• Index
  •  » NEWS
  •  » [Były członek] Yamashita Tomohisa

#91 2010-07-07 22:21:02

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: [Były członek] Yamashita Tomohisa

Pi to by raczej podszkolić nie mógłXD Zresztą Massu podobniexD

Offline

 

#92 2010-07-07 22:23:07

 Naniwa

KTNews Urlopowicz

24701590
Zarejestrowany: 2010-07-03
Posty: 207
Punktów :   

Re: [Były członek] Yamashita Tomohisa

a już to widziałam  on to potrafi przypał zrobić

tutaj wpada głową do dziury :
http://www.youtube.com/watch?v=gn0rW6T8 … re=related

...nie noooo, O.o  wymiękam..;P Aiba RULES!..ale z jakim wdziękiem on to zrobił..wpadł do tej dziury jakby robił to od zawsze  xDD

Aiba nie jest głupi on jest bardzo głupi
dobrze że w NEWS niema nikogo tak głupiego

..cóz, ale chyba przyznasz że jest sie z czego polać xD
Mimo, że tak "kuleją" z tym angielskim, to to w jaki sposób i co wypowiadają jest szczególny, i tylko Japończykom znany^^taki troche głupkowaty, a zarazem...fascynujący? xD

Naniwa ten pierwszy oglądałam z jakieś 2m od kompa
tam są węże a ja się ich boję

...a ja kocham gady

a co do drugiego to najbardziej rozbawiało mnie to jak Ohno powstrzymywał Aibę od mówienia

....ale jedyne na co się Ohno wysilił to było tylko "NO! NO! NO!" XD


http://25.media.tumblr.com/3020475b59629d250c4e39fa8cee3e22/tumblr_mi0vcmWza81s2nllpo1_500.jpg
http://25.media.tumblr.com/8cee37c25d7edd2eb352139ebd9bf299/tumblr_mg7o3ihFUf1s1k466o1_500.gif
Jeśli umrę, a po drugiej stronie nic nie będzie...to się wku*wię XP

Offline

 

#93 2010-07-09 16:05:09

Naisha

Gość

Re: [Były członek] Yamashita Tomohisa

to głupki xD

 

#94 2010-07-09 16:27:48

Kiiro-chan

Gość

Re: [Były członek] Yamashita Tomohisa

Hikaru moim zdaniem Pi mógłby ich podszkolić
bo co prawda mistrzem w posługiwaniu się angielskim nie jest
ale i tak jest lepszy od nich

Naniwa prawda dzięki nim jest się z czego pośmiać
i tak jak mówisz tylko Japończycy
mogą używać tego "angielskiego"
a co do gadów to tylko węży się boję (sama nie wiem czemu kiedyś je lubiłam )

 

#95 2010-07-09 16:52:36

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: [Były członek] Yamashita Tomohisa

Wiesz zadania w szkole z angielskiego Pi robiła siostraXD Słówek uczy się z angielskich piosenek:P I założe się, że połowe z tego co śpiewa nie rozumieXD Więc hmm nie bardzoXD Aczkolwiek coś aby wie w porównaniu do MassuXD ( no i akcent od niego ma lepszy:P) -> ale jak się chcą nauczyć anglika to polecam im Tego XD

Offline

 

#96 2010-07-09 19:58:39

Naisha

Gość

Re: [Były członek] Yamashita Tomohisa

albo Shige


...a co tam Shige czy Tego, niech dzwonią czasami do Kusano

 

#97 2010-07-09 20:59:35

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: [Były członek] Yamashita Tomohisa

Albo ewentualnie idąc do innego zespołu do JinaXD

Offline

 

#98 2010-07-10 10:36:20

Bułka

Gość

Re: [Były członek] Yamashita Tomohisa

do Jina? i pouczyć się "jingrishu"? xD powodzenia xD mwahahaha.

 

#99 2010-07-10 19:02:31

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: [Były członek] Yamashita Tomohisa

E tam.. Przynajmniej akcentować by mnie Jinuś nauczył, to odnośnie jego ostatniego wywiadu, tam mnie zgiął swoim akcentem xD XD XD Łe.. ;( Ja chcę, żeby powrócił do swojego narodowego akcentu i języka

Offline

 

#100 2010-07-10 21:44:20

Naisha

Gość

Re: [Były członek] Yamashita Tomohisa

właśnie też myślałam o Jinie, ale że go tak średnio lubię, to o nim nie wspomniałam
chociaż  Yamapi to by się pewnie z nim pouczył

 

#101 2010-07-11 00:21:19

 Yoriko

KTNews Fan

Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 1340
Punktów :   

Re: [Były członek] Yamashita Tomohisa

Jak dla mnie YamaPi ma w sobie tak zwane 'to coś' xD
Zaprezentowałam mojej mamie ( jestem złą córką i zamęczam ją swoimi zainteresowaniami xD)  zespół NEWS. Pokazywałam jej zdjęcia każdego z nich po kolei, aż w końcu przyszła pora na YamaPiego. Moja mama wtedy: 'o! On jest męski i przystojny' Normalnie, aż mi się śmiać chciało
Była jeszcze druga sytuacja, tym razem z moją babcią. Na moim pulpicie widnieje tapeta z ośmioma Japończykami, w tym z YamaPim. No i babcia w końcu zobaczyła moją tapetę i tak: ale oni Ci się chyba nie podobają, bo brzydcy są. Oczywiście odpowiedziałam, że dla mnie są ładni. To moja babcia tak się przygląda, przygląda i mówi: Ten drugi u góry, to nawet nie jest zły. Oczywiście był to YamaPi. Wtedy doszłam do wniosku, że on naprawdę musi mieć 'to coś' xD

W sumie, to ja często zmieniam o nim zdanie. Na początku wydawał mi sie takim sympatycznym i głupiutkim kolesiem. Potem stwierdziłam, że jest lanserem. Jednak teraz po obejrzeniu Never Ending Wonderful Story, sądzę, że on chyba jest z nich najnormalniejszy Zresztą tak czy siak, ja i tak go uwielbiam^^

potrafi pić przez nozdrza

Gdy, to sobie wyobrażam, to chcę mi się śmiać

kiedy przeniósł się do innej szkoły chłopcy z klasy wyznali mu miłość ( dziwi to kogoś??)

Nie wiem, co o tym myśleć...

mieszkał przez 3 miesiące z Jinem, bo...chciał z nim przebywać ( podejrzaneXD)

Ciekawe, co się działo przez te trzy miesiace, gdy razem mieszkali. Nie wiem czemu, ale jakoś same głupie i dziwne myśli przychodzą mi do głowy

chce poznać jak najwięcej fanów więc czyta wszystkie fanmaile ( niezaleźnie ile ich jestXD personel nawet mu przemyca więcej niż powini:P)

To jest urocze^^

mam nadzieję, że nikogo nie zanudziłam


http://img11.imageshack.us/img11/5892/kopiaak003.jpg


'Ryo jest bogiem - uświadom to sobie'... xD
'Koki podkręca życie do maxa!' xD
Dołośkuj się na każdy nowy dzień! xD
Tooru Nishimura - Mistrz romantyzmu.

'A ty jesteś wredna, chamska, ordynarna (...), agresywna, ironiczna i sarkastyczna.' - Dziękuję.

Offline

 

#102 2010-07-11 14:40:46

Naisha

Gość

Re: [Były członek] Yamashita Tomohisa

nie,nie xD
ja najpierw nie lubiłam Yamapiego, ponieważ też mi się wydawało, że jest lanserem i myśli, że jest najlepszy.
później go trochę polubiłam, ale wydawało mi się, że ma depresję
teraz go bardzo lubię, kocham i w ogóle (ale jest numerem 4 albo 3 )



a co do tego mieszkania z Jinem...chyba każdy miał głupie myśli   ale to słodkie
pewnie Jin go wyciągał na imprezy

 

#103 2010-07-11 21:48:08

Tsuki

Gość

Re: [Były członek] Yamashita Tomohisa

Yamapi na pewno ma to coś xD no dla mnie jest numerem 1 xDD ale twoją rodzine Yoriko już luubię xD
ale chyba wiem dlaczego on podobał im się najbardziej xD oprucz żę ma piękne usta, włosy , oczy i długo by wymieniać , to jest najmniej azjatycki xD nie wime jak to powiedzieć , ale ze mną zgadza się wiele osób ->patrz: LaLuna xD
a co do normalności, no to nie szaleje ,ale jak już cos zrobi no to ja leżę xDD

 

#104 2010-07-11 22:22:23

Kiiro-chan

Gość

Re: [Były członek] Yamashita Tomohisa

zgodzę się z wami bo Pi to pierwszy Japończyk którego polubiłam
Tsuki to chyba właśnie przez to że jest mniej azjatycki
tylko wiecie jak ja czasem na niego patrzałam to miałam wrażenie że to gej (nie bić )
no wiecie jak tańczył do Daite Senorita to po obejrzeniu tego zaczęłyśmy się poważnie zastanawiać z koleżanką
w sumie to miałam wrażenie tak prawie przy każdym nowo poznanym Japończyku

z NEWSa to chyba tylko przy Tego i Massu się nad tym nie zastanawiałam
bo Tego to był tak słodziutki ze nawet mi to do głowy nie wpadło
a Massu?? hmm tak średnio go lubiłam czasem nawet zapominałam że jest w tym zespole
ale on i tak miał lepiej niż Koyama bo jego to nie lubiłam w ogóle (jakoś tak mi do gustu nie przypadł )
a teraz kocham cały News a Massu który był mi obojętny awansował na 2 miejsce (zdolniacha )

 

#105 2010-07-11 23:01:42

 Yoriko

KTNews Fan

Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 1340
Punktów :   

Re: [Były członek] Yamashita Tomohisa

Naisha napisał:

a co do tego mieszkania z Jinem...chyba każdy miał głupie myśli   ale to słodkie

W sumie, to trudnie nie mieć tutaj głupich myśli

Tsuki napisał:

ale twoją rodzine Yoriko już luubię xD

Cieszę się xD W ogóle, moja mama to mnie rozwala xD Jak na tapecie miałam Ryo (wiem, wiem, to nie temat o nim, ale w końcu to mój numer 1 ) i oczywiście było napisane Ryo Nishikido. No i zapytałam mamę, czy jej się podoba ten chłopak, a mama: ‘no, ładny jest. Nazwisko ma ładne.’ A potem jak słuchałam muzyki, to mama przez jakiś czas za każdy razem pytała: czy to śpiewa ten Nishikido? Aż mi się śmiać chciało xD

Tsuki napisał:

oprucz żę ma piękne usta, włosy , oczy i długo by wymieniać , to jest najmniej azjatycki xD

Jego usta są bardzo charakterystyczne^^ W sumie, to mi też on się wydaję mało azjatycki. Jednak mi to się ostatnio wszyscy mało azjatyccy wydają, to chyba dlatego, że już się do nich przyzwyczaiłam

Huanitka napisał:

tylko wiecie jak ja czasem na niego patrzałam to miałam wrażenie że to gej

No co Ty?! xD Mi, to on nigdy na geja nie wyglądał. W sumie, to żaden mi tam na geja nie wygląda. Tylko na początku Tegoś mi dziewczynę przypominał, bo jest taki słodki i ma delikatne rysy twarzy

Huanitka napisał:

ale on i tak miał lepiej niż Koyama bo jego to nie lubiłam w ogóle (jakoś tak mi do gustu nie przypadł )

No jak można Koyamy nie lubić, przecież on jest strasznie fajny i sympatyczny No, ale dobrze, że już go lubisz


http://img11.imageshack.us/img11/5892/kopiaak003.jpg


'Ryo jest bogiem - uświadom to sobie'... xD
'Koki podkręca życie do maxa!' xD
Dołośkuj się na każdy nowy dzień! xD
Tooru Nishimura - Mistrz romantyzmu.

'A ty jesteś wredna, chamska, ordynarna (...), agresywna, ironiczna i sarkastyczna.' - Dziękuję.

Offline

 
  • Index
  •  » NEWS
  •  » [Były członek] Yamashita Tomohisa
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.oldstars.pun.pl www.nightcrew.pun.pl www.extremespeedway.pun.pl www.malyglod.pun.pl www.100tzn.pun.pl