#376 2011-02-14 13:01:44

Ayo3

Gość

Re: Tegoshi Yuya

Widziałam go już podczas dwóch koncertów. Pierwsze SUMMARY, a potem na Johnny's Countdown 2010-2011. Na tym pierwszym był takim cichym chłopcem, nie rzucającym się za bardzo do kamery. W sumie był mi obojętny. Jednak gdy zobaczyłam go na koncercie JC to kompletnie zmieniłam o nim zdanie. Nie dość, że chłopak słodki, to jeszcze chyba najbardziej ruchliwy z całego zespołu, nie mówiąc już o tym, że ma kawał bardzo dobrego głosu. Strasznie go polubiłam. W czarnych włosach wygląda świetnie i jeszcze te spinki. Kawaii... Teraz mam mega motywację aby posłuchać sobie Tegomass.

Co do tej dramy, Yamato Nadeshiko Shichi Henge, zgadzam się z Kanako-chan. Jednak to nie jest tak, że się chłopaka czepiam, bo nie jest moim idolem czy coś. Po prostu uważam, że wypadł kiepsko. Oglądałyśmy tą dramę razem i już po jakimś trzecim odcinku nam już coś nie pasowało. Właśnie z tego powodu mam zamiar obejrzeć sobie więcej dram z jego udziałem. Może wy podacie mi jakiś ciekawy tytuł? Najlepiej żeby miał główną rolę.

 

#377 2011-02-14 17:19:54

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Tegoshi Yuya

Skoro 3 razy w tygodniu biega po 10 km to nie dziwię się, że najruchliwszy:P

Główne role to on miał w Shissou i w sumie w 15 sai no blues <- ale pytanie czy to pozycje dla Was bo to bardzo psychologiczne drama i film i zależy od tego czy lubicie tylko patrzeć czy też przy patrzeniu myśleć;P Bo jak się uważnie tego nie będzie oglądać i przy tym myśleć naprawdę intensywnie to wydadzą się nudne i bezsensu:P To taka uwaga bo nie każdy lubi taki gatunek;P

Ja wszystkim polecam Yamanade jako, że to w odczuciu większości najlepsza jego rola;P Ale skoro nie przypasowała to jeszcze z komedii mogę polecić Gachibakę ( gra Bad boya), Deka wanko ( to nowa drama, którą wydam pod koniec tygodnia). I z romansów film amerykańsko japoński Dareka ga Watashi ni Kiss wo Shita.

Wszystko jest u nas oprócz Deka wanko, ale to jak już mówiłam wydam pod koniec tygodnia:P


Przy okazji ludziska 5 epek Deka Wanko ma 12,7% oglądalności*_* Yay jestem z nich dumna*_*

Offline

 

#378 2011-02-14 17:30:56

Ayo3

Gość

Re: Tegoshi Yuya

Coś na pewno wybiorę. Dziękuję!

 

#379 2011-02-17 20:06:56

Kanako

Gość

Re: Tegoshi Yuya

Hikaru-chan napisał:

Główne role to on miał w Shissou i w sumie w 15 sai no blues <- ale pytanie czy to pozycje dla Was bo to bardzo psychologiczne drama i film i zależy od tego czy lubicie tylko patrzeć czy też przy patrzeniu myśleć;P Bo jak się uważnie tego nie będzie oglądać i przy tym myśleć naprawdę intensywnie to wydadzą się nudne i bezsensu:P

Czy to jakaś aluzja skierowana w moją stronę, Hikaru-chan?

No cóż, ja (przeciwieństwie do nie których!) staram się nie tylko patrzeć na swoich idolów, bo to absolutnie nie o to chodzi, a raczej staram się doszukiwać w dramie sensu i ewentualnie  "łowić" (jak dla mnie) nowe talenty.

Ostatnio edytowany przez Kanako (2011-02-17 20:07:47)

 

#380 2011-02-17 21:38:58

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Tegoshi Yuya

Po pierwsze radzę zapoznać się z regulaminem JESZCZE RAZ bo w twoim poście aż 3 razy łamiesz punkt 8 i mam wrażenie, że nie tylko ten!

Czy to jakaś aluzja skierowana w moją stronę, Hikaru-chan?

To temat Twój czy Tego, że uważasz, że każdy post jest skierowany do Ciebie? 
Po pierwsze to nie była żadna aluzja tylko stwierdzenie, znam osoby, którym taki gatunek nie leży więc wolę ostrzegać, niż potem czytać komentarze w stylu "Bo ten główny bohater to idiota, jak on się głupio zachowywał, o co w tym chodziło, czemu do tego doszło, ten reżyser to ćpun, to chore i zmarnowałem czas" Kto nie lubi takich gatunków to niech się nie męczy dla danego aktora:P Ale wiesz, że w sumie sama się teraz wkopałaś? Bo jeśli sama wyczułaś aluzję w czymś co aluzją nie było to jednocześnie w jakiś sposób przyznałaś, że uważasz się za osobę, o której wspominałam, naprawdę za taką się uważasz? Ech jak czyjeś błędne rozumowanie może ukazać naturę człowieka;P Bo każdy kij ma dwa końce, możesz też uważać, że ja nie mam co w życiu robić, tylko teraz w każdym poście nawiązywać do ciebie jakimiś aluzjami i nękać cię za to co powiedziałaś;P Oj złotko, nie przeceniaj się, ja mam dużo ciekawsze rzeczy na głowie i ludzi o wiele bardziej kalających czyjeś imię (niesłusznie!) do nawrócenia:P

Ale ty się za to chyba nudzisz bo aluzje to ty wysyłasz i radzę Ci z tym skończyć. "Łów" sobie nowe talenty a ten temat może lepiej zostaw w spokoju, bo jeśli nie zauważyłaś to FANCLUB, a to temat TEGO więc to TEMAT FANCLUBOWY TEGO a to znaczy, że tu obrazy na jego temat są niemile widziane i poszanuj to, bo jakby nie było regulamin podpisałaś. A ty co robisz? Skrytykowałaś go ( nie wspominając, że w złym temacie) a na obronę i próbę wytłumaczenia reagujesz czym? Pyskówką. Przepraszam, do nauczyciela też tak się zwracasz? Rozumiem twoje zdanie, każdy może je mieć, ale adminów i innych użytkowników, a już w szczególności członków NEWS i KT ( punkt 1 reglulaminu!!) się szanuje a Ty masz poszanowanie chyba tylko dla siebie i Uedy. Przepraszam, ale to nie to forum. Jeśli nie zauważyłaś u nas na forum panuje porządek, spokój i rodzinna atmosfera, tu NIKT NIKOGO nie obraża, a jeśli już to dostaje upomnienie. Dlatego na przyszłość jeśli chcesz powiedzieć coś niepochlebnego o którymś z KT lub NEWS to proszę zachowaj to dla siebie lub w ostateczności napisz to w odpowiednim temacie (Czego w nich nie lubimy). Bo do takich tematów wchodzą FANKI i nie chce by potem któraś się denerwowała z powodu takich komentarzy jak Twoje!!

2011-02-19 23:40:53


Prawie całkowicie zapomniałam o recenzji 6 epka:P A teraz mi się zapomniało co tam było:P Więc powiem w wielkim skrócie i zacznę od końca tego co mi się podobało:P Po pierwsze sukienka Wanko w panterkę boskaXD Akcja z lolitkami fajna i powrót Yuuko teżXD

Ale moim niezaprzeczalnym numerem jeden jest..... Tego w białym garniaku, tańczący, i robiący te seksowne pozy i minki *_* Łaaa Kawaii*_*

2011-02-21 11:13:28

Jejciu jestem przeszczęśliwa*_* Oglądalność Deka Wanko wciąż rośnie*_*

Ranking oglądalności Deka wanko:
Odcinek 1: 13%
Odcinek 2: 12,8%
Odcinek 3: 12,1%
Odcinek 4: 12,5%
Odcinek 5: 12,7%
Odcinek 6: 13,3%


Czuję, że będzie jakaś kontynuacjaXD

2011-02-28 19:48:45

Zapomniałam w sobotę napisać coś o 7 epku WankoXD No ale w sumie patrzyłam kątem oka bo:
a) przygotowywałam się do imprezki urodzinowej
b) było baaaaaardzo mało Tego;P miał tylko 2 scenyXD

Ale zapadła mi w pamięć jedna scena, która jednocześnie była reklamą NEWSXD

Yana segregował bilety na koncert zespołu "Juice" by potwierdzić alibi mordercy:P A Wanko usłyszała "NEWS", a Yana, że takiego zespołu nie zna, na co Tego "To bardzo fajny zespół" XD <- nie ma to jak reklamaXD


A srednia oglądalność jak zwykle 13,1 % ^^ Trzyma się i jestem z nich dumna;D Tylko czemu nie reklamują żadnego photobooka><

Offline

 

#381 2011-02-28 21:27:14

soniqa121

Gość

Re: Tegoshi Yuya

Nie ma to jak jego skromność xD
Ale w sumie jak tyle osób ogląda dramę to potem pewnie i wzrośnie im liczba fanek :]
Ciekawe tylko czy sam to wykminił, czy to pomysł reżysera

Ale kurcze ja tu czytam o 7 epku a dopiero po pierwszym jestem xD

 

#382 2011-02-28 21:42:56

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Tegoshi Yuya

Zapewne to pomysł reżyseraXD Oni często takie zabiegi stosują;) Mogliby jeszcze koncert NEWS pokazaćXD No ale bez Tego:P

Offline

 

#383 2011-02-28 21:51:43

soniqa121

Gość

Re: Tegoshi Yuya

Mogliby ale...czemu bez Tego Kiri mógłby powiedzieć, np. że był na koncercie i się przypadkowo zaplątał na scenie, albo że po pijaku tam wlazł xD Całkiem fajny wątek, nie? I wyszedłby jego drugi charakter jak by pokazali Tego w sukience :]

 

#384 2011-02-28 22:26:52

Naisha

Gość

Re: Tegoshi Yuya

jeśli dobrze pamiętam, to w Proposodal Daisakusen (tak to się pisze ? ) też były reklamy xD
na meblach były napisane tytuły piosenek z singla "hoshi wo mezashite"

2011-02-28 22:32:48

Boże co za spięcia tutaj powstają, dopiero to przeczytałam O_o
i po co się tak denerwować ? Kanako się chyba obraziła na nasze forum >.<
Hikaru-chan uważam, że za ostro ją potraktowałaś. takie zaczepki można elegancko mieć w dupie.

 

#385 2011-02-28 23:09:03

soniqa121

Gość

Re: Tegoshi Yuya

Wooh Naisha, od dzisiaj będę użwała stwierdzenia ''mienia czegoś elegancko w dupie" jeśli pozwolisz

 

#386 2011-03-01 17:59:41

Naisha

Gość

Re: Tegoshi Yuya

wszelkie prawa zastrzeżone tylko za stosowną opłatą :]
możesz, możesz ~

 

#387 2011-03-06 17:08:39

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Tegoshi Yuya

Znowu zapomniałam napisać recenzji 8 epka tym razem:P

Cóż odcinek był naprawdę świetny*_* Żaden jeszcze nie trzymał w napięciu tak jak ten, wyjaśnił też kilka spraw z 1 epka.
No i Tego było dużo *_* Ale chyba najbardziej podobało mi się jak ochronił Wanko*_* Jak książę z pistoletem normalnieXD

2011-03-07 10:03:51

Łaaaa!! Ranking 8 epka to 14,5 %!!!!! I nie dziwię sięxD To był czysty kryminał w nim *_*

2011-03-25 16:04:32

Ja naprawdę wczas piszę recenzję do 9 epkaXD No ale;P Pomijając, że już połowe zapomniałamXD
Ogólnie epek był o Michaelu i po prostu rozbroiła mnie wyobraźnia WankoXD Ale nie powiem odcinek był wzruszający*_* I nigdy nie zapomnę jak mnie w połowie nabraliXD Ale nie zdradzę czym:P
Co  jeszcze, a no tak bałam się o średnią tego odcinka przez to co się dzieje w Japonii, ale miała średnią 12,7% więc jest dobrze i wciąż trzyma poziom:D


A jeszcze z informacji, będę mogła sobie przypomnieć 9 epek, gdyż jutro o godzinie 16 czasu japońskiego, czyli 8 naszego polskiego będzie wyemitowany SP odcinka 9 ;D Czyli odcinek 9 rozszerzony  o dodatkowe historie, pominięte ostatnio i wprowadzające do ostatecznej rozgrywki, która będzie również jutro, ale o 21 czasu japońskiego czyli 13 naszego czasu;D

Cóż chciałam nieco inny SP:P ale zawsze to odcinek więcej;D A może i normalny SP będzie;)

2011-03-26 18:20:16

Ostatni odcinek był boski*_* Pomysł z wycieczką był bardzo ciekawy.  Oprócz tego fakt, że chłopaki (w tym Tego) przez pół odcinka łazili w czymś a'la yukaty*_* A potem bez tego czegoś *_* Potem to mini sumo Yany i Kiri*_*  A na koniec boska minka Tego po pijaku*_* Oprócz tego strasznie potobała mi się koncepcja końcówki taki teledysk do przewodniej piosenki, a w tle bohaterowie;D I potem takie przedstawienie kto kogo grał i pokazanie najlepszych momentów tej osoby ( chociaż ja przy Tego wybrałabym innexD)
No i sam koniec to początek nowej misji ( z bardzo ciekawym wydarzeniem), co w sumie nie daje jednoznacznego końca a właściwie też początekXD co łącząc z wysoką oglądalnością można połaczyć w zapowiedź, że można liczyć na jakichś SP czy coś;D Oj byłoby super^^ I trzymam kciuki by coś było, bo już tęsknię za KirimXD
Teraz póki co nie pozostaje nic innego jak czekać na DVD, na którym będzie making;D

A w ramach końca taki bonusik:) Screeny:)

http://images39.fotosik.pl/749/124238e6e0c083e5med.jpg -> Dywizja 13 na wycieczceXD

http://images50.fotosik.pl/755/626554da12d640f7.jpg -> Tego przed mini zapasami sumo bez koszulki*_*

http://images38.fotosik.pl/747/6d7166e95e30cafa.jpg -> podpity, yay kawaii*_*

Offline

 

#388 2011-03-26 18:24:42

anthja

Gość

Re: Tegoshi Yuya

Hehehehe... z tego co czytam to zapowiada się ciekawie ^_^
Już się doczekać nie mogę ^^

 

#389 2011-03-26 18:42:31

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Tegoshi Yuya

Zapomniałam jeszcze wspomnieć, że jak przedtem non stop była reklama KT to teraz była od KameXD

2011-03-29 14:52:08

Pora na podsumowanie Wanko^^

Ranking oglądalności Deka wanko:
Odcinek 1: 13%
Odcinek 2: 12,8%
Odcinek 3: 12,1%
Odcinek 4: 12,5%
Odcinek 5: 12,7%
Odcinek 6: 13,3%
Odcinek 7: 13,1%
Odcinek 8: 14,5%
Odcinek 9: 12,7%
Odcinek 10:  15,8%

Średnia oglądalności: 13.25%


Tak porównując to chciałam zwrócić uwagę, że średnia oglądalności Yamanade wynosiła 8,25%, także jest róźnica i głównie przez to i sposób zakończenia oczekuje SPXD Oprócz tego dramy z tego sezonu osiągłay głównie średnią 8 i coś Kilka osiągnęło 10 i chyba 2 osiągnęły coś ponad 13 <- ale, tu podkreślam były to dramy o poważnej tematyce, psychologiczne.
W sumie wyglada to tak:

Fuyu no Sakura - 13,66% <- tylko tak, tu gra jeden ze SMAP i poważna tematyka
CONTROL - 13,4% <- tematyka psychologiczna + Yoko z Kanjanów
Deka Wanko - 13,25% <- a tu porównując to komedia;P

Dalej lecą już te, które osiągnęły 10 i mniej:) 2 jeszcze się nie skończyły, ale skoro ich odcinki miały mniejszą średnią to na pewno nie dojdą do 13XD

Także jak dla mnie to jest genialny wynik i pokazali wbrew wszystkim na co ich stać;) Zwłaszcza, że to najlepsza komedia sezonu^^ Teraz czekam na nagrody publiczności i tym razem do skutku na Tego zagłosujeXD Ostatnio mało mu brakowało:P Miał 2 miejsce za najlepszą rolę drugoplanowąXD Ale nie martw się słońko tym razem twoja żoneczka postara się o tę nagrodę dla ciebieXD
Ogólnie chciałam powiedzieć, że jestem z niego dumna^^ I dziękuję za tak wspaniałą dramę. Gdyby jeszcze w jakimś magazynie dali mi plakat z Tego z bronią a'la James Bond, to już  w ogóle byłabym szczęśliwa;P Ale niech już im będzie^^

Tu macie jeszcze fotki z planu:)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/db3 … 4653f.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dcd … 43288.html


Teraz tylko czekać na 18 maja ( tak wszystko w maju:P) aż wyjdzie DVD, na którym będzie making i wywiady;D Kupiłabym se to 5-płytowe wydanie>< Bo chciałabym chociaż jedną dramę oryginlaną, ale ceny mnie przerażają.< Także może kiedyś;P



Oprócz tego, nie wiem czy kogoś to interesuje, ale Tego miał ostatnio mecz (wynik był 2-2, to był mecz JAPAN vs SWERVES na stadionie w Osace i był to jeden z meczy, w którym dochód był przeznaczony na ofiary trzęsienia ziemi) a na nim ( o zgrozoXD) Tego pokazał nową fryzurę i znowu jest blondynem:P Cóż, przeżyje, lubiłam go w tych włosach:P  Także dorzucam kilka fotek:) Mam nadzieję, że go poznaciexD

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/96d … a8b53.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/648 … 9d764.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/894 … ddb4e.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/da3 … af8de.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c9f … aef68.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/376 … 2d50c.html

Jakby co mam też jakieś filmiki:)


I... no cóż to jego temat, więc moge powzdychaćXD Kocham te łydki *_*  I kocham go w tym stroju*_* Nie no ogólnie chyba nadaję się na dziewczynę piłkarzaxD Bo chyba nikogo nie podniecają tak łydki i te krótkie spodenki z kolanówki u piłkarzy jak mnieXD To straszneXD

Offline

 

#390 2011-03-29 18:37:40

Naisha

Gość

Re: Tegoshi Yuya

haha , jaki Tego . murek robią, a on ma jeszcze czas pomachać do aparatu

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.informatyka2008.pun.pl www.grachaotic.pun.pl www.yu-gi-oh.pun.pl www.pawn.pun.pl www.ostrzeszow.pun.pl