• Index
  •  » NEWS
  •  » [Były członek] Ryo Nishikido

#121 2010-07-19 20:43:24

Harumi

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

Ktoś wspomniał o Koyamie i o śnie... To ja mogę coś na ten temat powiedzieć
Massu jest przeuroczy, ale wiecie, on może ma drugą twarz, która wychodzi tylko w miejscach, gdzie większość nie ma dostępu
Co do piosenki Shige i Kei-chana... jak ja to zobaczyłam, to umarłam ze śmiechu. Oni są po prostu cudowni i fakt, nieidaleni, ale sądzę, że jakby byli idealnie, to aż tak bardzo byśmy ich nie lubiły No i chłopaki nie mieliby pewnie takiego dystansu do siebie, co teraz. Bo sory, ale kto śpiewa o spódniczkach ja to ich kocham i mam nadzieję, że zmieniać się nie będą
Żeby powrócić do tematu o Ryo, jak dla mnie, to on w ogóle się nie wzrusza i to mnie w nim rozwala, to jest w nim takie cudowne No o uśmiechu to ja w ogóle nie wspomnę, bo to to cud świata normalnie

 

#122 2010-07-19 21:09:40

Tsuki

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

no ja napoczątku nie mogłam uwierzyć , a jak tylko usłyszałam ją na mp3 no to myślałam że padne xDD i jeszcze widziaałm te fragmenty z koncertu xD nie no oni mnie rozwwalają xD najlepsze, że mieli dwa duety ze sobą i obie piosenki były o tym samym xDD
A uśmiech Ryo xDD on mnie rozwala xD najpierw powaga a potem uśmiech na całą twarz xDD

 

#123 2010-07-19 21:12:27

Harumi

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

A mi ta piosenka po prostu wpadła w ucho, chociaż podejrzewałam od razu, że nie jest wybitnie inteligentna xd ale jak live z koncertu zobaczyłam, to... xd

Uśmiech Nishikido to jest coś, szczególnie, jak faktycznie, najpierw jest poważny, a za chwilę taki banan ale jak się nie uśmiecha, to mnie przeraża, bo wygląda tak, jakby ktoś mu krzywdę zrobił xdddddd

 

#124 2010-07-19 21:21:42

 Yoriko

KTNews Fan

Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 1340
Punktów :   

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

Kocham uśmiech Nishikido^^ Po prostu kocham^^ Ale w sumie ten jego poważny wyraz twarzy też mi się podoba^^
Tak, piosenka Koyamy i Shige wymiata xD A live z koncertu jest po prostu zabawny xD


http://img11.imageshack.us/img11/5892/kopiaak003.jpg


'Ryo jest bogiem - uświadom to sobie'... xD
'Koki podkręca życie do maxa!' xD
Dołośkuj się na każdy nowy dzień! xD
Tooru Nishimura - Mistrz romantyzmu.

'A ty jesteś wredna, chamska, ordynarna (...), agresywna, ironiczna i sarkastyczna.' - Dziękuję.

Offline

 

#125 2010-07-19 21:29:02

Harumi

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

Mi się jego poważna mina podoba w dramach, on jest stworzony do takich. Weź, w Orthros no Inu to pasowało jak nic, tak łaził i się smucił, bo to dobry człowiek był a tak btw... na nauczyciela to on też nie pasuje xddddddddddddddd

 

#126 2010-07-19 21:32:33

Tsuki

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

ja nie widziałam tej dramy, ale już o niej troche czytałam xP warto obejrzeć bo właśnie nie wiem czy będzie fajne xD jeżeli dobrze pamiętam to się dobrze zapowiadało , ale dosć dawno o tym czytałam , a wolę zapytać kogoś kto obejrzał xD
no mnie rozbroił w roli z last Friends xD tam to się ch lopak popisał xD niestety utknełam w środku i nie dosząłm do końca xD ale w akcji złego męża już go spotkałam xDD

 

#127 2010-07-19 21:36:25

Harumi

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

Ty w akcji złego męża, ja w roli prawie że boga z czystym sumieniem mogę Ci polecić Orthros no Inu, ta dram to coś. Zakochałam się w niej po uszy. To nie jest romansidło jak coś, tylko dość poważny temat, no a Ryo... Ryo wymiata Ja Last Friends dopiero planuję obejrzeć xd

 

#128 2010-07-19 21:40:29

Tsuki

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

no to obejrze w najbliżym czasie , chociaż moja lista do obejrzenia jest dość duża , a czasu dość mało xD no ale napewno bedzie dało sie coś zrobić xDD

 

#129 2010-07-19 21:43:07

Harumi

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

Żebyś Ty moją listę widziała... Ja to już nic nie wpisuję na razie, najpierw coś obejrzę z tej listy ale Orthros no Inu, to bym mogła jeszcze raz obejrzeć, jak nic, ale nie ma czasu xd

 

#130 2010-07-19 21:49:01

Tsuki

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

a ja co chwila coś nowego znajduję, co też chciałabym obejrzeć , no ale czas nie unikniony xDD choć wakacje to naprawde go brakuję xDD

 

#131 2010-07-19 21:51:06

Harumi

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

No dokładnie. No w roku szkolnym to ja więcej niż teraz oglądałam xddddd a teraz o xd

 

#132 2010-07-19 21:54:39

Tsuki

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

najlepsze że wszystko co już nie mogłam w ciągu roku to odkładałam na wakacje xD a teraz większość nawet nie ruszyłam xD Ale orthros postaram się obejrzeć xDD trzeba znaleźć pare minutek dla przyjemności

 

#133 2010-07-19 21:57:15

Harumi

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

Orthros no Inu to sama przyjemność, to jedna z najlepszych (jak nie najlepsza obok Maou) drama, jaką widziałam No i Ryo kusi

 

#134 2010-07-19 22:59:58

Sevelyn

Gość

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

Ej, ale te piosenki KoyaShige to wydają się niepozorne, a jak się czyta tłumaczenie i widzi live z koncertu to od razu widać, co w tych siedzi! XDD Ale padłam przy Chiraizumu, haha xd
Aaa, Ryo był genialny w LastFriends *-* Ale naprawdę, mroczna była ta jego rola XD Choć idealnie pasował do takiego faceta, przynajmniej jego twarz pasowała xd Ej, są teraz wakacje, ja obiecałam sobie, że nadrobię wszystkie dramy z Ryo, a na razie nie zanosi się na to, że faktycznie je obejrzę ;< A już od dłuższego czasu czaję się na Orthos no Inu, jeszcze zanim poznałam NewSa, sama tematyka mnie ciekawiła^^

 

#135 2010-07-19 23:03:59

 Yoriko

KTNews Fan

Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 1340
Punktów :   

Re: [Były członek] Ryo Nishikido

Ja tez miałam zamiar obejrzeć wszystkie dramy z Ryo, ale stwierdziłam, że jednak obejrzę tylko te, które zaciekawiły mnie swoją fabułą xD
I tak na mojej liście jest tyle dram do obejrzenia, że nigdy nie dam rady ich wszystkich obejrzeć xD


http://img11.imageshack.us/img11/5892/kopiaak003.jpg


'Ryo jest bogiem - uświadom to sobie'... xD
'Koki podkręca życie do maxa!' xD
Dołośkuj się na każdy nowy dzień! xD
Tooru Nishimura - Mistrz romantyzmu.

'A ty jesteś wredna, chamska, ordynarna (...), agresywna, ironiczna i sarkastyczna.' - Dziękuję.

Offline

 
  • Index
  •  » NEWS
  •  » [Były członek] Ryo Nishikido
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.amucelt.pun.pl www.zspjasliska.pun.pl www.pokemon-battle-revolution.pun.pl www.wenzel.pun.pl www.wip-air.pun.pl