• Index
  •  » NEWS
  •  » [Były członek] Ryo Nishikido

#91 2010-07-19 01:05:59

Harumi

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

Nie no ja jej nie biję, ale za każduym razem grania w kosza, to nią obrywałam, a jeszcze jak z chłopakami graliśmy, to oni mnie jeszcze deptali, a potem kulałam, bo mnie wszystko bolało xd

A jak Nius na to forum by trafiło to... i tutaj mogłoby być mnóstwo scenariuszy *śmiech*

jaki striptiz? aaa fajny tzn. może to nie striptiz, ale Ryo śpiewa tam jakąś solówkę, i jest w takim białym garniturku, po czym zostaje w rozpiętej oszuli ale fajnie mu to wyszło

 

#92 2010-07-19 01:09:23

 Yoriko

KTNews Fan

Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 1340
Punktów :   

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

to mógłby być naprawdę striptiz


http://img11.imageshack.us/img11/5892/kopiaak003.jpg


'Ryo jest bogiem - uświadom to sobie'... xD
'Koki podkręca życie do maxa!' xD
Dołośkuj się na każdy nowy dzień! xD
Tooru Nishimura - Mistrz romantyzmu.

'A ty jesteś wredna, chamska, ordynarna (...), agresywna, ironiczna i sarkastyczna.' - Dziękuję.

Offline

 

#93 2010-07-19 01:10:28

Tsuki

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

Harumi napisał:

jaki striptiz? aaa fajny tzn. może to nie striptiz, ale Ryo śpiewa tam jakąś solówkę, i jest w takim białym garniturku, po czym zostaje w rozpiętej oszuli ale fajnie mu to wyszło

wiesz,..Facetom striptizy naogół wychodza dobrze xDDD
ja na ich miejscu po przeczytaniu tych wszystkich najciekawszych tematów sama zapisała się na forum xD

 

#94 2010-07-19 01:12:16

Harumi

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

No ja też xd żeby czytać jeszcze więcej xd i poznać nowych ludzi xd
ja nie wiem, jak facetom wychodzi striptiz ale Ryo talent ma! xddddddd

 

#95 2010-07-19 01:13:53

Tsuki

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

ja też nie mam doświadczenia w tych sprawach, no ale można się domyślic xPP

 

#96 2010-07-19 01:14:00

 Yoriko

KTNews Fan

Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 1340
Punktów :   

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

no i dobrze, że ma talent, to tylko o nim dobrze świadczy


http://img11.imageshack.us/img11/5892/kopiaak003.jpg


'Ryo jest bogiem - uświadom to sobie'... xD
'Koki podkręca życie do maxa!' xD
Dołośkuj się na każdy nowy dzień! xD
Tooru Nishimura - Mistrz romantyzmu.

'A ty jesteś wredna, chamska, ordynarna (...), agresywna, ironiczna i sarkastyczna.' - Dziękuję.

Offline

 

#97 2010-07-19 01:17:23

Harumi

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

Tak, jak mu w show biznesie przestanie wychodzić, to się przepisze do innej branży xdddd

Jak to do anioła? idealny? xdddd YamaPi?! xdddd

 

#98 2010-07-19 01:53:18

Kiiro-chan

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

wiecie co dziewczyny
mnie najbardziej rozśmiesza ze od Ryo przeszłyśmy do zwierząt potem do blizn,ran,siniaków,bólu ciała po spaniu,kochających piłek do Ryo a i cały czas w między czasie zastanawiamy się co by Ryo i NEWS zrobili jakby trafili na to forum
nie no rozmowa była bardzo aktywna tylko ze nam się troszkę temat pomylił

zauważyłam, ale to była norma xD rzadko kiedy główny temat jest omawiany cały czas... kiedyś do niego wrócimy.

to było tak szczere (i prawdziwe) że normalnie padłam

i ty Bułeczko zamiast się obawiać Ryo powinnaś bardziej obawiać się innych bohaterów twoich snów np.Massu (he he on musi być pierwszy),Kame,Pi,Shige,Jin,Ueda,Maru itp
ale nie obawiaj się tego i pisz dalej swoje sny tutaj

Tak, jak mu w show biznesie przestanie wychodzić, to się przepisze do innej branży xdddd

taa i będziemy go oglądać w troszkę innym wcieleniu
no dobra ja mykam spać bo za 2 godzinki mam wstać

 

#99 2010-07-19 02:51:49

LaLuna

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

Harumi, czy to był sarkazm? Wiesz, mam 2 starszych braci i jeden codziennie pakuje, więc radziłabym się nie narażać... xDD ( i patrzcie, znowu o tych braciach... ><) Tsuki, nie przejmuj się nią, ja cie rozumiem xPP Choć z tym aniołem to też mnie powaliłaś xDD (chociaż czekaj czekaj...czy to nie ja pierwsza użyłam tego porównania? jeszcze wyjdzie na to, że to wyszło ode mnie xPP chodzi mi o sytuację ze "sweet dreams" No 1 xDD)
Huanitka, jak to pomylił? Przecież było o Ryo w roli striptizera xDD ( tylko nie patrz co było 2 strony wcześniej ><) Jakby nie było, do tematu w końcu powróciliśmy ^^ Tylko teraz co tu robi anioł oO
Miłej nocy z niusem w takim razie życzę ^^ Ja tam dopiero zaczynam swój dzień ^^

 

#100 2010-07-19 08:23:31

Sevelyn

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

Do głównego tematu zawsze się powraca! Ale jak czytałam zaległości od 3 strony to śmiać mi się chciało, jakie tematy przewinęły się w temacie o Ryo XD Ale faktycznie, ja to już od dłuższego czasu się zastanawiam, jaki ubaw chłopaki by mieli, jakby zaczęli czytać to forum xd A jakie narcyzy by z nich powstały! My ich tu w sumie tylko wychwalamy, nazywamy aniołami, a o gorszych stronach to praktycznie nic się nie mówi, faceci idealni, haha XD

 

#101 2010-07-19 11:23:46

Bułka

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

ale Ryo też mi się śnił... i nie sądzę, żeby był z tego zadowolony <lol2>
tak, mam się czego bać

 

#102 2010-07-19 13:47:15

Kiiro-chan

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

no bo w NEWSie niema nikogo nieidealnego
(idealni są nudni ale oni są idealnie nieidealni i w ten sposób idealni )
jeżeli chodzi o Ryo to bardziej to ma się czym przejmować Hikaru z tym snem gdzie Ryo gadał o kiblach

 

#103 2010-07-19 13:51:48

Tsuki

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

no, ale jaki on był doświadczony mówiąc o tych kiblach xDD
ja też kocham ich za tą nieidealność xDD oni mają taki dystans do siebie , ze już samo to sprawia że są idealni xPP

 

#104 2010-07-19 14:13:26

Kiiro-chan

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

ja bym nie chciała  żeby Kame i Massu przeczytali mój sen (co by sobie Massu o mnie pomyślał )
a tak to właśnie lepiej żeby głównie
Kame,Jin,Tegoś,Massuś,Pi,Ueda i Shige
nie przeczytali tych snów bo by się przestraszyli

no, ale jaki on był doświadczony mówiąc o tych kiblach xDD

ciekawe czy naprawdę też jest tak doświadczony jak w tym śnie

ja też kocham ich za tą nieidealność xDD oni mają taki dystans do siebie , ze już samo to sprawia że są idealni xPP

o widzę że ktoś mnie rozumie ta ich nie idealność jest tak idealna że po prostu się nie da ich nie kochać
(znaczy się ja Ryo uwielbiam tak jak wcześniej już pisałam )

 

#105 2010-07-19 14:30:45

Bułka

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

tak, z kiblami był inteligentny xD cóż, ja bym jeszcze dorzuciła Koyamę do tych co nie powinni widzieć snów xD ale chyba nigdzie nie publikowałam więc dobra moja <lol2>

 
  • Index
  •  » NEWS
  •  » [Były członek] Ryo Nishikido
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.athair.pun.pl www.arenasp.pun.pl www.vanilla.pun.pl www.c-o-d.pun.pl www.aamir-khan.pun.pl