• Index
  •  » NEWS
  •  » Fotki prywatne, zrobione przez paparazzi, fanki itp. ^^

#76 2010-07-15 00:52:17

Kiiro-chan

Gość

Re: Fotki prywatne, zrobione przez paparazzi, fanki itp. ^^

a mamiska jedzie w tym roku o może się z nią zabiorę żartuję
chcę sobie od niej odpocząć
znaczy się od września będę miała od niej dużo odpoczynku bo jedzie do Niemiec (fajnie i niefajnie )
kurczę to nie temat o tym

W końcu ściągnęliśmy dla nich nawet hipopotama i świnie

niom jak takie cudeńka będą to muszą przyjechać (ja to mówię też o sobie ??)

wiesz, słyszałam tylko o zakazie dla dużych psów, więc pewnie można...

hipopotam może i może być ale ja chcę pomóc Massu
jakby się zmęczył to ja go zastąpię a on sobie spokojnie odpocznie
ale hipopotamem mogę być jak Massuś będzie nadal świnką

a jeżeli tobie nie uda się ich namówić to ja to mogę zrobić ma się swoje sposoby
i za rok prawdopodobnie pojadę do Japonii
ale to jeszcze nic pewnego nio ale nadzieja zawsze musi być
tylko chciałabym żeby wtedy albo Tegomass albo NEWS mieli trasę

 

#77 2010-07-15 12:49:16

LaLuna

Gość

Re: Fotki prywatne, zrobione przez paparazzi, fanki itp. ^^

Tak, każdy to mówi: "no pojadę za jakiś czas...ale fajnie by było, żeby news miał koncert..." A ja nie mam żadnych planów:/ Chyba, że rodzice w końcu się ulitują i może na 18 mi taki wyjazd strzelą ^^ ( w sumie to zawsze chciałam na 18 auto, ale w tym wypadku wiadomo co wygrywa ah te marzenia...xDD) Gdyby jeszcze był koncert, to mogłabym umierać spokojnie =P Tylko tak się czasem zastanawiam, czy jak już tam pojadę, to o czym będę marzyć później? >< Pewnie znowu o wyjeździe do japonii, ale już z większymi wymaganiami, na przykład spotkać newsa xPP No, ale jak pojedziesz to namawiaj, namawiaj ^^ Wierzę w Twoją siłę perswazji xD Jak Massu powiesz, że mamy już 3 kucharki w tym jedną tylko od ciastek to na pewno przyleci >< Yamapiego przekona morze, Ryo święty spokój, bo tu nikt go nie zna ( ale jesteśmy my, więc to jest chyba gorsze ), Tegoshi ponoć chce do Europy, wiec spełnimy jego marzenie xD, Koyamę przyciągnie ciekawość do poznawania nowych krajów ( szczególnie o takim, o którym jeszcze nie słyszał xD), a Shige... Shige nie będzie miał wyboru Jakoś będzie...

 

#78 2010-07-16 13:55:33

Kiiro-chan

Gość

Re: Fotki prywatne, zrobione przez paparazzi, fanki itp. ^^

ten mój wyjazd do Japonii jeszcze niepewny jest
bo tata zapytał mnie w poniedziałek
- co byś chciała od ojca na 18 ??
a ja do niego
-bilet do Japonii
a on
- hmm no dobrze postaram się ale niczego nie obiecuję (on tak zawsze mówi )

oczywiście powiedziałam mu wszystkie szczegóły bo bilet to nie wszystko

Wierzę w Twoją siłę perswazji xD

na wszystkich na których jej używałam to działała więc pewnie na nich też

a Massu to mogę powiedzieć że będzie jeszcze świnka zastępca
i hipopotam a wtedy to już na pewno przyjedzie

ale jesteśmy my, więc to jest chyba gorsze

o tym to trzeba zapomnieć wspomnieć
dopiero jak będą już w Polsce to się im powie

a co do Shige to przyciągnie go Koyama który do nas jedzie

 

#79 2010-07-17 01:22:17

LaLuna

Gość

Re: Fotki prywatne, zrobione przez paparazzi, fanki itp. ^^

O, to wybrałyśmy sobie taki sam prezent xD Tylko, że moi rodzice tak dla odmiany jeszcze o nim nie wiedzą... Ale chyba nie trudno się domyślić, skoro od roku im marudzę, że wyjechaliby do Japonii a nie do jakiejś dziury gdzie nawet azjatów nie ma ><
Mówiłam, że Shige nie będzie miał wyboru Sorry, ale nie wyobrażam sobie Koyamy bez niego xDD Patrzcie, jakby na to nie spojrzeć, to to wcale nie jest taka trudna sprawa... tylko trzeba będzie ich najpierw znaleźć, przebić się przez tłum dzikich fanek i ochronę ( jeśli takową posiadają ) , a potem jeszcze dojść do głosu:P No i najważniejsze: ściągnąć tutaj ^^ Ale tak umiejętnie, żeby nie uciekli

 

#80 2010-07-17 11:19:24

Kiiro-chan

Gość

Re: Fotki prywatne, zrobione przez paparazzi, fanki itp. ^^

nio taki sam a kto by nie chciał takiego prezentu
nie wiedzą ?? to kiedy ty masz urodziny ??
nio i ja sobie Koyamy i Shige osobno nie wyobrażam
ochronę to na  pewno mają ale gorszy problem
to jak z nimi porozmawiać jak ja jeszcze japońskiego nie umiem:/
bo dopiero od września na kurs idę
a tak to kazdego da sie czymś przekonać
kurde a myślałam że ta Polska jest totalnie beznadziejna a tu jest jeszcze coś czym można ich do przyjazdu namowić

 

#81 2010-07-17 12:18:02

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Fotki prywatne, zrobione przez paparazzi, fanki itp. ^^

Huanitka nie chcę cię straszyć, ale żeby umieć 3 po 3 pogadać z Japoczykiem potrzeba min. 2 latXD A po 3 jeśli chodzisz do odpowiednio dobrej szkoły o wysokim poziomie i straaaasznie wymagającej to już zrozumiesz mniej więcej co mówi i mu odpowieszXD

Offline

 

#82 2010-07-17 13:39:23

LaLuna

Gość

Re: Fotki prywatne, zrobione przez paparazzi, fanki itp. ^^

E tam, na migi z nimi >< Najlepsza forma komunikacji Albo ewentualnie niech włączą swój engrish W końcu to my im wyjazd fundujemy, więc mogliby się też trochę wysilić, nie? Może i lepiej, że mało co zrozumieją, bo jest wtedy większa szansa, że się zgodzą ^^
Eh, ten japoński to widzę ciężka sprawa...( mówię, jakbym dopiero teraz zdała sobie sprawę, że to drugi najtrudniejszy język na świecie xDD) Ja jak na razie tego jeszcze nie odczułam, ale zobaczymy jak to będzie jak już zacznę naukę   (chyba też w tym roku się wybiorę xP)

 

#83 2010-07-17 23:36:29

Kiiro-chan

Gość

Re: Fotki prywatne, zrobione przez paparazzi, fanki itp. ^^

niom wiem Hikaru i dlatego to taki problem
bo ja dopiero od września zacznę się uczuć a już za rok jadę
a co do angielskiego to mój to koszmar a jeszcze ja dodać to jak oni mówią to już kompletnie nieporozumienie
nio ale trzeba wierzyć w cuda

 

#84 2010-07-18 10:42:02

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Fotki prywatne, zrobione przez paparazzi, fanki itp. ^^

To się tam nie zgubXD Bo żeby pojechać do Japonii bez przewodnika ( w sensie nie jako wycieczka) i dojść gdziekolwiek trzeba znac perfekto angielski bądź japońskiXD

Offline

 

#85 2010-07-18 14:40:41

Kiiro-chan

Gość

Re: Fotki prywatne, zrobione przez paparazzi, fanki itp. ^^

ja w sumie nie wiem jeszcze dokładnie co mi tata zafunduje
więc to może będzie jakaś wycieczka czy coś bo to prawdopodobnie wakacje będą jak pojadę

 

#86 2010-07-18 16:11:21

Harumi

Gość

Re: Fotki prywatne, zrobione przez paparazzi, fanki itp. ^^

No normalnie wam pozazdrościć. Jak ja powiedziałam mamie, że kiedyś i tak pojadę do Japonii na dłużej, to się w ogóle przeraziła i zastanawia się, co ja mam z tą Japonią, jakby jakiegoś bliższego kraju nie było no a co ja poradzę, że ja chcę tam
Co do nauki... Moim skromnym zdaniem japoński wcale nie jest taki trudny. Gdy u mnie był początek fascynacją Japonią itp, to byłam przerażona, że ten jeżyk jest absolutnie nie do nauczenia, ale to nie prawda. Jak się chcę, to się potrafi. Mam koleżankę, która kilka miesięcy chodziła na japoński, i umie już całą hiraganę, kataganę, no i podstawę kanji, a nie wspomnę o tym, że już mówi po japońsku wiadomo, że nie rewelacyjnie, ale zawsze.

btw, tak a propos Kei-chana i Shige, to ich nie można rozdzielać, oni osobno za pewne nie funkcjonują

 

#87 2010-07-18 16:49:06

Kiiro-chan

Gość

Re: Fotki prywatne, zrobione przez paparazzi, fanki itp. ^^

może mnie tez uda się nauczyć Japońskiego tak żebym mogła choć trochę się odnaleźć tam
trzeba wierzyć w cuda
heh Shige i Koyama są jak zabawka i baterie

 

#88 2010-07-18 18:06:57

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Fotki prywatne, zrobione przez paparazzi, fanki itp. ^^

Bo to zależy od poziomu szkołyXD Ja idę do takiej gdzie po 3 latach mozesz zdać certyfikat na najwyższym poziomie i nawet język biznesu masz opanowanyXD A dokładnie w 2 klasie tego kursu jadę do Japonii:P Tylko własnie ja nie chce z wycieczką bo ona jest z 4 razy droższa do tego niemogłabym isć do JE shopu i na koncert;P a to mój głowny cel;D

Offline

 

#89 2010-07-18 18:20:48

Kiiro-chan

Gość

Re: Fotki prywatne, zrobione przez paparazzi, fanki itp. ^^

o tej szkole to mało wiem dopiero koleżanka ma mnie zaprowadzić
ale jest ona tania więc na pewno super dobra to ona nie jest
ale jak mówiłam trzeba wierzyć w cuda
a z resztą to ten mój wyjazd nie jest jeszcze pewny
i prawdopodobnie dopiero zaraz przed urodzinami będę uzgadniać z tata szczegóły czy to będzie z wycieczką czy bez
no i jakby NEWS lub Tegomass po moich urodzinach trasę to pewnie chciałabym właśnie wtedy pojechać
jakbym się uparła to mogłabym tak przeciągnąć ten wyjazd żebym pojechała dopiero jak ta trasa będzie nawet jeślibym miała jeszcze rok czekać

 

#90 2010-07-18 19:30:08

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Fotki prywatne, zrobione przez paparazzi, fanki itp. ^^

No weź ja muszę 600 zł na semestr płacić:p W sumie dzieląc to drogo nie wychodzi, ale musisz wpłacić naraz tyle   Ale wszyscy nauczyciele sa z Japonii XD
Hmm no ale jakby to była wycieczka to i tak na koncert nie pójdzieszXD

Offline

 
  • Index
  •  » NEWS
  •  » Fotki prywatne, zrobione przez paparazzi, fanki itp. ^^
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lechisci.pun.pl www.husaria.pun.pl www.uefa.pun.pl www.zielonyzoliborz.pun.pl www.dsw.pun.pl