#106 2011-01-02 11:47:37

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Tegomass

Jak nie wiadomoXD Ja to wczoraj po angielsku obejrzałamXD Śmiałam się jak nie wiem po czym sama skoczyłam bo śnieg spadł z dachu i walnął mi o oknoXD I zapewniam, że do kilku dni będzie polskie tłumaczenie;)
Tegomass no ai *_*

Offline

 

#107 2011-01-02 12:17:58

soniqa121

Gość

Re: Tegomass

Też to oglądałam z angielskimi napisami :')
Tegomass wymiata na każdym kroku. Mnie najbardziej rozwaliło to, że na końcu im wypominali, że zepsuli drzwi^^
Ale ogólnie przez cały program reszta domowników słyszała mój śmiech. No ale mówi się trudno. :>

 

#108 2011-01-04 17:39:19

Naisha

Gość

Re: Tegomass

cóż...na pewno to było po części udawane, ale kiedy ta dziewczyna złapała Tego z nogę i kiedy inna wyszła z wanny, to wyglądali na na prawdę przestraszonych xD Massu przytulił Tegosia niczym dziewczynkę, którą trzeba chronić :3  ahh ten Massu i jak Tego mu położył ręce na ramionach - bezcenne
Yuya miał na końcu popsutą fryzurę, bo dziewczyna z wanny tak go wystraszyła, że chował głowę i prawie wyrywał sobie włosy

 

#109 2011-01-06 14:05:41

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Tegomass

Yay!!!! TEGOMASS WYDAJE NOWY SINGIEL!!!!


Singiel wyjdzie 16.02.2011 _> no ja mam urodziny 24, więc... prawieXD


Wersja limitowana:
Będzie zawierać 8 stronicowy booklet

1.Aoi bench
2. Aoi bench (karaoke)

+ DVD z teledyskiem i makingiem do piosenki:)

Natomiast wersja normalna:
1. Aoi bench
2. Aoi bench - wersja akustyczna
3. Sotsugyou Album ( to mi przypomina ten SP w którym grał MassuXD)


W sumie trochę mało tych piosenek, ale może podobnie jak Pi będą mieć album *_* Może i nową trasę*_* Ale ja i tak nadal czekam na DVD do Tegomass no Ai także teraz, please wydajcie go*_*
No i znowu przeczucie mnie nie zawiodłoXD Mówiłam wydadzą coś na 14 i wydają, co prawda na 16 i nie koncert, ale...


Oprócz tego podobnie jak przy Pi to będzie cover do piosenki zespołu SASUKE
a oto ta piosenka: http://www.youtube.com/watch?v=3zivSkhMLew

Jak dla mnie to klimatycznie pasuje do chłopaków;D A jak tak jeszcze Tego na gitarce zagra *_*

To dobry dla fanów Tego rokXD 2 sp z ItteQ, drama, singiel Tegomass *_*

Jeszcze tylko to wyczekiwane DVD i jestem w raju*_* A no i płytę tak z DVD, na którym będzie festiwal fajerwerek gdzie mieli koncert i wtedy będę w niebieXD

Offline

 

#110 2011-01-06 16:18:31

Naisha

Gość

Re: Tegomass

nareszcie coś nowego ale co oni mają z tymi cover'ami ?
nikt już dobrych piosenek nie pisze w sumie to lepiej jest odnowić starszą, dobrą piosenkę, niż wydać jakiegoś gniota

 

#111 2011-01-06 17:46:22

LaLuna

Gość

Re: Tegomass

Wiesz, ja myślę, że skoro to są fajne stare piosenki, a ludzie przestali ich słuchać, to fanie, że robią covery, przecież w Polsce dajmy na to ta piosenka Stachurskiego coś tam o tulipanach, taka stara, a zaczęli ją puszczać xD Znaczy się to też już było dawno xD A mi się te piosenki co oni robią covery podobają I cieszę się dajmy na to z takiego hadakanbo, bo pewnie inaczej nigdy bym o niej nie usłyszała, a jest świetna, i cover i oryginał xD I to wcale nie musi oznaczać, że nie mieli pomysłu, więc żeby nie zrobić gniota zrobili cover xD
Co prawda to było do przewidzenia, że prędzej czy później będą mieli ten singiel, ale i tak mnie zaskoczyli, że tak szybko ^^  xD I też myślę, że będzie album, bo skoro idą w ślady YamaPiego... xD Zresztą dużo czasu mają jeszcze przed sobą zanim zrobią coś razem z całym NewSem T-T A wg mnie piosenka świetna, mam nadzieję, że dalej będą naśladować Pi i zbyt wiele jej nie pozmieniają xD Albo żeby chociaż nie straciła tego klimatu i gitarka została *_* Ale cieszę się ^^ No i tytuł... bardzo dobrze mi się kojarzy, więc na pewno będę lubiła ten singiel xD ( taa, na pewno nie zgadniecie z czym mi się kojarzy... xD)
Hikaru-chan, pozdrów mnie jak już będziesz w tym swoim raju xD Ja już w nim jestem od niecałego miesiąca, to może się spotkamy... xDD

 

#112 2011-01-06 17:51:31

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Tegomass

Nom pierwszy raz mają tak szybko*_* Zwykle mieli na wiosnę*_* Cudny prezent

Oki:) Na pewno się spotkamyXD

Offline

 

#113 2011-01-09 16:08:24

Naisha

Gość

Re: Tegomass

Stachursky w ogóle kilka piosenek coverowal... ale i tak nic mu z tego nie wyszło
nie chodzi mi o to, ze to źle, ze covery robią... wręcz przeciwnie, bo teraz już się dobrych piosenek nie pisze.
co najwyższej "umc umc umc umc uch baby, umc umc umc baby, i need you, umc umc, my sexy lady, umc umc "

 

#114 2011-01-14 19:20:10

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Tegomass

W dzisiejszej audycji radiowej Massu puszczono Aoi bench:D

http://www.mediafire.com/?fi9g59uqimz8ukf <- Pełna wersja;D


Co ja mogę powiedzieć, podoba mi się i to bardzo*_* Niby ballada, ale trochę żywsza *_* No i ten tekst*_* ( taa ja nie mogę w dzień odpoczynku nic nie robić to sobie tłumaczę;D)

Offline

 

#115 2011-01-14 20:22:17

Tsuki

Gość

Re: Tegomass

Tekstu nie czytałam , ale piosenka śliczna *.* taka baardzo wczuciuciowa xDD i ma taki klimacik... jkaby to powiedzieć...irlandzki..? xP Ogólnie uwielbiam głos Massu a w połączeniu z Tegosiem tworzą cudowny duet.. no ale to już wiemy xD jedyne co mi się nie podoba, to jak to powiedziała LaLuna, zaburzenia na fali xDD ale prawda, to tam szczególik, mało ważny xD i do nadrobienia xD

 

#116 2011-01-14 20:22:17

LaLuna

Gość

Re: Tegomass

Haha, a jednak dzień z YamaPim nie wypalił, bo Tegomass też się wbił xD Ale to może lepiej, bo bym się jeszcze zazdrosna zrobiła >.< xDD
A piosenka już od dłuższego czasu męczy moje głośniki ( trzeba kiedyś zmienić repertuar z Hadakanbo, prawda, jakieś urozmaicenie zawsze się przyda xD) i jest naprawdę bardzo przyjemna dla ucha ^^ Stwierdziłyśmy z Tsuki, że ma w sobie taki... hm, irlandzki powiew? xD Jeśli takie coś w ogóle istnieje xD Ale takie jakieś skojarzenie nam przyszło na myśl xD W ogóle uwielbiam takie balladki *_* Ale rzeczywiście, nie jest to taka typowa, spokojna balladka xD No i jakoś czuć, że tekst też będzie piękny ^^ Będę czekać aż w końcu się nim z nami podzielisz ( I nie tylko na ten xD no, ale to chyba nie ten temat tak jakby xDD)

 

#117 2011-01-14 20:38:02

 sora

Moderator

Zarejestrowany: 2010-09-04
Posty: 339
Punktów :   

Re: Tegomass

To kolej na mnie

Po pierwsze czemu to tak szumi przez to nie jestem w stanie słuchać tego jeszcze raz no
Po drugie moje pierwsze skojarzenie to "Joszko Borda" Anny Marii Jopek, ale w sumie skojarzenie z Irlandią też dobre, ten flet i w ogóle
Po trzecie piosenka bardzo przyjemna i taka Tegomassowa, na pewno będzie należała do moich ulubionych^^

Niestety nie mogę powiedzieć nic więcej, bo wypiłam piwo (tak dla jasności to nie upijam się jednym piwem) a ono + mała dawka snu w tym tygodniu + duża dawka kawy + napój energetyczny= ogłupiała sora     czego dowodem jest ten post

ale piosenka naprawdę mi się podoba i oczywiście czekam na tłumaczenie bo nic nie rozumiem z tego co śpiewają XD


"too fast to live too young to die"
http://2.bp.blogspot.com/-DEsAjYSX9Eg/TafgqPeoEcI/AAAAAAAAEBI/l_ERcHjL5W8/s1600/bigbangupdates-minime-cyworld-00004.gif

Offline

 

#118 2011-01-14 20:41:50

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Tegomass

No z tym tekstem to dopiero przy PV się podzielę;) To jeszcze trochę;) Do walentynek zapewne

Taa coś mi się wydaje, że to Tego stwierdził  "Massu, chodź idziemy do twojej siostry, nie zostawimy jej samej z Pi, bo jej jeszcze miłość do niego wróci" <- cwaniak jeden;P A ja i tak żyję jutrzejszą Deka wanko XD No i greką i łaciną ale to już szczegółXD

A te szumy to mi się z plażą kojarząXD

LaLuna ty i Tsuki dostaniecie dedykację na Pi:P Podobnie jak sora, której obiecałam:)

Offline

 

#119 2011-01-15 09:13:45

anthja

Gość

Re: Tegomass

A to ktoś z Was już słyszał ?
http://www.goear.com/listen/493ce43/aoi-bench-tegomass
*_*

 

#120 2011-01-15 12:06:37

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Tegomass

No to to samo co dałamXD Tylko w czystszej wersji:P

W ogóle tak myślę teraz Pi, równo za miesiąc Tegomass, to może w marcu News?? XD I ten mój koncert Tegomass><

Offline

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.amucelt.pun.pl www.137gzbialystok.pun.pl www.wenzel.pun.pl www.pokemon-battle-revolution.pun.pl www.wip-air.pun.pl