#91 2010-08-25 00:40:23

Bułka

Gość

Re: [Były członek] Akanishi Jin

bez jaj, chciałabym taką <lol2>

 

#92 2010-08-27 22:24:01

Tsuki

Gość

Re: [Były członek] Akanishi Jin

haha xD ja obejrzałam , jak na razie raz Bandage , ale kurcze jestem uwiedziona xD świetny był , mi się strasznie podobał xD najlepsze było zachowanie Jina xD troche szkoda że był cały czas popijaku, ale aż tak to się nie rzucało xD a ta jego opiekuńczość xD no kochany xD
świetna była ta scena jak po tej kłutni śpiewał to Genki xD to jest najlepsza jej wersja xD  ale nie tylko ta scena , tam połowa filmu była godna wspomnienia xD a większość z nich i tak już powiedziałyście xD ogólnie muzyka była niezła xD teraz słucham jej bez przerwy xD
heh.. ale mi smaku narobiłaś tą płytą DVD ! ja też taką chcę ! i jeszcze te wszystkie dodatki .. nie wytrzymam <zazdrości> *.*

 

#93 2010-08-29 23:11:51

LaLuna

Gość

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Ten film to dla mnie błogosławieństwo xD Dzięki niemu, dziewczyna, która przez ponad rok marudziła mi nad uchem, że te chińczyki, cing ciang ciongi itd to to nie jest normalne, w końcu się przymknęła xPP I z wieeelkim oporem, ale jednak, powiedziała, że się jej podobał xPP Więc to był cud
Ja sama nawet nie wiem co miałabym o nim powiedzieć. Za dużo by tu komentować. Żeby wymienić ulubione sceny... nie da się, wymieniłabym chyba cały film xD Każdy moment był tu taki magiczny, dopracowany, zaskakujący... do tego muzyka, aktorzy i ten tajemniczy klimat... tyle wystarczy, żeby zakochać się w tym filmie ^^ Jeszcze przed fascynacją Japonią kochałam takie, hmm... jak to ująć, inne produkcje? Dlatego to oglądałam z szeroko otwartymi oczami, a czasami i otwarta gębą xDD ( np, kiedy Yukiya pokazywał co to samotność xD), co 5 minut powtarzając, że ten film jest niesamowity... Tsuki może potwierdzić, bo sama nie była lepsza xPP  Wrócę do niego na pewno  i to nie raz, jako że 2 razy już go oglądałam (chociaż do 6 chyba nie dobiję xD)   I pomyśleć, że jak się za niego zabierałam to myślałam o nim jako o zwykłym, przeciętnym filmie, który trzeba obejrzeć, żeby mieć jakąś własną opinię, no i co tu dużo ukrywać - grał tam Jin ^^ xDD
Sorry, ale musiałam to gdzieś z siebie wyrzucić, bo oglądałam go już dobre 2 tygodnie temu, a uczucia są nadal tak  żywe jakby to było zaledwie wczoraj Nawet nie spodziewałam się, że wyjdzie mi tego aż tyle xDD

Ostatnio edytowany przez LaLuna (2010-08-29 23:15:03)

 

#94 2010-08-31 23:26:41

Iwaya

Gość

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Jin oficjalnie został oddzielony od KATTUN, tak jakby jeszcze ktoś nie wiedział ^^' ...

 

#95 2010-09-01 00:28:21

Kiiro-chan

Gość

Re: [Były członek] Akanishi Jin

teraz to ja już mogę płakać bo dopiero teraz zaczęłam go lubić (ha wreszcie jak o nim wspominam nie dodaję "nie lubię go" ) a on mi z KAT-TUN pa pa zrobił
wcześniej pisałam że byłam zmuszona do słuchania go przez KAT-TUN ale teraz to już bez zmuszania KT mogę go spokojnie słuchać i wiem że jak będą się pojawiały jego nowe piosenki to nie jedną posłucham
tylko szkoda że wcześniej go nie lubiłam

 

#96 2010-09-01 07:28:15

YuukiCross

Gość

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Właśnie dzisiaj to zobaczyłam.. Tam pisze, że teraz będzie KT-TUN, a nie KAT-TUN, czyli że nazwę też zmienią ? Czy to była taka przenośnia tylko?
Jejku.. A ja miałam cichą nadzieję, że on może jeszcze wróci.. Może nie teraz, ale w przyszłym roku np. Szkoda, bo brakuje go w KT teraz jeszcze bardziej ..

 

#97 2010-09-01 08:38:18

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Może im tylko chodziło, że zespół będzie bez Jina.. Ale to już obojętne Koniec mieszania i koniec głupich nadziei na powrót A do KAT-TUN z podkulonym ogonem.. Hhahaha!!! Teraz Jin wszystkim pokaże
Chociaż dla mnie przeniesienie profilu Jina na inną stronę w j...net jeszcze nie jest oficjalnym ogłoszeniem jego odejścia, a raczej tym, że chcą tę operację tak cichcem przeprowadzić

Offline

 

#98 2010-09-01 10:42:13

YuukiCross

Gość

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Nom na pewno wszystkim pokaże i tego mu życzę Ale no szkoda.. To już nie będzie to samo..

 

#99 2010-09-01 16:44:07

Tsuki

Gość

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Też mam nadzieje , że się chłopak odbije xDD , ale szkoda że go nie ma w Kat-Tun, bo można powiedzieć ,że dzięki niemu go polubiłam xPP najlepsze jest to że już wtedy kiedy wszystko o rozstaniu było wiadome ;P lepiej teraz , niż w ogóle xDD Ale kat-tun nadal bede słuchać ,  bo fajne maja pioseneczki, tyle że na teledyskach nie popatrze na Jina no ale oczekuję jakiś solowych występów xDD

 

#100 2010-09-03 20:13:00

Iwaya

Gość

Re: [Były członek] Akanishi Jin

z tego co ja wiem to nadal jest KAT-TUN nie KT-TUN ^^" 'A' jest teraz niby od KAmenashi'ego

 

#101 2010-09-03 20:23:20

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Nom, ale to Kame powiedział w formie żartu Więc ja tam tego na poważnie nie biorę
No i nazwy to oni na pewno nie zmienią, tak, jak sama mówisz Iwuś, bo i jaki w tym sens by był?
To by była dopiero głupota, a Ci tam w górze na coś takiego nie pozwolą  <phi> Na moje szczęście, bo wersja tak szeroko przez fanów HP rozpowszechniana, czyli KNUTT, wcale mi się nie widzi LOL Mimo, że lubię tę serię to jakoś ironia połączenia w ten sposób ich pierwszych literek z nazwisk w ogóle mnie nie bawi <hahaha>

Offline

 

#102 2010-09-03 20:52:15

Bułka

Gość

Re: [Były członek] Akanishi Jin

ale w "KNUTT" Nakamaru w końcu nie kończyłby kręcić jako ostatni <lol>

 

#103 2010-09-03 20:54:23

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Buhahaa.. Prawie zaplułam monitor, jak to KNUTT zobaczyłam <ściana>
A kogo byś na koniec walnęła? Myślę, że Junno świetnie by się nadał, z jego wygłupami to i tak by odwrócił kota ogonem, nee?

Offline

 

#104 2010-09-03 21:00:42

Bułka

Gość

Re: [Były członek] Akanishi Jin

TT się rozwiązują alfabetycznie <lol>

 

#105 2010-09-03 21:02:36

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: [Były członek] Akanishi Jin

To ja się nie zgadzam na Kokiego-ogonka !!! <hahaha> Wystarczy, że jest moim Koki-kurczaczkiem

Offline

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zapiekankanatrzech.pun.pl www.mbdig.pun.pl www.narutowalka.pun.pl www.discordia-forum.pun.pl www.lwiaziemiaijejstado.pun.pl