#316 2010-11-22 21:34:58

LaLuna

Gość

Re: Tegoshi Yuya

No to co  Wy na to: środa odpakować i wracamy do domu, a w piątek po matmie hp i darekiss u Noriko? (dobrze, że go nie obejrzałam w tą niedzielę xD a w ogóle nie wiedziałam, że będziemy chciały to razem oglądać, ale dobra Kitsune i tak zna już to na pamięć xPP)  Na to mama raczej przystanie, bo wie, że chcę iść na hp xD Chyba, że matma mi nie pójdzie, ale obiecuję się spiąć  w sobie
A i w tą środę możemy wysłać paczkę w mielnie na poczcie xD Także Hikaru-chan, nie będziesz pokrzywdzona xD

Mam lepszy pomysł... odpakowujemy u mnie i możecie zostać  na noc - w ten sposób mama się zgodzi A piątek niezmienny xD
Dupa.... odpakowujemy u Kitsune, śpimy u mnie... tak może być ?xD

 

#317 2010-11-22 21:38:06

Tsuki

Gość

Re: Tegoshi Yuya

No wszystko pięknie ładnie , ale niestety Noriko w piątek nie może ... tenis i te sprawy..
takżę albo czwartek na piątek albosobota na niedziele ...

 

#318 2010-11-22 21:38:19

Kitsune

Gość

Re: Tegoshi Yuya

Ale Wy nadal nie uwzględniłyście jednej rzeczy xD Tenisa Norika i mojego Animako ( na którym Wy też miałyście być xP ) Odpakowywanie dopiero w środę? o.O na peeewno xD w środę to ja już wszystko Hikaru wysyłam xD

 

#319 2010-11-22 21:41:37

LaLuna

Gość

Re: Tegoshi Yuya

NIEEEEEEEEEEEEE! Otwieramy w środę i Kitsune nawet mnie nie wkurzaj! xD Ty też masz sprawdzian więc siedź cicho i zakuwaj A film może być na przykład w sobotę Mi wsio ryba xD
P.S. Dzięki, że wyręczysz mnie z wysyłką xD Myślałam, że na mnie to spadnie xD Ale i tak robimy to w środę, przykro mi

 

#320 2010-11-22 21:46:13

Kitsune

Gość

Re: Tegoshi Yuya

Nie ma mowy xD Wysyłam w środę, bo wtedy w piątek będzie już u Hikaru xP Więc przykro mi, ale jeśli chcecie to ze mną rozpakować to zapraszam jutro xD Moja biologia ze swoimi protistami poczeka xD

 

#321 2010-11-22 21:51:30

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Tegoshi Yuya

TakXD nie chce by Tego weekend na poczcie spędził;P niech mnie w tym strasznym tygodniu 3 kolokwium pocieszy na koniecxD

Offline

 

#322 2010-11-22 21:52:50

LaLuna

Gość

Re: Tegoshi Yuya

No... ja mówiłam, że wysyłamy paczkę w środę, ne? xD Przynajmniej w tym się zgadzamy xP A ja muszę być w momencie otwarcia, a nie wyrobię z angielskim, otwarciem, polskim i fizyką na raz! xD A w środę szybko kończymy... xD Bo jutro przyjdę do Twojego domu i Ci własnoręcznie tą paczkę zabiorę!!! xD Haha, ale pech, ze nie słyszałyśmy listonosza, tak sprawa byłaby już załatwiona xDD

Dobra, bo zdominowałyśmy temat Tego naszymi goodsami xD Przechodzimy na gg


Żeby nie było post pod postem to dodaje xD:
Ok, ja spasuję xD Tylko jak już otworzysz jutro tą paczkę to weź jakieś pudełko i zapakuj moje z powrotem xD Nie chcę widzieć ich dopóki odpakuję A lubię rozrywać rzeczy na strzępy xD Dasz mi to w środę przed lekcjami jak będziesz szła na busa, c'nie? Wtedy zostawię to sobie w domu i będę miała motywację, żeby wrócić szybko do domu Tsuki, jak chcesz to możesz do mnie wpaść i razem to zrobimy, najwyżej nie będzie Kitsune, trudno xD Noriko, Ty też czuj się zaproszona jakby co, chyba, że Kitsune przyniesie Ci do szkoły xP Ok, lecę się uczyć, bo zaraz w końcu nic nie zrobię xD

Hikaru-chan, odpuszczam sobie dla Ciebie, bo też nie chcę, żeby Tegoś przeleżał przez weekend na poczcie xDD

 

#323 2010-11-22 22:09:26

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Tegoshi Yuya

Jakaś ty kochanaa:* Dziękuję;*

Jejku ile radości w tym tygodniu:) Oby się już skończyłXD Znaczy był piątek:D

Offline

 

#324 2010-11-22 22:12:39

Kitsune

Gość

Re: Tegoshi Yuya

Jakie poświęcenie xD Ale nie bój się xD ja się już postaram żebyś miała co rozrywać ^^ Pamiętasz prezent na urodziny? Szykuj się na coś gorszego xDDDDDDD I że mnie ma niby przy tym nie być? Nie wybaczyłabym sobie gdybym nie widziała tej Twojej twarzy rozrywający to co zapakowałam... (ten widok w Macu... bezcenny xD ). Tylko wiesz.... teraz to wiesz... uważajcie co mówicie z Tsuki, bo macie tendencję do jakiegoś automatycznego wbijania Tego... sama nie wiem czemu, ale dzisiaj to było szczególnie widoczne xP

 

#325 2010-11-22 22:27:16

LaLuna

Gość

Re: Tegoshi Yuya

Ooo, wyliczyć Ci ile razy dzisiaj wbiłaś YamaPiemu?! xD
"Jeszcze raz powiesz Joe, Yabuki Joe to..." dokańczać? xD (sorry, ale i tak nie pamiętam co było dalej xD)
Zresztą co złego w tym, że nie chcę, żeby Tego przeleżał na poczcie? xD

Kitsune, to ja wiem jak to zrobimy - ty se jutro to otworzysz i wyślesz,a  w środę my po lekcjach wbijamy do Ciebie albo do mnie otworzyć zapakowaną przez Ciebie resztę i przy okazji coś obejrzymy, ehe? A skoro jedną z tych rzeczy jest Darekiss to musimy jakoś wyrównać strony...ale to możemy ustalić już jutro xD

Ok, spadam stąd już jak wszystko mamy ustalone w końcu, bo zaraz z wszystkiego nic nie wyjdzie i tyle z tego będzie xD

 

#326 2010-11-23 19:37:37

Kitsune

Gość

Re: Tegoshi Yuya

A więc powracając do właściwego tematu ^^

Jako, że o "Deka Wanko" nigdy wcześniej nie słyszałam to postanowiłam czegoś poszukać ^^ ( i przeczytać przy okazji xP )

Autorką mangi jest     Morimoto Kozueko (Gokusen), i jest ona o przygodach świeżo upieczonej pani detektyw Ichiko "Wanko" Hanamori, której niezwykle czuły, niemal psi węch pomaga rozwiązywać śledztwa. Gatunek: akcja, komedia, josei

Manga wciąż jest kontynuowana, jak na razie liczy 4 tomy.

Główną rolę zagra Mikako Tabe ( film Saiyuuki oraz Yaten Kou w musicalu Sailor Moon), starszego detektywa zagra Sawamura Ikki ( Gokusen 1, Gachi Baka), Kirishima wiadomo

Jak dla mnie zapowiada się ciekawie xD Teraz tylko muszę znaleźć trochę czasu na zaznajomienie się z mangą xP Jestem baaardzo pozytywnie nastawiona, bo Gokusen tej pani mi się bardzo podobał. A Tegoś w roli narwańca *.* To będzie coś pięknego xD Teraz pozostaje już tylko czekać do stycznia ^^

 

#327 2010-11-24 17:01:55

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Tegoshi Yuya

Niektórzy się obawiają, że to głupia komedia, w sumie mi to też ciut przeszkadza, ale tylko ciut bo jednak czekałam na tę dramę i chcę Tego jako narwańca XD No i jednak akcjaXD  Dodając sukces Gokusen tu też może szykować się sukces i może i kontynuacje *_*
Kolejny plus dla mnie to "Boski Ikki" - jak to go raz Tego nazwał, który świetnie spisuje się w rolach detektywa i jset przystojnym i dobrym aktorem*_*

Innymi słowy ja chcę to już tłumaczyć i obiecuję w miarę moźliwości i napisów szybko to robić^^

Offline

 

#328 2010-11-28 13:01:40

Sevelyn

Gość

Re: Tegoshi Yuya

A w nowym ItteQ Tegoshi pokazał się w nowej fryzurze:
http://pics.livejournal.com/tegolicious … 0/s320x240
Co o niej myślicie? Jak dla mnie wygląda genialnie Jeszcze nie widziałam go z takim ułożeniem na głowie xd

 

#329 2010-11-28 16:03:56

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Tegoshi Yuya

Nom wygląda genialnie*_*
Znaczy jak dla mnie to to mieszanka 3 innych jego fryzur i to tych najlepszych, więc jestem w  raju*_*

Offline

 

#330 2010-11-28 17:52:27

Margheritta

Gość

Re: Tegoshi Yuya

Oo! Świetnie, cudownie wygląda ;D
Ta fryzura bardzo pasuje do Jego typu urody ;D
W sumie nie ważne jaką by miał fryzurę i tak by wyglądał oszałamiająco ! xD

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polisheliteclan.pun.pl www.magi-nation-super.pun.pl www.ronins.pun.pl www.speedmenago09.pun.pl www.narutosanhan.pun.pl