarejestrowany: 2010-07-03
Posty: 207
Punktów :   

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

Trochę dla mnie to śmieszne, że grywa na harmonijce, ale każdy ma jakieś, hm, odchyły, mogłabym rzec XD

...a dla mnie to jak błogosławieństwo^^ Bo nawet za talent grania na harmonijce byłabym wdzięczna, sie wie przynajmniej, że sie umie..na czymś grać;DD Gdybym potrafiłą na trawie..o! to tez jakaś umiejętność XD


http://25.media.tumblr.com/3020475b59629d250c4e39fa8cee3e22/tumblr_mi0vcmWza81s2nllpo1_500.jpg
http://25.media.tumblr.com/8cee37c25d7edd2eb352139ebd9bf299/tumblr_mg7o3ihFUf1s1k466o1_500.gif
Jeśli umrę, a po drugiej stronie nic nie będzie...to się wku*wię XP

Offline

 
  • Index
  •  » NEWS
  •  » [Były członek] Ryo Nishikido
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polskimastertruck.pun.pl www.newunion.pun.pl www.angielski.pun.pl www.bushi.pun.pl www.mkskusyszczecin.pun.pl