• Index
  •  » NEWS
  •  » [Były członek] Yamashita Tomohisa

#61 2010-07-01 17:05:00

Bułka

Gość

Re: [Były członek] Yamashita Tomohisa

on zawsze śmiesznie biega xD

 

#62 2010-07-01 17:47:56

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: [Były członek] Yamashita Tomohisa

Dlatego pewnie nie występował w SoukonXD

Offline

 

#63 2010-07-01 18:48:30

Naisha

Gość

Re: [Były członek] Yamashita Tomohisa

on w ogóle jest śmieszny ;]
jak cały NEWS...

Hikaru-chan napisał:

Dlatego pewnie nie występował w SoukonXD

to lepiej śmiać się z Shige  ? xDD

 

#64 2010-07-01 19:00:17

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: [Były członek] Yamashita Tomohisa

A czemu nieXD


No i wielka chwila nowa piosenka Pi^^

One in a million

Śmiać mi się chciało jak chłopaki na początku męczyli się z tytułemXD

Co do piosenki Pi to chyba już na stałe w takie komputerowe dźwięki wszedł, ale jemu to pasuje i jak dla mnie duży plus^^
Bardzo mi sie piosenka podoba i nie mogę doczekać się PV ( oby nie zepsuli go jak do Moli ><)
Nie mogę się już doczekac singla i w ogóle piosenka wpadła mi w ucho i zamiast Chu Chu Chu teraz słucham tegoXD

Offline

 

#65 2010-07-01 21:30:56

Bułka

Gość

Re: [Były członek] Yamashita Tomohisa

tak, to dobry powód. publika by zeszła xD

 

#66 2010-07-01 23:57:09

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: [Były członek] Yamashita Tomohisa

Hikaru-chan napisał:

Śmiać mi się chciało jak chłopaki na początku męczyli się z tytułemXD

Co do piosenki Pi to chyba już na stałe w takie komputerowe dźwięki wszedł, ale jemu to pasuje i jak dla mnie duży plus^^
Bardzo mi sie piosenka podoba i nie mogę doczekać się PV ( oby nie zepsuli go jak do Moli ><)
Nie mogę się już doczekac singla i w ogóle piosenka wpadła mi w ucho i zamiast Chu Chu Chu teraz słucham tegoXD

Podpisuje się pod wszystkim... Po prostu myślę praktycznie to samo o tym kawałku, o Kanjankach i ich problemie z wymową też.. Głos Yamapiego, to co śpiewa - prawie zeszłam, jak on bosko śpiewa.. <love>

Offline

 

#67 2010-07-02 01:22:21

Bułka

Gość

Re: [Były członek] Yamashita Tomohisa

no cóż, mnie kanjani zabili. jeśli tam był Ryo, to mnie to nie dziwi <lol2> ignorant xD a piosenka słodka, wpada w ucho nałogowo już słucham. bo w sumie to czemu nie, ne? ale idzie się pośmiać z kanjanów, nie ważne ile razy się słucha

 

#68 2010-07-02 03:59:15

LaLuna

Gość

Re: [Były członek] Yamashita Tomohisa

O jak fajnie, mediafire ^^ Piosenka rzeczywiście wpada w ucho xD Jak pierwszy raz usłyszałam ( taki szczegół, że przed tym jak usłyszałam to o mało co dostałąm zawału jak zobaczyłam, że już jest xPP) to się trochę zawiodłam, że znów przerobiony głos ( no to już wiadomo, że na żywo tego nie usłyszymy =/) i takie typowo Molowe dźwięki ( choć mam nadzieję, że tekst już jakiś porządniejszy xDD), ale... no cóż, wpadłam xD Przez cały wieczór jedynie to było w moich głośnikach, a przez to  w głowie również tylko jeden pan   Przede wszystkim nie mogę się doczekać MV, a  po loveless poprzeczkę ma postawioną naprawdę wysoko xP no i oczywiście już sobie wyobrażam ten taniec ^^ No, a trzecia rzecz, której nie mogę się doczekać, to reszta piosenek >< Dobrze, że z reguły jestem dość cierpliwą osobą, bo teraz cały miesiąc czekania przede mną =P

 

#69 2010-07-02 11:32:07

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: [Były członek] Yamashita Tomohisa

Wiesz teraz sa mikrofony, które przerabiaja głos, więc kto wieXD

Wiecie ja nie wiedziałam, że ten tytuł jest taki trudnyXD

A co do PV hmm pewnie znowu do NY nie poleci, ale liczę na coś w dyskoteceXD Pod klimat by pasowało:P Tekstu niestety póki co jeszcze nie znamXD A ze słuchu nie wyłapię bo w większości po japońsku śpiewa ( chybaxD). No wiecie na Johnny's net singiel jest opisany tak, że tą jedną na milion może się czuć każda z fanek i ta piosenka jest skierowana do nichXD Więc... no tekst powinien byc w miarę ciekawyXD

A co do czekania hmm singiel wychodzi 28, więc ok. 21 powinien być w necieXD A teledysk jeszcze tydzień wcześniej ( bo na DVD nie wychodzi, więc w TV zwykle jakoś tak powinien być:P) - a ja go rzecz jasna od razu przetłumaczęXD
Oprócz tego Pi występował w Music Station już, więc chyba niedługo powinna być podana data występu, na moje oko ( MS jest zawsze w piątki) to powinno być ok 17/23, ale mogą też zrobić po premierze dopiero chociaż zwykle wszyscy występują przed XD No, ale na Johnny's net nic nie pisze oprócz tego, ze kręcili toXD

A przy okazji są już udostępnione okładki^^

http://images35.fotosik.pl/165/e246899887bed7a8.png <- wersja limitowana A
http://images40.fotosik.pl/306/71899267e9411d95.png <- wersja limitowana B
http://images47.fotosik.pl/310/326f1d549be9354c.png <- wersja normalna

Jak widać Johnny ostatnio oszczędza na okładkach, albo nie ma weny on czy tam fotograf/grafikXD ( u NYC tez tak byłoXD)
No, ale aby koszule i kolory ma inne, to już postęp

Offline

 

#70 2010-07-02 11:35:37

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: [Były członek] Yamashita Tomohisa

No, weny.. to on nie ma, tak jakoś klasycznie xD Mi się najbardziej podoba niebieska i różowa<kawaii>

Offline

 

#71 2010-07-02 13:22:48

Naisha

Gość

Re: [Były członek] Yamashita Tomohisa

a mi zielona...co do pv, to też od razu pomyślałam, że powinno być kręcone w klubie, z laskami, kolorowymi światłami i jakimś zarąbistym układem

piosenka od razu wpadła mi w ucho...jest świetna ! po Loveless to miła odmiana, bo jest taka żywa w ogóle Loveless jakoś specjalnie mi się nie podobało, uważam, że Run From You i ME były o niebo lepsze:D
i fajnie, że przerobili Piczce głos, bo mu to rzeczywiście pasuje...szczególnie do takiej piosenki.
chociaż obawiam się , że JE zaczyna się robić w stylu zespołów z Korei
mam nadzieję, że to tylko chwilowe

nie mogę się doczekać "kuchizuke di adios" , Seishun Amigo i Daite Senorita bardzo mi się podobają, więc liczę  na coś lepszego ,albo chociaż równie dobrego

no i oczywiście, tak jak wszystkich , Kanjanki mnie powaliły xD  akurat kiedy sobie ściągnęłam piosenkę (zapomniałam, że miała być wcześniej i ściągnęłam dopiero gdzieś przed 22 ...O_o. jak ja mogłam zapomnieć? xDD) miałam odprowadzić koleżankę, oczywiście od razu zgrałam i jej wcisnęłam xD znaczy sama chciała posłuchać, kiedy zobaczyła jak się brechtam na początku :]
no i też  z nich lała xD i powiedziała, że piosenka fajna (a nie interesuję się JPN ani nic! )

PODSUMOWUJĄC : tak Yamapi, singiel się super sprzeda, tak ,TegoMass wasza trasa była udana, A TERAZ BIEGIEM DO STUDIA NAGRYWAĆ SINGIEL DO BE FUNKY
o ile jeszcze nie macie


to taki mały apel do nich, pewnie go zobaczą nie ? xD

Ostatnio edytowany przez Naisha (2010-07-02 13:23:31)

 

#72 2010-07-02 13:32:08

Bułka

Gość

Re: [Były członek] Yamashita Tomohisa

od normalnej do wersji A-> coraz większy dekolt xD
czy tylko ja zwracam uwagę na coś takiego? xD

 

#73 2010-07-02 13:35:05

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: [Były członek] Yamashita Tomohisa

Bułka napisał:

od normalnej do wersji A-> coraz większy dekolt xD
czy tylko ja zwracam uwagę na coś takiego? xD

O.. Nie zauważyłam, ale może dlatego tak mi się ta A i B spodobały<hahaha>

Offline

 

#74 2010-07-02 13:40:02

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: [Były członek] Yamashita Tomohisa

Hmm News i Tegomass jeszcze nie jest w stylu zepsołów z Koreii, więc nie jest  źle;P  Zresztą im to nie pasujeXD
Może robią tak, bo coraz więcej ludzi na Kpop idzie??

Hmm, ale Tegomass ma jeszcze 30, 31 lipca i 1 sierpnia dodatkowe spektakle, więc to jeszcze nie koniecXD

Offline

 

#75 2010-07-02 14:32:39

Bułka

Gość

Re: [Były członek] Yamashita Tomohisa

biedne, zapracowane dzieciaczki... zaharować ich

ano patrz. Ty nie zauważyłaś, ale Twoja podświadomość tak xD może  jeszcze, co nie jest pokazane, rozmiar gaci się zmienia. np bokserki, slipy i stringi? <lol2> dobra, zamilknę. za mało snu <lol2>

 
  • Index
  •  » NEWS
  •  » [Były członek] Yamashita Tomohisa
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tibiia20.pun.pl www.cswcup.pun.pl www.anorexialife.pun.pl www.rezydencja-surykatek.pun.pl www.superpuder.pun.pl