#76 2010-08-03 23:05:25

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Tegomass

Nie obrażamXD Ona jest dobra jak jesteś na coś złaXD To był przykładXD

Offline

 

#77 2010-08-03 23:16:25

 Yoriko

KTNews Fan

Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 1340
Punktów :   

Re: Tegomass

Code, to bardzo fajna piosenka jest Szczególnie ten refren, jak to moja mama powiedziała -> 'on się fajnie drze' xD
No i Ryo ma cudowny głos ^^

A co do tego tematu o forach itp. To ja się na własnej skórze przekonałam, że naprawdę niektórzy ludzie myślą, że mając neta, mają też władzę i mogą wszystko. To jest po prostu żałosne.

Ostatnio edytowany przez Yoriko (2010-08-03 23:24:01)


http://img11.imageshack.us/img11/5892/kopiaak003.jpg


'Ryo jest bogiem - uświadom to sobie'... xD
'Koki podkręca życie do maxa!' xD
Dołośkuj się na każdy nowy dzień! xD
Tooru Nishimura - Mistrz romantyzmu.

'A ty jesteś wredna, chamska, ordynarna (...), agresywna, ironiczna i sarkastyczna.' - Dziękuję.

Offline

 

#78 2010-08-03 23:21:33

LaLuna

Gość

Re: Tegomass

Co ci chłopcy robią z nami XD Co nie?? Ale to przecież pozytywy ^^

O tak, robią i to dużo xD I wierz mi, z mojej strony to nie są same pozytywy xPP Choć takie też się zdarzają Czasem... ( dla przykładu, nie przeklinam, bo YamaPi nie lubi przeklinających dziewczyn, ale za to mam jeszcze większe problemy ze wstawaniem, bo, no cóż, YamaPi też ma i brak mi tej motywacji  xD coś za coś a takich punktów mogłabym znaleźć tysiące xD) Ale i tak chyba nigdy nie będę żałować, że ich poznałam i pokochałam:P

   

No a my pokażmy im jakim porządnym fanclubem i grupą jesteśmy i nie dajmy sobie im w oczy dmuchać;P Ot co  Niech żałują Co nie??

To zabrzmiało jak jakiś okrzyk bojowy xD Ale popieram, oczywiście, że popieram xPP Czasami mam nawet wrażenie, że to nasze forum żyje swoim własnym życiem, kompletnie poza wpływami dramywiki, baki itd, wszystko w swoim własnym tempie, bezproblemowo i bez niepotrzebnych kłótni czy zgrzytów ^^ Może właśnie dlatego czuję się tu tak swojsko ^^

   

czy ja się czepiam, że Ryo w Code ma głupi refren bo same "yayayahhhh" i co może się popisuje jak to wrzeszczeć umie??

Tak. Właśnie to powiedziałaś xPP (patrzcie, to był tylko przykład, a jaka dyskusja się rozwinęła ;P) Żartuję oczywiście i rozumiem o co Ci chodzi. Ale tak, to każdy może się czepiać, tylko co ma Ryo do tego? ( to też taki przykład xD) Myślicie, że jego obchodzi, że akurat jakaś fanka nie lubi tego yyyeeeaahhh, czy jak to tam szło? Dla niego to jest "kocham cię", on to wie, a co uważa reszta mu zwisa, bo i tak tekstu przecież zmienić nie może ( ja nawet nie wiem, czy to on pisał tekst tej piosenki, podejrzewam, że nie, więc nawet gdyby, to nie czepiamy się Ryo, tylko jakiegoś Bogu ducha winnego tekściarza xD) Więc z tego wynika tylko to, że takie kłótnie typu Tegoshi się popisuje, Jin ma piękny głos, a Ryo wrzeszczy są kompletnie pozbawione jakiegokolwiek sensu Kochamy ich za to jacy są, a o tych których nie kochamy wcale nie musimy się wypowiadać, bo czasem po prostu ich nie rozumiemy xD  Bo ktoś, kto nie lubi YamaPa powie po jego ostatnim występie, że fałszuje i że jest beznadziejnym piosenkarzem, ale ja słysząc ten sam występ, będę się cieszyć z tego, że w ogóle się odważył na żywo i zrobił to o wiele lepiej niż loveless, co oznacza, że jest w śpiewaniu coraz lepszy. ktoś kto go nie lubi, nigdy nie spojrzy na to w ten sposób Patrząc nawet na rozmowę sprzed kilku miesięcy na bace, to wszyscy się czepiali, że YamaPi śpiewa z playbacku, a teraz w internecie czyta się komentarze typu, po co śpiewa na żywo, skoro fałszuje. To są tematy bez dna ( o,o, Hikaru, ja z tymi przykładami powoli się chyba w Ciebie zamieniam xD)
Czasami mam po prostu wrażenie, że tylko na tym forum ta zasada nie obrażania przekonań innych działa poprawnie ^^ (i znów wniosek taki, że to forum jest najlepsze xD ja chyba muszę zacząć się ograniczać, bo coś ostatnio za często to powtarzam xPP)
matko, ktoś kto przeczyta tego posta musi być naprawdę niesamowity xDD Moje uznanie ;P

Ostatnio edytowany przez LaLuna (2010-08-03 23:24:48)

 

#79 2010-08-03 23:27:23

Kiiro-chan

Gość

Re: Tegomass

jak dla mnie to ona jest dobra nie tylko jak jesteś na coś zła  ale także jak masz wszystkiego  dosyć wszystko wydaje ci się takie przygnębiające itp
a Ryo to ma naprawdę ślicznie zachrypnięty głosik i uwielbiam jak się tak drze

 

#80 2010-08-03 23:30:43

Bułka

Gość

Re: Tegomass

haha, dzięki za uznanie xD

ano ja lubie jak ktoś zafałszuje albo tak jak na tegomassu no uta taki Massu się wywali i nie będzie wtedy śpiewał, bo ja wolę na żywo nawet jak nie wychodzi, bo wiem, że się starają. albo jak Kokiemu na fall down się zapomniało pół wersu... co prawda później zafałszował, ale i tak mu słodko wyszło xD

no cóż, ja nie lubię obrażać ludzi, których nie znam, a jak zespołu nie lubię, to nie słucham, o... bo po co mam siebie krzywdzić muzyką a i innych nieprzychylnymi komentarzami, nie na tym życie polega. niektórzy lubią to yeah jak ja, inni mniej lub wcale... i kij z tym xD jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził... wielką fanka Ryo nie jestem ale nie będę go urażać, mogę mu coś najwyżej wytknąć, a głównie będę wytykać mu to, że taki chudy i mnie tym przeraża... *idzie wywalić wagę przez okno*

 

#81 2010-08-03 23:35:34

 Yoriko

KTNews Fan

Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 1340
Punktów :   

Re: Tegomass

Uwierz Bułka, on tą chudością nie tylko Ciebie przeraża

a jak zespołu nie lubię, to nie słucham, o... bo po co mam siebie krzywdzić muzyką

Dokładnie! Też tak uważam. Skoro się czegoś nie lubi to się tego nie słucha, bo i po co się męczyć xD


http://img11.imageshack.us/img11/5892/kopiaak003.jpg


'Ryo jest bogiem - uświadom to sobie'... xD
'Koki podkręca życie do maxa!' xD
Dołośkuj się na każdy nowy dzień! xD
Tooru Nishimura - Mistrz romantyzmu.

'A ty jesteś wredna, chamska, ordynarna (...), agresywna, ironiczna i sarkastyczna.' - Dziękuję.

Offline

 

#82 2010-08-04 00:06:13

Bułka

Gość

Re: Tegomass

zdecydowanie. a nawet jeśli nie lubię zespołu, to się zdarza, że jedną czy dwie piosenki np lubie... więc nie można oceniać zawsze ogólnikowo, bo zawsze jest coś, co się lubi i zawsze jest coś, czego się nie lubi. taki Ryo np- jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci NEWS xD ale podejrzewam, że jakby się zastanowić, to w każdym z tej szóstki znalazłabym coś, co mnie irytuje xD co nie zmienia faktu, że i tak ich lubie.
a o tym, że początkowo w ogóle nie lubiłam żadnej piosenki kt czy news... cóż, nie powiem o tym głośno, bo ktoś może znać moje dane osobowe

 

#83 2010-08-04 09:40:44

Sevelyn

Gość

Re: Tegomass

Ja jeszcze jak zaczynałam historię z NewS to nienawidziłam tego yeah, w ogóle cały Ryo mnie przeszkadzał XDD Ale polubiłam, zamiłowanie do rockowych chrypek pozostało <3 No i dla mnie ta piosenka jest dobra na wszystko, nawet potrafi mnie rozweselić. Ale z tym yeah to śmieszna historia, bo jak w końcu się przekonałam i znalazłam tłumaczenie na forum no to oglądam, oglądam no i dochodzi do darcia się. I się cały czas dziwiłam, czemu takie dziwne znaczki były w tłumaczeniu zamiast zwykłego 'yeah' XDD O tak, szybko interpretuję piosenki, nie ma co xd

Ja do NewSów zbierałam się ze dwa miesiąca, bo Last wiecznie mi proponował ich, a ja się przekonać nie mogłam xd a i tak wszystko zaczęło się od Tegomasu, dopiero potem przeszłam na Newsów XDD

 

#84 2010-08-04 11:26:53

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Tegomass

przykładu, nie przeklinam, bo YamaPi nie lubi przeklinających dziewczyn

Witaj koleżankoXD Tego też nie lubiXD I byłam na odwykuXD Żeby nie było ja nie przeklinałam kiedyś cały czasXD Tylko jak się na coś mocno wkurzyłamXD Ale teraz jak się wkurzam to bardzo ciekawych metafor używamXD

To zabrzmiało jak jakiś okrzyk bojowy xD

Bo miałbyć XD W ogóle przeczytałam cały post XD
Wiesz co do zasady nie obrażania innych, dużo zalezy od administracji:P My tego nie lubimy i jak zauważymy coś nie tego, piszemy PW do osoby, która coś źle napisała, a zauważ na innych forach jak jest, uwagę dostaje ale broniąca fanka, bo wychodzi na to, że to ona obraża.


Bułka ja twoje dane znamXD Ale ja się przyznaję, że pierwsza piosenka News jaką usłyszałam (Hoshi wo mezashite) nie przypadła mi do gustu i wolałam KT XD dopiero po Cherish się przekonałamXD


No w sumie dla mnie też każdy w News ( nawet Tego) ma taką cechę/gest/minę na która mnie wkurza, no ale ideałów nie ma
No i też jestem tego zdania, że jak się czegoś nie lubi to się nie słucha i nie komentuje. Dla przykładu skoro nie lubię Kanjanów nie słucham ich:P Czasem jak mi ktoś coś poleci to obejrzę klip na youtube i najwyżej spodoba mi się lub nieXD Ale nie czytam/piszę niczego w ich dziale bo po co i tak się na nich nie znam to co będę wymyślać, dlatego nie rozumiem dlaczego inne fanki nie mogą zrobić tak samo i omijać szerokim łukiem działy zespołów, których nie lubią zamiast udawać, że zna się na całym JE i może jeszcze lubi;P

2010-08-04 11:36:26


Jeszcze małe info odnośnie koncertu TegomassxD

Koki i Maru zatańczyli z Tegomass do piosenki Chu Chu Chu - chciałabym to zobaczyćXD
Wszyscy goście ( chłopaki z News, Koki i Maru) zaśpiewali z Tegomass - Chicken Boy

No i co najważniejsze na ostatnim koncercie było bardzo dużo kamer, więc to może być na DVD;D

Offline

 

#85 2010-08-04 23:01:00

Naisha

Gość

Re: Tegomass

to znaczy,ze PRAWDOPODOBNIE to zobaczysz ;]

 

#86 2010-08-04 23:21:26

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Tegomass

I nie tylko ja;D

Offline

 

#87 2010-08-05 03:54:55

LaLuna

Gość

Re: Tegomass

Ale teraz jak się wkurzam to bardzo ciekawych metafor używamXD

Chciałabym kiedyś tego posłuchać xD (Chciałabym kiedyś Tego posłuchać <- wielkość jednej literki, a jak momentalnie zmieniła znaczenie... przepraszam, wiem, że każdy to widzi, ale tu mi się to jakoś szczególnie rzuciło ) U mnie przejawia się to tym, że w miejscu przekleństwa pojawia się bardzo wymowna cisza, w której ewidentnie czegoś brakuje xP Ale przyznam, że trzeba kombinować P ( choć ja też akurat nigdy z przekleństwami nie miałam jakichś problemów xD gorzej już z gotowaniem, gdzie YamaPi mówi o tym za każdym razem, gdy ktoś się go pyta o ideał kobiety... xPP Cóż, nie każdy jest idealny ;P)

haha, dzięki za uznanie xD

W ogóle przeczytałam cały post XD

Ludzie z tego forum są naprawdę niesamowici... coraz częściej się o tym przekonuję

Wszyscy goście ( chłopaki z News, Koki i Maru) zaśpiewali z Tegomass - Chicken Boy

Prawdopodobnie? Ja MUSZĘ to zobaczyć xDD Ten koncert musiał być naprawdę ciekawy... miejmy nadzieję, że ten wrześniowy też taki będzie ^^ ( chociaż ostatnio nachodzą mnie myśli, że przez to, że tak mało będzie tych występów, to że tego tak, no...nie dopieszczą, jeśli rozumiecie o co mi chodzi xD ale oni zawsze dają z siebie wszystko, więc nie ma się chyba o co martwić )
A jeśli chodzi o nasz poprzedni temat, to widziałam, że już powstał nowy temat, więc już się nawet tu nie wypowiadam xD Zaraz lecę poczytać ^^

 

#88 2010-08-05 12:07:32

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Tegomass

Tak jedna literka a jak cieszyXD
No wiesz ja też nigdy problemów z przeklinaniem nie miałam, ale wiesz jak to w gniewieXD Ateraz wychodzi na jaw jakaś "święta makrela" itp XD

Nie no mi się wydaje, że jeśli jest tak mało koncertów to bardziej się postarają, bo w końcu nie bedą musieli tego powtarzać z 20 razy tylko 5 a porządnieXD


No założyłam nowy temat, bo trochę bałagan tu się robiłXD A jakiś porządek musi byćXD

Offline

 

#89 2010-08-05 21:28:16

Naisha

Gość

Re: Tegomass

Hikaru-chan napisał:

I nie tylko ja;D

no wiem xD ale napisałaś , że chciałabyś to zobaczyć no więc ...

ja nie mogę się już doczekać dvd z trasy TegoMass i koncertów NEWS (oby je szybko wydali...)

 

#90 2010-08-06 22:00:27

nayapi

Gość

Re: Tegomass

Będę banalna jak powiem że są cudowni, no nie? ;d ale niestety nic innego nie przychodzi mi do głowy;p oni tacy po prostu już są.
Szczerze powiedziawszy nie znam zbyt wielu piosenek Tegomassu, ale nadrabiam zaległości. Najlepsza jak dla mnie to 'Marui chikara"

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rastafarai.pun.pl www.pg-clan.pun.pl www.warbrotherhood.pun.pl www.tlumacz.pun.pl www.gamecup.pun.pl