#346 2010-12-08 21:27:01

Tsuki

Gość

Re: Tegoshi Yuya

hmmm. no to już możemy rezerwowac bilety do Szwecji xDD jak nic sie tam pojawi xd Może nie sam ^^ było by cudownie xD
haha, Hiakru zostaniesz naszą proroczką xd On jeszcze nie wie że szykuje się mu podróż, a my juz tak xDD

 

#347 2010-12-08 21:29:05

LaLuna

Gość

Re: Tegoshi Yuya

To kiedy mamy się ich spodziewać? Tyko niech pamiętają o tym YamaPim co mają ze sobą wziąć! xD Jeżeli tak to w najbliższym czasie następuje mała zmiana planów - nie chcę do Japonii, ale do Szwecji xDD Tsuki, załaduję się w Twoją walizkę xD

Btw... cytuję sms sprzed minuty: "Ja właśnie idę się uczyć" ... ja też xPP My to się pięknie zawsze uczymy Tsuki xDD

 

#348 2010-12-08 21:43:58

Kiyoshi

Gość

Re: Tegoshi Yuya

Nie tylko wy dwie mi tez zawsze chec na nauke przechodzi jak zaczynam czytac forum bo zawsze cos ciekawego sie znajdzie xD

 

#349 2010-12-08 21:45:45

 Yoriko

KTNews Fan

Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 1340
Punktów :   

Re: Tegoshi Yuya

No proszę, dziewczyny już się do Szwecji wybierają ;p To pozdrówicie ich ode mnie xD

I czemu wspominacie tutaj o takich smutnych rzeczach, jak nauka... Ja mam jutro dwie kartkówki z chemii i mi się uczyć nie chcę... xD


http://img11.imageshack.us/img11/5892/kopiaak003.jpg


'Ryo jest bogiem - uświadom to sobie'... xD
'Koki podkręca życie do maxa!' xD
Dołośkuj się na każdy nowy dzień! xD
Tooru Nishimura - Mistrz romantyzmu.

'A ty jesteś wredna, chamska, ordynarna (...), agresywna, ironiczna i sarkastyczna.' - Dziękuję.

Offline

 

#350 2010-12-08 21:56:15

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Tegoshi Yuya

A wiecie właśnie, że w tej mojej wizji, myślałam, że jadę z Tsuki, LaLuną i Kitsune XD

Ech no nie wiem kiedy >< Nie wiem nawet czy to się spełni, ale kilka takich moich myśli się spełniłoXD

No i Tegomass -przesunął ten koncert wtedy 2 lata temu, no to chyba już dośc odległy termin przesunięcia minął, co nie?? Rozumiem , że byli zajęci, ale te kilka dni ich nie zbawi:P

Offline

 

#351 2010-12-08 22:03:59

Naisha

Gość

Re: Tegoshi Yuya

tak, Mikołaj istnieje:D

ja też się tak uczę...jutro mam sprawdzian z fizyki i kartkówkę z niemieckiego, a siedzę na kompie i dopiero bd zaczynać to straszne XDD

jakiś ciekawy festiwal ??  hmm... WOŚP xD "wielkie japońskie gwiazdy zagrają dla chorych dzieci fanek!! po raz pierwszy w Polsce !! "

 

#352 2010-12-08 23:55:03

LaLuna

Gość

Re: Tegoshi Yuya

Ooo, Hikaru-chan, no to widzimy się w Szwecji xD Teraz już wiem, że się spełni xP A skoro ja pojadę tylko kiedy YamaPi pojedzie z nimi, a Ty mnie też tam widziałaś, to znaczy, że YamaPi też wybyje do Szwecji   I wszystko idealnie się składa xD Walizeczkę mamy, tylko wpakować ich do środka i na obiadek do Polski xD

Naisha pocieszę Cię, że mi jeszcze geografia do nauczenia została xD A już mi się tak nie chce... xP Może zaryzykuję... w końcu może mnie nie zapyta xD

No i wg mnie WOŚP jest idealną okazją, na przyjazd Tegosia do Polski ( w końcu każda okazja jest dobra xD) No, ale masz rację Naisha "wielkie japońskie gwiazdY" - w końcu nie pozwolimy mu przyjechać tu samemu, o nie

 

#353 2010-12-09 19:58:31

Naisha

Gość

Re: Tegoshi Yuya

tylko jest drobny problem : do którego miasta przyjadą ?
pewnie do Szczecina - tutaj jest kultura na najwyższym poziomie i Szczecin  w ogóle nie jest wiochą zabitą dechami, gdzie psy szczekają dupami
a nawet jeśli jest, to warto takie psy zobaczyć xD

ja już widzę reakcję naszej rasistowskiej społeczności na wieść o zespole z Chin, oni to przecież mogą im co najwyżej sajgonki zrobić

w sumie ja się wczoraj nie uczyłam, dojeżdżam autobusem ponad godzinę, więc na niemca trochę się poduczyłam w nim, a jeśli chodzi o fizykę, to inne klasy zawsze mają te same sprawdziany, a my zawsze mamy później, więc spisałam na kartkę rozwiązania do zadań i po prostu na lekcji poprawiłam długopisem XD
facet w ogóle nie zwraca na nas uwagi, bo jesteśmy "tępe i niepotrzebne humany" 
cóż, idąc do mojego liceum nie spodziewałam się, że będę miała chociaż jednego takiego nauczyciela

 

#354 2010-12-09 20:12:27

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Tegoshi Yuya

Ale u nas w Bytomiu jest święto Japonii XD I nawet balet japoński raz u nas był:P

No ale żeby być w temacie dorzucam nowe fotki z planu nowej dramy Tego;)

http://img153.imageshack.us/i/dw1uw.jpg/
http://img251.imageshack.us/i/dw5big.jpg/
http://img52.imageshack.us/i/dw2q.jpg/

Na koniec najlepsze
http://img46.imageshack.us/i/dw40.jpg/ <- ta mina a'la Maki podczas biegu XD Nie no to będzie boskieXD

I wygląda na to, że to głupia komedyjka nie będzieXD Co najwyżej stroje tej laski i zachowanie będą komedią, ale reszta powinna być spoko:)

Offline

 

#355 2010-12-09 22:25:12

Naisha

Gość

Re: Tegoshi Yuya

ale Szczecin jest większy i bliżej Niemiec,więc bardziej prawdopodobne
fajny krawacik, kurtka i koszula i ... w ogóle super wygląda Tegoś
a ten jej strój (coś podobnego do kart XD) jest całkiem ciekawy

 

#356 2010-12-13 17:47:31

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Tegoshi Yuya

Trailer!!!
http://www.youtube.com/watch?v=KVE6XKMiTgE


Tego z bronią *_* I te miny *_* Ja chcę styczeń*_*

2010-12-17 18:19:10

Co tu taka ciszaxD

Oto do ściągnięcia trailer, który dałam powyżej:)
http://www.mediafire.com/?4134qc94e1fnf33#2

A oto scany z TV Fan - ze screenami z dramy
http://www.mediafire.com/?qachz03c0bf4nz3#1

2011-01-02 18:54:11

http://tegolicious1107.livejournal.com/6080.html <- sexy Tego z nowego ItteQ *_*

2011-01-15 15:04:10

Po pierwsze Tego*_* Po drugie Tego w bijatyce *_* Po trzecie Tego w garniaku*_* Po czwarte Tego bez koszuli *_* Podsumowując Tego*_*

Drama nie wydaje mi się głupią komedią;) Jest komedią, ale w sumie najzabawniejsza jest tu ta główna bohaterka;D I czasami zachowanie policjantówXD Ale jak Tego mówił jest tu też dramat i tak w sumie to nie jest humor np. pokroju Yamanade, Troublemana czy Hana Kimi no nie wiem taki mangowy, o nie mangowy humor to to nie jest. Fabuła może i mangowa, ale sam humor nie;P No dobra było kilka idiotycznych scen, ale hmm 2 czy 3 takie sceny na godzinny film to według mnie nie tak dużo:) Ja bym powiedziała, że to taka obyczajówka, drama policyjna z wątkiem komediowym na rozluźnienie atmosfery^^ Humorem coś jak Nobuta może;P Nie za dużo nie za mało:)

Główna bohaterka nie chodzi w kółko w tej samej sukience, co mi się podoba, bo tego chciałam:)
Co prawda chwilami miałam za mało TegoXD No ale sam fakt, że był drugim pokazanym bohaterem w dramie ( chyba w 5 sekundzie zaraz po tej lasce) i wypowiedział pierwsze zdanie stanowi wielki plus*_* No i jak się już pojawił to na całego*_* Matko jaki ma fajny pyskaty i trochę wrednawy charakterek:D A ta zaborczość i chęć do bitwy *_*

Ikki też jest genialny*_* Zwłaszcza w tej jednej scenie, której zdradzić nie mogę by Wam nie zepsuć oglądania ale jak drama wyjdzie na pewno się zorientujecie;)

Jeszcze miałam w środku reklamę KTXD


Podsumowując, zapowiada się superowa dramka *_* I spełnili w sumie moją prośbę by to nie była idiotyczna komediaXD Bo komedia to jest ale nie z mangowym humorem;D
Już się nie mogę doczekać rawów w HD i tłumaczenia*_*

2011-01-15 16:51:54

http://tegolicious1107.livejournal.com/6548.html screeny z 1 epka;)

2011-01-22 18:16:50

2 epku było stanowczo za mało TegoXD W środku:P Bo na początku i na końcu było go dość dużo:) Ale tak zauważyłam, że każdy epek jest o innym policjancie XD
W sumie sama sprawa kryminalna była o wiele ciekawsza od tej z 1 epka;) Bardziej trzymała w napięciu i podobał mi się ten przestępcaXD Znaczy on był taki chory, a ja lubię psychicznych morderców ( w dramach rzecz jasna)XD

Co mi się jeszcze podobało końcowa scena z plasterkiemXD O coś mi się wydaje, że wątek romantyczny nam dochodzi;D Pewnie będzie mnie on wkurzał, ale w sumie takie wątki lubię, więc dobra przeżyję;P
Po zapowiedzi wygląda na to, że 3 epek będzie w dużej mierze o Tego;D Może i od 3 wszystkie będą o nimXD Dobrze by było:P Widać, że Wanko się już w nich chyba zabujała bo fajnie go dręczyXD Znaczy taki mój kochany kanon, ona za nim lata a on ma ją gdzieś i ją źle traktuje;D ŚwietnieXD Kocham takich facetówXD Tego wie co ja lubięXD Podoba mi się to i już nie mogę się 3 epka doczekać;D Zwłaszcza tej sceny z kubkami XD

I znowu w środku reklamę KT miałamXD

2011-01-22 22:13:07

http://www.youtube.com/watch?v=39bXNulrFLI <- link do fragmentu dzisiejszego programu, w którym Tego pokazuje nam... swój pokój, skarby itp.

Najbardziej rozbroiły mnie niemieckie słodkości ( na początku myślałam, że w Japonii je mają a potem sobie ten odcinek ItteQ w Niemczech przypomniałam XD), wina to w sumie żadne zaskoczenie, po wywiadzie, że je kocha i potrafi 3 butelki na dzień wypićXD
Pułka z kapeluszami fajna,  a zdjęcia psiaków w ramce słodkie*_* Gitara też super*_* Fajny kształt i fajnie grał;D
W sumie ma skromny pokójXD No i Skull-chan *_* Jakie to małe, kochane i urocze*_*  znowu powiem, ja chcę być tym psemXD ( i piosenka Tegomass o o tym, że chce się być psem nabiera innego znaczeniaxD)

Offline

 

#357 2011-01-22 22:33:31

Tsuki

Gość

Re: Tegoshi Yuya

A ja chce miec takiego psa *.* poprostu sie w nim zakochałam xD jak przytulanka xDD

Pokój tam mało był pokazany więc o wnętrzu powiedzieć nic nie mogę xD ale rozbroiło mnie że zaczął akurat od win xDD haha xD ja tam szczerze o tym połączeniu Tegoś - wino nie słyszałam więc nieco się zaskoczyłam xD
A gitary ma swietne, przynajmniej tą klasyczną , naprawde ładna xD ta elekrtyczna - szczerze to napoczątku pomyślałam że to zabawka xD bo jakieś to było niewymiarow i w ogóle xP no ale jak juz zagrał to widać było że prawdziwa gitara elektryczna xDD

 

#358 2011-01-22 22:44:03

LaLuna

Gość

Re: Tegoshi Yuya

Haha, a mnie tu dosłownie wszystko rozbroiło! xD Jedna rzecz po drugiej xD No tak, takiego psa sobie kupuję, to już postanowione xD On był bosski!! xD Hikaru, orientujesz się może, czy on pozostanie takich rozmiarów, czy to po prostu jeszcze szczeniak? xD Jeju, no normalnie się zakochałam *_*
Potem różowa gitara xD Haha, rzeczywiście jak zabawka! ^^ Ale w ogóle ten kształt... haha, masakra xD Ten różowy w NewSie to normalnie dla Tegosia musiało być jakieś przeznaczenie xDD
Z kolei jak zobaczyłam wina, to pierwsze co pomyślałam, to czy może nie dostał któregoś ze sklepu YamaPiego xD Haha, ale też bym nie podejrzewała szczerze mówiąc xD
W ogóle pokój skromny, ale widać, że przytulny xD Bo np pokój YamaPiego to przy tym jak zaplecze jakiegoś skelpu odzieżowego wygląda xDD Ale mimo wszystko, na pewno inaczej wyobrażałam sobie mieszkania celebrytów Gdyby wziąć np pod uwagę dramy, to co aktor czy piosenkarz, to wielka, ekskluzywna chata ze swoimi podobiznami dookoła, no bez porównania xD Ale to jest naprawdę urocze, w sumie wolę, że mają takie mieszkania, niż jakieś wypasione apartamenty ^^ No ale oni pewnie też mało kiedy w nich przebywają

 

#359 2011-01-22 23:37:22

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Tegoshi Yuya

No porównując niektóre pokoje japońskich celebrytów do np. pokojów europejskich czy amerykańskich celebrytów to niebo a ziemia;P

No właśnie w jednym z nowych programów mówił o tych winachXD 3 butelki na dzień a prowadzący na to "Czy w twoich żyłach płynie wino?" XD Na co Tego powiedział, że to zdrowe;P Nie wnikam, ale to moja mała pijaczynkaXD


LaLuna to tak w ogóle pudelekXD Jeszcze takiego nie widziałam u nas szczerze mówiąc, ale skoro taki mały to pewnie miniaturka ( no tak ja miniaturki już dorosłe widziałamXD) a to szczeniaczek:) On go kupił na jesień, właściwie miał zamówione wcześniej, więc podejrzewam, że czekał aż odejdzie od mamy:) Także Skull-chan ma ok. 6-7 miesięcy:)
Ale dorosły pewnie dużo większy od Tinny nie będzie;)
A właśnie widziałyście to zdjęcie Tinny w rameczce?? A obok zdjęcie Skull-chana??

O i musze nowy wywiad z pieskiem przetłumaczyć bo tam mówił o tym jak dostał Tinny i ile ona ma lat^^

Offline

 

#360 2011-01-23 00:57:14

LaLuna

Gość

Re: Tegoshi Yuya

Tak, przykuły moją uwagę rameczki ^^ xD Znaczy się, zdjęcia, bo rameczki to tam se mogą być obojętnie jakie xD
Haha, że pudelek to ogarniałam, bo głośno o nim niedawno było, ale nie przypuszczałam, że to cudo takie małe będzie! Mam nadzieję, że zbyt wiele nie urośnie xD Ach, kawajuśny on jest do potęgi <3 xD Wdał się w pana normalnie xDD

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pawn.pun.pl www.grachaotic.pun.pl www.warshinobi.pun.pl www.yu-gi-oh.pun.pl www.informatyka2008.pun.pl