#76 2010-08-01 21:27:12

Lia

Gość

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Długo mnie nie było na forum... Wakacje, wyjazdy i te sprawy... Co prawda wróciłam już jakiś czas temu i pierwsza wiadomość jaką zobaczyłam po włączeniu laptopa była właśnie ta o Jinie.
Nie powiem, ze było to "walnięcie patelnią w twarz", ale szok był. Nie przepadałam za nim specjalnie, ale tak jakoś smutno mi sie zrobiło, bo w końcu Kat-Tun to Kat-Tun; zespół to całość, bez wyjątków czy kogoś lubię bardziej czy mniej. Bakłażana nie lubiłam, ale jego głos i występy z KAT-TUN uwielbiałam i dalej lubię.
Ale i tak jakoś dziwnie.... Co prawda ich piosenki bez Bakanishiego są fajnie i wogóle (np Bokura no Machide z tych starszych i no more pain czy going) no ale będzie mi go brakowało 
Nie wierzę, że to mówię. Jakby ktoś mi powiedział jakiś miesiąc temu, że tak będę mysleć, to bym go wyśmiała...
Trochę czasu mineło, zanim obiektywnie na to spojżałam, bo gdybym wcześniej napisała swoje odczucia na temat tej sprawy,np od razu po przeczytaniu "tej" wiadomości, to byłoby tak jak z płytą Hey Say JUMP- zespamowałam ja totalnie, a teraz (po dłuższym czasie) uwielbiam każdą piosenkę i nic bym nie zmieniła... Tak samo jest z odejściem Jina... to chyba dobra decyzja ... ale i tak żal...

Tak czy inaczej, na sam koniec doceniłam i polubiłam Jina i będę podążać za nim i jego karierą/twórczośćią od tej pory (boże, jak to brzmi...) i za Katunkami też  oczywiście ^^
Oby to wyszło na dobre Jinowi i zespołowi...
Aha... I właśnie jestem po filmie Bandage i powiem, ze dawno tak dobrego japońskiego filmu nie widziałam. Jest świetny A Jin... nie widzę nikogo innego, kto móglby choć w połowie odegrać tak dobrze tę rolę, co on
\ Dlatego jestem pozytywnej myśli i... be strong Jin ^^

a co do uedkomanii i tego samochodu.... też jestem ciekawa, co ty robiłaś ?

Ostatnio edytowany przez Lia (2010-08-01 21:28:55)

 

#77 2010-08-01 22:55:53

Kiiro-chan

Gość

Re: [Były członek] Akanishi Jin

no co miałam iść do sklepu i jak wychodziłam z domu to byłam tak zamyślona (myślałam o Hime ) że nie dość że poszłam w przeciwną stronę to jeszcze oprzytomniałam dopiero jak usłyszałam pisk opon a jak sobie jak gdyby nigdy nic przechodziłam przez ulicę mimo że auto jechało
wiadomo facet zaczął na mnie trąbić a ja nie wiedziałam jeszcze dobrze co się dzieje
ale przez Tego też bym dzisiaj miała niezły wypadek (chociaż mniejszy )
a tak w ogóle to coraz więcej Uedków tu widzę

Aha... I właśnie jestem po filmie Bandage i powiem, ze dawno tak dobrego japońskiego filmu nie widziałam. Jest świetny  A Jin... nie widzę nikogo innego, kto móglby choć w połowie odegrać tak dobrze tę rolę, co on
\ Dlatego jestem pozytywnej myśli i... be strong Jin ^^

eh? oglądałaś już ? naprawdę jest taki dobry ?? ja mam już go na kompie i teraz się właśnie za oglądanie go zabieram

KwiatWschodu napisał:

Huanitka napisał:

nie lubię Jina (czemu jak o nim piszę to muszę jeszcze to dodać ?? )

Też nie wiem, już zaczęłam te dwa słowa traktować u Ciebie jak przecinek <hahaha>

to chyba jednak dlatego żeby wszyscy to pamiętali
i ze jak piszę o nim w miarę dobrze to żeby nikt nie pomyślał że nagle go polubiłam bo tak się nie stanie

 

#78 2010-08-12 19:41:33

 ana3.33

Moderator

Zarejestrowany: 2010-07-03
Posty: 1210

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Huanitka napisał:

Aha... I właśnie jestem po filmie Bandage i powiem, ze dawno tak dobrego japońskiego filmu nie widziałam. Jest świetny  A Jin... nie widzę nikogo innego, kto móglby choć w połowie odegrać tak dobrze tę rolę, co on
\ Dlatego jestem pozytywnej myśli i... be strong Jin ^^

eh? oglądałaś już ? naprawdę jest taki dobry ?? ja mam już go na kompie i teraz się właśnie za oglądanie go zabieram

Mi również on się bardzo podobał Uważam, że ta rola do Jina idealnie pasowała, bo właśnie takiego go sobie wyobrażałam (no może w mojej wyobraźni trochę częściej się uśmiechał). Takiego zbuntowanego, niezdecydowanego, trochę mrocznego, czasami olewającego wszystko i wszystkich, ale także wrażliwego i wiernego
Oglądając ten film zaczęłam zespół LANDS porównywać do KATTUN, sama nie wiem dlaczego, tak jakoś mi się kojarzyło, ale po prostu niektóre fragmenty filmu zgadzały mi się trochę z tym, co się u nich stało. Była ich znikoma liczba, ale je sobie jakoś podciągnęłam pod to co się ostatnio u nich działo Chodzi mi o to, że najpierw grali ze sobą bardzo, bardzo długo (tak jak LANDS), później prawdopodobnie coś musiało się zdarzyć, że w ostateczności Akanishi odszedł (nie wdaje się tu w żadne szczegóły specjalnie, bo to nie o to mi chodzi żeby się nad tym tak bardzo rozwodzić, ale chodzi mi o sam fakt, że nie jest już w zespole i tyle, tam też była taka sytuacja, że dwóch członków zespołu miało zamiar go opuścić), tylko z tą różnicą, że w przeciwieństwie do LANDS, KATTUNki się nie rozpadły (przynajmniej mi się wydaje, że oni ostatecznie się rozpadli, no chyba, że jestem w błędzie chodzi mi tu o zespół LANDS).
Moją ulubioną sceną jest ta, kiedy Natsu próbował wyjść z samochodu żeby móc się przywitać z matką Asako, ale mam też inne, np.: ( o dziwo! <szok>), kiedy Natsu i Asako się całowali, albo ta scena przy lustrze, kiedy się zastanawiał kim jest oraz fragment, kiedy Natsu pierwszy raz zobaczył Asako i tak fajnie pociągnął nosem

Ostatnio edytowany przez ana3.33 (2010-08-12 19:45:21)


https://64.media.tumblr.com/fdfc0949486276051bc62b6a5f00e6e2/tumblr_p2j3gwzE4D1w8gm8zo2_400.gifv
https://78.media.tumblr.com/07a3b301fa0 … o2_400.gif
http://r9.fodey.com/2118/bb2c294c219e467c965edbb02c66a553.0.gif
" — Masz tylko jedno łóżko.
  — Za to duży barek.
  — Wygrałeś. Śpię u ciebie, kochanie.
  — Nie mów do mnie per „kochanie”!
  — Muszę, inaczej będzie nienaturalnie. A ty musisz mnie obłapiać tam i tu, i kraść mi pocałunki, o!"

Offline

 

#79 2010-08-12 19:47:24

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Hahaa ;D Ta.. Szkoda, że ten film zrobili grubo przed odejściem Jina, ale już wtedy gdy w KT zaczęło się źle dziać, nie?
Ja tam nadal sądzę, że LANDS się nie rozpadło Yukiya był jak spoiwo, trzymające wszystko w kupie, a w końcu wybrał : zespół, a nie duet z dziewczyną-klątwą, więc raczej to, że pokazali na koniec tylko Natsu nie oznaczało, że odszdł, ale że miał po prostu solową próbę, w sumie był w LANDS liderem(normalnie, jak Uedka bez większej władzy <lol>) i głównym solistą, nee?

Offline

 

#80 2010-08-12 20:35:54

Lia

Gość

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Moja ulubiona scena to zdecydowanie ta, gdzie Asako jest u Natsu (ta co się kłucą, całują a potem Jin śpiewa Genki), kolejna to kiedy Yukiya robi remix Hatachi noe Sensou i chyba jeszcze ta scena na próbie z torebką... ^^ (to było komiczne- mina Jina, kiedy myślał, że ona na niego czeka, a Asako chciała swoją torebkę)  Acha, no i genialny moment był wtedy, co Yukiya postanowił razem z "dziewczyną-klątwą" zostać w zespole i potem razem grali Hatachi no sensou.... Ogólnie film był fajny, nie zaskakujący zbytnio, ale mnie się on osobiście spodobał bardzo chyba ze względu na piosenki, bo naprawdę (jak dla mnie) były genialne, szczegolnie właśnie Hatachi noe Sensou i Genki (ale ta wersja z płyty, a nie ta z filmu "przerobiona" ble ). Ogólnie, film ma mega minusa za zakończenie... Co to miało być  -.-
Rozumiem, chcieli zrobić tak, żeby każdy mógł sobie dopisać swoją końcówkę, ale ja tam bym wolała, żeby to jakimś  "Chuuuu"  się skończyło czy coś 
Ja też zespół Lands zaczęłam kojażyć troche z Kat-tun... ale czy Jin odszedł pokojowo czy też w konflikce to tego się nigdy nie dowiemy (jak to naprawdę było)
A Lands chyba raczej się nie rozpadł, bo Natsu, tam na "samotnej próbie" przecież śpiewał piosenkę zespołu "Hatach no Sensou" (tak nawiasem wspominjąc)

Ostatnio edytowany przez Lia (2010-08-12 20:38:44)

 

#81 2010-08-12 20:50:43

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: [Były członek] Akanishi Jin

A moją ulubioną sceną było czyszczenie soczewek - chyba przez to, że je noszę... No i wciąż nie mogę przestać się śmiać z ich walniętego pomysłu A jeszcze lepszą sceną było to, jak przyszedł do Asako w spodnio-butach, gdyby ta scena nie miała smutnego posmaku to bym się nieźle uśmiała, bo sam pomysł na przyjście do domu dziewczyny w czymś takim był prze.. komiczny

Offline

 

#82 2010-08-12 21:27:54

 ana3.33

Moderator

Zarejestrowany: 2010-07-03
Posty: 1210

Re: [Były członek] Akanishi Jin

A jego koment do tego, że pierwszy raz u kogoś już przy drzwiach zdjął i spodnie i buty, czy jakoś tak


https://64.media.tumblr.com/fdfc0949486276051bc62b6a5f00e6e2/tumblr_p2j3gwzE4D1w8gm8zo2_400.gifv
https://78.media.tumblr.com/07a3b301fa0 … o2_400.gif
http://r9.fodey.com/2118/bb2c294c219e467c965edbb02c66a553.0.gif
" — Masz tylko jedno łóżko.
  — Za to duży barek.
  — Wygrałeś. Śpię u ciebie, kochanie.
  — Nie mów do mnie per „kochanie”!
  — Muszę, inaczej będzie nienaturalnie. A ty musisz mnie obłapiać tam i tu, i kraść mi pocałunki, o!"

Offline

 

#83 2010-08-12 21:46:22

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Ubaw po pachy, w ogóle cała ta postać Natsu mnie dobija, szkoda, że mu więcej takich fajnych-zabawowych scen nie dali do zagrania <hahaha>

***

No, pod koniec to im się udało i to i to.. dlatego jak zawsze, bardziej mi się początek podobał, mogli utrzymać jedną konwencję, ale wtedy bym pewnie narzekała, że to tak nierzeczywiste, jak nie wiem co

Offline

 

#84 2010-08-13 01:41:57

 ana3.33

Moderator

Zarejestrowany: 2010-07-03
Posty: 1210

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Znając ciebie to napewno byś narzekała

Komp mi zaczyna świrować i przez przypadek wykasowałam sobie posta o takiej treści: "No właśnie, ale pewnie dlatego, że starali się chyba zachować powagę w tym filmie / tego filmu (podkreśl pasujące tobie słowa ;P )"

Ostatnio edytowany przez ana3.33 (2010-08-13 01:54:25)


https://64.media.tumblr.com/fdfc0949486276051bc62b6a5f00e6e2/tumblr_p2j3gwzE4D1w8gm8zo2_400.gifv
https://78.media.tumblr.com/07a3b301fa0 … o2_400.gif
http://r9.fodey.com/2118/bb2c294c219e467c965edbb02c66a553.0.gif
" — Masz tylko jedno łóżko.
  — Za to duży barek.
  — Wygrałeś. Śpię u ciebie, kochanie.
  — Nie mów do mnie per „kochanie”!
  — Muszę, inaczej będzie nienaturalnie. A ty musisz mnie obłapiać tam i tu, i kraść mi pocałunki, o!"

Offline

 

#85 2010-08-24 17:27:13

Iwaya

Gość

Re: [Były członek] Akanishi Jin

O widzę, że tu rozmowy o BandAge ^^
Widziałam ten film już... sześć razy i jeszcze bym go oglądała ;D Ulubionych scen mam dużo ale strasznie podoba mi się szczególnie jedna (teraz wyjdzie na jaw jaka jestem straszna) kiedy Natsu rzuca popielniczką (czy co to tam było) w tą biedną Asako a później jeszcze jak się przewraca i siada pod fotelem i śmieje się z tego że uderzył dziewczynę :X W ogóle mogłabym pisać i pisać ~ a no i na próbie kiedy Natsu już wraca z toalety i uderza swojego basistę w głowę - wtedy sobie pomyślałam 'cały Jin XD' no i jak się kłóci z menadżerką przez mikrofony też jest boskie.
Tak się zakręciłam na punkcie tego filmu, że mam w domu oryginał ~ 1st press limited gdzie są jeszcze bonusy (płyta z makingiem/reklamami BandAge/wywiadami bla bla bla ~~~ no i bransoletka + coś czego nie umiem nazwać XD) ^^ mrrruuuuuu <3333 mój nowy obiekt uwielbienia ^^

 

#86 2010-08-24 21:00:25

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Ulubionych scen mam dużo ale strasznie podoba mi się szczególnie jedna (teraz wyjdzie na jaw jaka jestem straszna) kiedy Natsu rzuca popielniczką (czy co to tam było) w tą biedną Asako a później jeszcze jak się przewraca i siada pod fotelem i śmieje się z tego że uderzył dziewczynę :X

Dla mnie ta scena była taaaaaaka smutna, a Natsu taaaaaaki żałosny. Strasznie mi go było wtedy żal

W ogóle mogłabym pisać i pisać ~ a no i na próbie kiedy Natsu już wraca z toalety i uderza swojego basistę w głowę - wtedy sobie pomyślałam 'cały Jin XD' no i jak się kłóci z menadżerką przez mikrofony też jest boskie.

Całkiem niezłe sceny wychwyciłaś, drobne szczególiki - na serio 6 razy BA oglądałaś? :O

Tak się zakręciłam na punkcie tego filmu, że mam w domu oryginał ~ 1st press limited gdzie są jeszcze bonusy (płyta z makingiem/reklamami BandAge/wywiadami bla bla bla ~~~ no i bransoletka + coś czego nie umiem nazwać XD) ^^ mrrruuuuuu <3333 mój nowy obiekt uwielbienia ^^

Oooo.. SUPER "coś", czyli co?? A jak ta bransoletka wygląda?

Offline

 

#87 2010-08-24 23:34:24

Iwaya

Gość

Re: [Były członek] Akanishi Jin

A ja jestem okropna i mi się to strasznie podobało ^^ <3 nie wiem ile razy przewijałam tę scenę ale zdaje się, że bardzo dużo ~
Jeszcze do ulubionych scen mogę wrzucić tę nad oceanem z Yukiyą ... do tej pory jednak nie mogę zrozumieć co oni wszyscy się tak uparli na tą Asako ._. ...
Tak serio ;D i jeszcze pewnie zobaczę to więcej razy o__o' już znam ten film prawie na pamięć a na Jina nie mogę się napatrzeć ^^
Ten bonus w postaci bransoletki i czegoś takiego eee... trójwymiarowe to to jest i ma taką kieszonkę z tyłu.. jakb y na jakiś dokument czy coś ^^
To było zapakowane w osobne pudełko wielkości tego opakowania z płytą ^^ Dodatek wygląda tak a DVD tak i do tego jeszcze książeczka ze zdjęciami jest ale nie obfotografowywałam tego dokładnie. To zdjęcie dodatków nie jest moje ~ tylko to drugie moje jest ^^ XD namieszałam.
A tu wam daję screena ze specjala XD Jak Jin kręci BandAge hahahah XD
http://img178.imageshack.us/img178/964/jinnatsu3.jpg
^^

 

#88 2010-08-25 00:01:13

 Yoriko

KTNews Fan

Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 1340
Punktów :   

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Podziwiam Cie, że obejrzałaś Bandage, aż 6 razy Ja bym nie dała rady, bo jakoś ten film mnie nie zachwycił. Owszem podobał mi się, a postać Natsu była cudowna^^ Jin świetnie sobie z tą rolą poradził^^ Jednak nie zaliczyłabym tego filmu do moich ulubionych xD

Ulubionych scen mam dużo ale strasznie podoba mi się szczególnie jedna (teraz wyjdzie na jaw jaka jestem straszna) kiedy Natsu rzuca popielniczką (czy co to tam było) w tą biedną Asako a później jeszcze jak się przewraca i siada pod fotelem i śmieje się z tego że uderzył dziewczynę :X

Jeszcze do ulubionych scen mogę wrzucić tę nad oceanem z Yukiyą ... do tej pory jednak nie mogę zrozumieć co oni wszyscy się tak uparli na tą Asako ._. ...

Mi też te dwie sceny podobały się najbardziej^^ i w sumie ja też nie rozumiem, co oni chcieli od Asako...


http://img11.imageshack.us/img11/5892/kopiaak003.jpg


'Ryo jest bogiem - uświadom to sobie'... xD
'Koki podkręca życie do maxa!' xD
Dołośkuj się na każdy nowy dzień! xD
Tooru Nishimura - Mistrz romantyzmu.

'A ty jesteś wredna, chamska, ordynarna (...), agresywna, ironiczna i sarkastyczna.' - Dziękuję.

Offline

 

#89 2010-08-25 00:21:18

Bułka

Gość

Re: [Były członek] Akanishi Jin

też nie rozumiem co do niej mieli xD nie wiem, czy nie zazdrośni xD
ale film mi się bardzo podobał, też mam kilka fajnych/ulubionych scen xD

 

#90 2010-08-25 00:37:38

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Woo.. fajne to wszystko ;D Bransoletka dość zabawna, róż+czerń <ściana>

Offline

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zapiekankanatrzech.pun.pl www.lwiaziemiaijejstado.pun.pl www.mbdig.pun.pl www.narutowalka.pun.pl www.discordia-forum.pun.pl