#1 2011-11-30 20:26:21

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3922
Punktów :   
WWW

Czystka: usuwanie Użytkowników nieaktywnych

Zgodnie z kilkukrotnymi zapowiedziami, ostrzeżeniami i zachętami związanymi z zwiększeniem u Użytkowników aktywności Administracja forum została niejako zmuszona do zrealizowania obiecanego planu wyrzucenia tych, którzy nawet nie próbowali się dostosować do reguł panujących na forum. Jako, że trafili chyba na forum przez pomyłkę, a przynajmniej tak się odbiera osoby, które dłużej niż przez miesiąc jednego posta nie napisały.

Jeśli ktoś nie zauważył albo zauważył i zastanawiał go ten nagły spadek ilości Użytkowników to tak, zostali usunięci Użytkownicy z zerową ilością postów, ale też Użytkownicy, którzy, dawno nic nie pisali (można powiedzieć, że "błąd systemu" doprowadził do wcześniejszego usunięcia także tej grupy osób, a powinny zostać usunięte dopiero po braku odpowiedzi na wysłane ostrzeżenie).
Za co Administracja przeprasza, każda osoba z usuniętych ma szansę wrócić pod tym samym nickiem.

Tym samym, dzisiejszego dnia, 30 listopada br. zostały wysłane przypomnienia/ostrzeżenia do osób, które od trzech miesięcy mimo pewnego dorobku postowego zarzuciły swoją działalność na forum. Większość z tych osób odebrała swoje przypomnienia/ostrzeżenia, jednak kilkoro Użytkowników ma „fałszywe/martwe” maile i nie ma sposobu, by ich powiadomić o przewidywanej „czystce” 4 grudnia. Bardzo nam przykro, ale Administracja forum nie odpowiada za normalne działanie poczt internetowych, które przy dłuższej nieaktywności Użytkownika automatycznie usuwają jego konto.

Wiele osób, przychodząc na forum mówi, że odczuwa na nim "rodzinną atmosferę".
Jednak by panowała nadal taka atmosfera, każdy musi czuć się jak wśród swoich, czyli w minimalnym stopniu dać siebie a i innych poznać.
Między innymi z tego powodu, co trzy miesiące (z możliwościami nagięcia ram) zapowiadane będą usunięcia Użytkowników,
którzy zdecydowali się nie powiadomić głównych "opiekunów"(Administracji) w temacie Nieobecności o planowanym dłuższym braku aktywności. Innym powodem usunięć jest to, że nie chcemy się oszukiwać zawyżoną ilością Użytkowników. Jeśli się ktoś nie odzywa, jeśli nie odwiedza forum to chyba oznacza, że nie chce być jego Użytkownikiem.
Bardzo nam przykro z tego, może trochę wąskiego spojrzenia na daną sytuację, jednak żywotność forum odbija się na aktywności Użytkowników i na odwrót.

Z pozdrowieniami

Administracja forum


P.S. Jeśli jesteś w grupie, która dostała ostrzeżenie to masz dokładnie 3 dni(obecnie 14 dni) od dostania owej wiadomości na uaktywnienie się, choćby poprzez zasmucające nas, ale zrozumiałe powiadomienie o dalszej nieobecności.

Aktualizacja: 06.06.2012

2012-02-23 00:10:16

Od przeprowadzenia pierwszej akcji pod nazwą "Czystka", czyli usunięcia Użytkowników nieaktywnych minęły prawie trzy miesiące. Tym razem mail z przypomnieniem/ostrzeżeniem został wysłany dziś, tydzień przed przeprowadzeniem kolejnego usunięcia nieaktywnych Użytkowników.

Tym samym, dzisiejszego dnia, 23 lutego br. zostały wysłane przypomnienia/ostrzeżenia do osób, które od trzech miesięcy mimo pewnego dorobku postowego zarzuciły swoją działalność na forum. Na uaktywnienie ma się czas od wysłania tego maila tj. 23.02.2012 do 01.03.2012 do godziny 24.00.

Po więcej informacji odsyłamy do wcześniejszego posta.

Z pozdrowieniami

Administracja forum

2012-06-06 01:35:45

Od przeprowadzenia pierwszej akcji pod nazwą "Czystka", czyli usunięcia Użytkowników nieaktywnych minęło ponad pół roku. Tym razem mail z przypomnieniem/ostrzeżeniem został wysłany dziś, dwa tygodnie przed przeprowadzeniem kolejnego usunięcia nieaktywnych Użytkowników.

Tym samym, dzisiejszego dnia, 6 czerwca br. zostały wysłane przypomnienia/ostrzeżenia do osób, które od min. trzech miesięcy mimo pewnego dorobku postowego zarzuciły swoją działalność na forum. Na uaktywnienie ma się czas od wysłania tego maila tj. 06.06.2012 do 20.06.2012 do godziny 24.00.

Po więcej informacji odsyłamy do pierwszego posta.

Z pozdrowieniami

Administracja forum

2012-10-08 19:40:31

Od przeprowadzenia pierwszej akcji pod nazwą "Czystka", czyli usunięcia Użytkowników nieaktywnych minął niemal rok, tym razem mail z przypomnieniem/ostrzeżeniem został wysłany tydzień temu a dokładnie 1 października, więc na uaktywnienie ma się jeszcze czas do 15 października br. do godziny 24.00.

Po więcej informacji odsyłamy do pierwszego posta.

Z pozdrowieniami

Administracja forum

2013-06-22 18:50:24

Dzisiaj zostały wysłane kolejne ostrzeżenia dla Użytkowników nieaktywnych na forum.
Jak zawsze mają 2 tygodnie na usprawiedliwienie się lub napisaniu posta w temacie: nieobecności.
Czyli czas na odpowiedź od 22.06.2013 do 06.07.2013
Niestety jest bardzo wiele takich osób, co sprawia, że jest nam bardzo przykro z tego powodu.


Z pozdrowieniami

Administracja forum

Ostatnio edytowany przez KwiatWschodu (2012-10-08 19:42:25)


http://i65.tinypic.com/2pzegqv.jpg
W razie padnięcia któregoś z plików online (np. na Openload, Vk...), proszę dać mi znać, szybko się tym zajmę

Offline

 

#2 2013-11-06 20:36:17

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3922
Punktów :   
WWW

Re: Czystka: usuwanie Użytkowników nieaktywnych

Ok, poszedł mail z przypomnieniem/ostrzeżeniem dla nieaktywnych Użytkowników. Wysłany został przed chwilą, więc na uaktywnienie ma się jeszcze czas do 20 listopada br. do godziny 21.00.

Po więcej informacji odsyłamy do pierwszego posta.

Z pozdrowieniami

Administracja forum


http://i65.tinypic.com/2pzegqv.jpg
W razie padnięcia któregoś z plików online (np. na Openload, Vk...), proszę dać mi znać, szybko się tym zajmę

Offline

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
co zrobic zeby gothic 3 sie nie zacinal www.bakugan.pun.pl cnblue in poland www.nightcrew.pun.pl garbalin zdjęcia