#76 2010-09-09 21:39:29

Sevelyn

Gość

Re: Własny ranking NEWS

Haha, ja też tak to czytam i zastanawiam się, o co chodzi XDD Ja to w sumie tylko na początku zapoznawania się z NewSami miałam konkretnych faworytów, ustawiony ranking od początku, a jak teraz patrzę i sobie myślę, że nie ma takiego, którego bym w ogóle za nic nie lubiła XD YamaPi dla mnie brzydki nie jest w sumie, ma taką specyficzną twarz, ale bynajmniej brzydki nie jest xd O Ryo się nie wypowiem, bo to wiadome, nie będę was zanudzać xdd Za to Shige jest dla mnie po prostu uroczy XDD Obleśny na pewno nie, ma taki śliczny uśmiech, jak to kiedyś lovegood powiedziała (dobrze cytuję? xd) 'żywa emotikonka' XDD
Reasumując, w kwestii wyglądu nie mam nic do nikogo xd No, może tak najmniej podoba mi się Keii-chan, ma, hm, dziwne oczy, ale cóż xd Każdy ma swój gust^^

 

#77 2010-09-09 21:40:14

 Yoriko

KTNews Fan

Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 1340
Punktów :   

Re: Własny ranking NEWS

No cóż... Każdy ma swoje zdanie, więc nie mam zamiaru Cię przekonywać do Kato
No, a moi zdaniem uśmiech, to ma akurat ładny xD
A nad przyjęciem przeprosin, to się muszę zastanowić, bo jako jego fanka poczułam się urażona xD


http://img11.imageshack.us/img11/5892/kopiaak003.jpg


'Ryo jest bogiem - uświadom to sobie'... xD
'Koki podkręca życie do maxa!' xD
Dołośkuj się na każdy nowy dzień! xD
Tooru Nishimura - Mistrz romantyzmu.

'A ty jesteś wredna, chamska, ordynarna (...), agresywna, ironiczna i sarkastyczna.' - Dziękuję.

Offline

 

#78 2010-09-09 21:50:45

Misiu Zdzisiu

Gość

Re: Własny ranking NEWS

No widzisz, tobie nie podoba się Koyama, a mi Shige i tyle w tym temacie. XD
Ja nie słucham zespołów dla wyglądu, tylko dla muzyki, ale chyba mam prawo mieć zdanie na ich temat. ^^ Dlatego Kato jest mi przeważnie obojętny, bo nie mam nic do jego osobowości, a z wyglądu jest dla mnie po prostu brzydki i tyle. ^^

Ostatnio edytowany przez Misiu Zdzisiu (2010-09-09 21:52:24)

 

#79 2010-09-09 22:00:32

 Yoriko

KTNews Fan

Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 1340
Punktów :   

Re: Własny ranking NEWS

No pewnie, że możesz mieć swoje zdanie na ich temat I wcale nie chcę, żebyś swoje zdanie zmieniała.
Po prostu każdy wyraża swoją opinię.
A to, że ja nie rozumiem pewnych osób (w tym na przykład Ciebie), jeżeli chodzi o pewne rzeczy, to już inna sprawa.
Jednak wiadomo, że najważniejsza jest muzyka, a ta chyba nam wszystkim się podoba

PS: Twój avatar mnie rozwalił xD


http://img11.imageshack.us/img11/5892/kopiaak003.jpg


'Ryo jest bogiem - uświadom to sobie'... xD
'Koki podkręca życie do maxa!' xD
Dołośkuj się na każdy nowy dzień! xD
Tooru Nishimura - Mistrz romantyzmu.

'A ty jesteś wredna, chamska, ordynarna (...), agresywna, ironiczna i sarkastyczna.' - Dziękuję.

Offline

 

#80 2010-09-09 22:05:56

Misiu Zdzisiu

Gość

Re: Własny ranking NEWS

Nie, no spoko. XD Ja też niektórych rzeczy nie mogę pojąć, ale staram się. XD Aaa, i mam nadzieję, że mi wybaczysz za Kato. XD Wiem, że słowo "obleśny" było dość dosadne ale takie mam po prostu odczucia.

Mnie też ten avek rozwala, ale jest boski swoją drogą. XD

 

#81 2010-09-09 22:12:17

 Yoriko

KTNews Fan

Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 1340
Punktów :   

Re: Własny ranking NEWS

Rozważę sprawę wybaczenia No, ale może nie będzie tak źle, a sprawa zostanie rozpatrzona pozytywnie xD ( już zaczynam głupoty pisać... xD)

No avek jest świetny xD


http://img11.imageshack.us/img11/5892/kopiaak003.jpg


'Ryo jest bogiem - uświadom to sobie'... xD
'Koki podkręca życie do maxa!' xD
Dołośkuj się na każdy nowy dzień! xD
Tooru Nishimura - Mistrz romantyzmu.

'A ty jesteś wredna, chamska, ordynarna (...), agresywna, ironiczna i sarkastyczna.' - Dziękuję.

Offline

 

#82 2010-09-09 22:19:47

Misiu Zdzisiu

Gość

Re: Własny ranking NEWS

W razie negatywnego rozpatrzenia sprawy złożę apelację.

 

#83 2010-09-09 22:22:05

 Yoriko

KTNews Fan

Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 1340
Punktów :   

Re: Własny ranking NEWS

W razie co, będę o tym pamiętać. W końcu każdy ma prawo do zgłoszenia apelacji xD


http://img11.imageshack.us/img11/5892/kopiaak003.jpg


'Ryo jest bogiem - uświadom to sobie'... xD
'Koki podkręca życie do maxa!' xD
Dołośkuj się na każdy nowy dzień! xD
Tooru Nishimura - Mistrz romantyzmu.

'A ty jesteś wredna, chamska, ordynarna (...), agresywna, ironiczna i sarkastyczna.' - Dziękuję.

Offline

 

#84 2010-09-09 23:14:57

LaLuna

Gość

Re: Własny ranking NEWS

Przez ten avek to nawet to,  że baaaaardzo nie lubisz YamaPa, bo jest irytujący mnie nie zdążyło wkurzyć, bo zaczęłam się z tego chichrać xD no cóż, avek... hm, ciekawy ^^
Dla mnie Shige nie jest obleśny, YamaPi nie jest irytujący, Koyama nie ma dziwnych oczu (chociaż może nie jest jakimś okazem xD ale za to ma świetny charakter, czym nadrabia ), a Ryo nie jest przerażający tylko śmieszny z tym swoim "przerażającym" imagem xD Co jest w nim baaardzo urocze ^^ Dlatego kocham ich wszystkich i żadnych wniosków przyjmować nie będę, bo mi się rozpatrywać ich nie chce xPP

 

#85 2010-09-18 17:06:42

Kiyoshi

Gość

Re: Własny ranking NEWS

mi wyszlo

1 Tegoshi
2 Yamapi
3 Massu
4 Ryo
5 Shige
6 Koyama

 

#86 2010-10-11 07:36:22

Niralichan

Gość

Re: Własny ranking NEWS

No to tutaj zrobię tak samo jak zrobiłam w KT. Napiszę 2 rankingi. Jeden dotyczący urody, a drugi jak ich lubię.
Do urody:
1. Ryo
2. Yamapi
3. Tegoshi
4. Koyama
5. Shige
6. Massu

R2:
1. Koyama
2. Tegoshi
3. Yamapi
4. Shige
5. Ryo
6. Massu (a to dlatego, że jego za dobrze nie znam )

 

#87 2010-10-11 22:19:20

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Własny ranking NEWS

To polecam jakies programy z Massu, które tłumaczyłam, myślę, że go tam polubisz Bo to taka ciepła klucha, która potrafi być strasznaXD  (a niby jestem wredną młodszą siostrą a mu tu same super rekomendacje daje - musi mi się odwdzięczyć za toXD)

Offline

 

#88 2010-10-11 23:01:07

Niralichan

Gość

Re: Własny ranking NEWS

Hikaru-chan napisał:

To polecam jakies programy z Massu, które tłumaczyłam, myślę, że go tam polubisz

Na pewno go polubię. Członków Newsa nie da się nie lubić xD.
Dzięki za radę. Postaram się szybko pościągać jakieś programy i obejrzeć.

 

#89 2010-10-24 23:42:16

YuukiCross

Gość

Re: Własny ranking NEWS

A Yuuki to się jak zwykle coś zmienia bo obecny ranking wygląda tak:
1. Yamapi, Tego (to taki standard, że ich dwóch ) i Ryo ( do tego trzeciego pana pałam od niedawna wielką miłością, zobaczymy jak będzie potem :3 )
2. Massu
3. Koyama
4. Kato

 

#90 2010-10-25 00:02:19

LaLuna

Gość

Re: Własny ranking NEWS

1. Yamapi, Tego (to taki standard, że ich dwóch ) i Ryo ( do tego trzeciego pana pałam od niedawna wielką miłością, zobaczymy jak będzie potem :3 )

Ooo, akurat z nimi jestem chyba najbardziej związana^^ (nie wskazując palcem, przez kogo... xDD)
I też mi się wszystko już pozmieniało dziesięć razy odkąd robiłam te rąbnięte rankingi xD Nie, ja pozostaję przy tym, że nie znam tej kolejności, kocham ich wszystkich tak samo ( znaczy się, tak samo, nie biorąc pod uwagę pana na pierwszym miejscu, oczywiście ^^ xD)
Ale Yuuki wiesz co Ci powiem? Masz śliczny podpis *.* Tak czysto, estetycznie i...wybornie xDD

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.navia-ots.pun.pl www.tlumacz.pun.pl www.gamecup.pun.pl www.pg-clan.pun.pl www.rastafarai.pun.pl