#301 2010-11-11 23:01:22

Freya22

Gość

Re: Tegoshi Yuya

I ja wreszcie zdążę na czas Więc jak tu nie można przyszłemu mężowi przyjaciółki nie pożyczyć - jak zawsze zdrówka, sił witalnych gdzie trzeba, na co dzień i od święta, żeby się dalej rozwijał i czarował swoim głosem i nie tylko, żeby mu się w życiu powodziło dramowo i nie tylko, ale żeby sława nie uderzyła mu do głowy, by znalazł szczęście i kogoś, z kim się tym szczęściem podzieli I żeby żył jak najdłużej i nas bawił.

 

#302 2010-11-11 23:11:22

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Tegoshi Yuya

Freya wreszcie zdążyłaśXD "przyszły mąż przyjaciółki" - jak to fajnie brzmiXD

Offline

 

#303 2010-11-12 11:02:18

Kitsune

Gość

Re: Tegoshi Yuya

Jako, że trzymam się z LaLuną wersji, że Tegoś jeszcze nie skończył świętować to życzenia od niej są dopiero teraz xP Kazała przekazać, (cytat) "że życzy wszystkiego naj i tyle" xP

Ostatnio edytowany przez Kitsune (2010-11-12 11:04:36)

 

#304 2010-11-22 18:39:58

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Tegoshi Yuya

A jednak moje przewidywania okazały się słuszne !!!!! Tego zagra w nowej dramie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Drama będzie leciała od stycznia w soboty o 21;) <- akurat jak mam w styczniu sesjeXD ale co tam dla Tego zawsze się ta godzinka znajdzie by obejrzeć dramę^^ I oczywiście czas by tłumaczyć ją na bieżąco A już się martwiłam , że nie mam co oglądaćXD

Drama będzie miała tytuł "Deka Wanko". Tego wcieli się w rolę Kirishimy - młodego, zapalczywego detektywa, który będzie partnerem Ichiko Hanamori.

Jak dla mnie idealna postać dla niegoXD ( po tym stroju w Darekiss) no i patrząc na mangowy pierwowzór jego bohatera

http://i56.tinypic.com/2a6l3f5.jpg będzie trochę w stylu bad boya*_*


Ja chcę styczeń!!!!

Offline

 

#305 2010-11-22 20:31:26

Kitsune

Gość

Re: Tegoshi Yuya

Yey! A już dzisiaj LaLunie narzekałam, że zaraz mi się rzeczy do oglądania skończą i Tego musi mieć nową drame, a tu takie coś xD Wykrakałam xD Nie no ja już się doczekać nie mogę *_* Ja po prostu no.... nie no za duży przypływ emocji w jednej chwili i się wysłowić normalnie nie mogę xD ochłonąć trzeba
Teraz to już do stycznia nie wytrzymam noo~oooo!!!!!!!!!!! I jeszcze to dzisiejsze awizo xDDD Jutro ze mną nikt nie wytrzyma xd

 

#306 2010-11-22 20:42:21

LaLuna

Gość

Re: Tegoshi Yuya

Co co co co.... jakieś awizo? OO

Przepraszam, że to przkuło moją większą uwagę xPP Ale... Kitsune, czy ty miałaś na myśli to co miałaś na myśli i co ja mam na myśli? Czy to... ok... peace xD

Haha, Hikaru-chan, zaraz będę się do Ciebie wybierać po przepowiednie Daj znać, jak kiedyś jadąc autobusem pomyślisz : "Nowa drama Pi!" Wiem, trochę sobie poczekam... xD Ale widzę, że oni wspólnym tempem idą... xD Tu bad boy tam bad boy, tu boks tam boks... xDD Nie no, z chęcią zobaczę Tegosia w roli Bad Boya xD To będzie z pewnością ciekawy widok xD

Kitsune, nie, jutro z Tobą nikt nie wytrzyma xPP A już na pewno nie ja... współczuję Noriko xD

 

#307 2010-11-22 20:49:42

Kitsune

Gość

Re: Tegoshi Yuya

Bo miało przykuć xD wiesz... kiedy u mnie siedziałaś byłyśmy tak zajęte (nawet nie wiem czym O.O), że nie słyszałyśmy listonosza xP I tak mam na myśli to to to to xDDDD Miałam Wam nic nie mówić, ale miałam nagły przypływ emocji i się tak samo napisało xP

Ja tam nie narzekam na kolejną role bad boya W Gachibace był taki uroczy, że mogę to tak oglądać ^^ Ale wiesz co? Dobrze by było gdyby wspólnym tempem szli xD tylko tak wiesz.. kontynuując Twój wywód to tak: Tu solo trasa koncertowa, tam solo trasa koncertowa xD

 

#308 2010-11-22 20:54:56

LaLuna

Gość

Re: Tegoshi Yuya

JAK MYŚMY TO ZROBIŁY!!! xDD (mówię Ci, to przez Joe, Yabuki Joe xD za bardzo wsłuchiwałyśmy sie w tekst, że nawet listonosza nie usłyszałyśmy xD) I CO TERAZ!!! JA JUTRO MAM ANGIELSKI GŁUPKU!!! xD I W ŚRODĘ PRACĘ KLASOWĄ Z POLAKA I FIZYKI!!! DO ŚRODY ZAKAZ OTWIERANIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! xD
Bierzemy to do Noriko, ne? ( dziewczyny nie wiem jak Wy, ale ja się nie skupię na tym harrym potterze..xD)

Hikaru-chan, właśnie przyszły goodsy xD

 

#309 2010-11-22 21:00:59

Kitsune

Gość

Re: Tegoshi Yuya

Jaaaaasne xD wiesz, ja już tak myślałam, żeby na chemie nie pójść żeby to odebrać xD Myślisz, że ja niby wytrzymam? xD Dla Noriko ja to od razu w środę pewnie przyniosę, bo jej obiecałam, że jej jedynej przyniosę, a Wasza dwójka musi sama do mnie przyjść w końcu xD A jak Ty masz taki zawalony tydzień to współczuje ja co prawda, mam klasówkę z biologii, ale co tam biologia! goodsy ważniejsze xP Myślisz, że to przez Yabukiego? Ja to cały czas miałam bonda w głowie, więc do końca to się z Tobą nie zgodzę xD

Ale nie no przyznam, że Yabuki Joe też mnie nieźle zajął xP

Ostatnio edytowany przez Kitsune (2010-11-22 21:02:43)

 

#310 2010-11-22 21:01:25

Tsuki

Gość

Re: Tegoshi Yuya

No ja tez pierwsze co pomyślałam , to Hikaru jak ty to przepowiedziałaś xDD no ale jednak masz tą moc w sobie xD A drama zapowiada sie ... tajemniczo , ale ja nie wiem czy przeżyje Kitsune wychwalającą Tego - boksera xP
Będzie jak z tym Bondem xPP ach.. będzie ciężko xDD
Ale w ogóle , widać żę wszyscy , kiedy Yamai będzie śpiewał światu, każdy bierze się za swoją karire , ciekawe co tam reszta dla nas szykuje xD


Ale my LaLuna nie idziemy na Harrego tylko KyuHyuna xDD no przynajmniej ja xD Nie ja coś tak myślę że my na niego w ogóle nie dojdziemy, po za tym z goodsami u Noriko nie ma mowy żębyśmy się od nich dokądś ruszyły xP ale jakoś mi to nie przeszkadza , żę ominie mnie Harry, ma za dużą konkurencje, więc z Yamapim i tak nie wygra

Kobieto !!! nawet się nie waż tego sama otwierać !! tylko spróbuj !!

Ostatnio edytowany przez Tsuki (2010-11-22 21:02:44)

 

#311 2010-11-22 21:06:49

Kitsune

Gość

Re: Tegoshi Yuya

Ale takiego KyuHyuna w tajwańskim filmie, wiesz.... xD Inaczej to nie to samo xD Jutro to ja Wam radzę trzymać sie ode mnie z daleka ^^ Bo jak się nakręce to nie ręczę za siebie xP Biedna Noriko pewnie nie wejdzie tu dzisiaj i jutro znowu nie będzie ogarniać co się w okół dzieje xD

Coś czuję, że będę musiała zainwestować w drugi karton i Wam jeszcze raz wszystko zapakować po tym jak wyciągnę swoje rzeczy xDDd

 

#312 2010-11-22 21:09:33

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Tegoshi Yuya

TaaXD Tego mi to przekazałamXD Widzicie moc jest we mnieXD

Ej aj chce moje goodsy, wyślij mi je Kitsune;P

Offline

 

#313 2010-11-22 21:22:14

Kitsune

Gość

Re: Tegoshi Yuya

I oby pozostała jak najdłużej xDDDDDDD

Wyślij mi adres na gg to pewnie jeszcze w tym tygodniu wyślę Będę się śmiała jak je zobaczysz wcześniej niż Tsuki i LaLuna xDD

 

#314 2010-11-22 21:24:47

LaLuna

Gość

Re: Tegoshi Yuya

haha, ale się nakręcamy, na razie nie ma ich nigdzie, ale dobra xD Haha, wiedziałam, że to dobry pomysł, żeby jednak wysłał pod Twój adres, bo moja mam aktualnie się na mnie wkurzyła ( znowu...=.=), więc gdyby teraz jeszcze coś przyszło... łoh, to byśmy tego już chyba nigdy nie zobaczyły na oczy xD

Kitsune, ale to jest chamskie no! xD JA CHCĘ MOJE GOODSY!!! Cofam, to był jednak zły pomysł xD Mama by wybaczyła, a teraz ja przez to cierpię.... xDD

EJ dziewczyny, bad news...mama powiedziała, żebym wybiła sobie z głowy, że gdzieś idę, dopóki ten tydzień się nie skończy Gdyby tylko ta poprawa z matmy mogła być w poniedziałek, a nie w głupi wolny piątek! A może po prostu spotkamy się u Kitsune, żebym miała blisko do domu...? ( wtedy jakoś by się naciągnęło moją mamę xD), bo nie chcę znowu zostawać sama Ah, no ale wtedy co z Choco... ><

Są tylko dwie opcje... one albo przyszły za szybko, albo za późno xD Nie ma szans, żebym się jutro skupiła na polskim i fizyce, no!!!

 

#315 2010-11-22 21:31:15

Tsuki

Gość

Re: Tegoshi Yuya

ja myśle żę ędzie tak żę spotkamy się w środe na odpakowywanie, a potem dopiero potem na nocke obejrzeć darekiss xD Ale napewno nic nie da się zrobić z mamą LaLuna ? z jednej strony bym Ci powiedziała, żę olej matme , ale z drugiej strony nawet nie masz prawa tak myśleć , bo ja chcę się pojawić w Krakowie !!
No i tym sposobem nie mam pomysłu co by tu zaradzić ..

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.magi-nation-super.pun.pl www.speedmenago09.pun.pl www.narutosanhan.pun.pl www.ronins.pun.pl www.polisheliteclan.pun.pl