#91 2010-10-25 01:20:05

Kiiro-chan

Gość

Re: Własny ranking NEWS

rany jak ja już dawno w tym temacie nie byłam

To polecam jakies programy z Massu, które tłumaczyłam, myślę, że go tam polubisz Bo to taka ciepła klucha, która potrafi być strasznaXD  (a niby jestem wredną młodszą siostrą a mu tu same super rekomendacje daje - musi mi się odwdzięczyć za toXD)

o.O dobre ? no prawda początek dobry   ale to z tą ciepłą kluchą nie T_T

6. Massu (a to dlatego, że jego za dobrze nie znam )

oj musisz go szybciej poznać bo on jest taką kochaną świnką i w ogóle jet słodziutki ma prawie same zalety nie licząc niektórych wad a zwłaszcza jednej która jest jednocześnie jego zaletą T_T

A Yuuki to się jak zwykle coś zmienia

nie tylko ty bo ja też

i mój wygląda już tak :
1.Massuś <- przymusowo bo gdzie indziej mogłabym mieć przyszłego męża
(tylko powiedzcie mu że dzieci to po ślubie a nie przed  T_T)
2.Tegoś (to miejsce pozostanie już na zawsze Tegosia ) i Shige (awans z 5 miejsca)
3. Kei-chan (awans z 6 miejsca)
4.Pomidorek (spadek z 3 )
5.Ryo-chan (spadek z 4)
jak widać KoyaShige mnie oczarowali

 

#92 2010-10-25 01:55:17

 Yuuki95

KTNews Fan

957706
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-06-24
Posty: 599
Punktów :   

Re: Własny ranking NEWS

Mój ranking trochę się zmienił od kiedy lepiej poznałam NEWS (Chou-chan, dziękuję ^ ^)

1.Kato/Tegoś - sama nie wiem którego z nich lubię bardziej ^ ^
2.Massu - Chou-chan, nie bądź zła :< przysięgam że on jest zaraz za Kato i Tego więc nie jest tak źle ^ ^ a biorąc pod uwagę to że to awans z 5 miejsca - jest jeszcze lepiej ^ ^
3.Yamapi - jego pierwszego poznałam i do niedawna był u mnie na 1# miejscu ^ ^
4.Kei-chan - lubię go więc jest raczej zaraz za Yamapim
5.Ryo - a on jest daleko za nimi wszystkimi >.<


http://img850.imageshack.us/img850/9202/beznazwy1kopiaz.jpg

Offline

 

#93 2010-10-25 10:31:23

YuukiCross

Gość

Re: Własny ranking NEWS

LaLuna napisał:

1. Yamapi, Tego (to taki standard, że ich dwóch ) i Ryo ( do tego trzeciego pana pałam od niedawna wielką miłością, zobaczymy jak będzie potem :3 )

Ooo, akurat z nimi jestem chyba najbardziej związana^^ (nie wskazując palcem, przez kogo... xDD)
I też mi się wszystko już pozmieniało dziesięć razy odkąd robiłam te rąbnięte rankingi xD Nie, ja pozostaję przy tym, że nie znam tej kolejności, kocham ich wszystkich tak samo ( znaczy się, tak samo, nie biorąc pod uwagę pana na pierwszym miejscu, oczywiście ^^ xD)
Ale Yuuki wiesz co Ci powiem? Masz śliczny podpis *.* Tak czysto, estetycznie i...wybornie xDD

Ja jako pierwszego poznałam Yamapiego i zawsze będę go kochać i będzie na pierwszym miejscu razem z Tego :3 Ryo dołączył do nich po obejrzeniu 1 Litre no namida ( haha nie wiedziałam jak Litr łez odmienić, omg xD ) <3

A no i dziękuję :3 Taki miał być mój podpis xD

Huanitka napisał:

nie tylko ty bo ja też

Kobieta zmienną jest

 

#94 2010-10-25 18:06:42

Kitsune

Gość

Re: Własny ranking NEWS

Mój ranking trochę się pozmieniał przez ostatni miesiąc... głównie przez wpływ Noriko xP
1. Tego <-- to było oczywiste xP
2. Massu/Ryo <-- sama nie wiem jak to się stało
3. Pi <-- I tak dobrze xP do nie dawna był na ostatnim Tego pana poznałam jako pierwszego i długo był u mnie na 1 miejscu (głównie, przez obie panie co się księżyc nazywają ^^), ale jakoś tak... jak już był na drugim to do 3 było blisko... i tak awansował, bo do niedawna był ostatni xP
4. KoyaShige <-- Prawdopodobnie lubię ich na równi z Pi, ale komuś to nieszczęsne ostatnie miejsce przypaść musiało xP

 

#95 2010-10-26 18:17:17

Kiyoshi

Gość

Re: Własny ranking NEWS

mój ranking wyglada tak ( choc jeszcze niedawno troszke sie roznil ;D ) :
1 Tego
2 YamaPi
3 Massu
4 Koyama
5 Shige
6 Ryo

 

#96 2011-01-15 17:43:26

 Hachii

Big fan

8846456
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2011-01-14
Posty: 212
Punktów :   

Re: Własny ranking NEWS

Mnie również wyszło idealnie
1. Koyama
2. Ryo
3. Pi
4. Massu
5. Shige
6. Tegoś


http://desmond.imageshack.us/Himg638/scaled.php?server=638&filename=obraz1le.png&res=medium

Offline

 

#97 2011-01-15 18:53:41

anthja

Gość

Re: Własny ranking NEWS

Uwaga podzielę się z wami moim wynikiem ^^
1. Yamapi
2. Ryo-chan
3. Massu ( PANDA *_*)
4. Koyama
5. Shige
6. Tegoś.
Emm...

 

#98 2011-03-11 21:09:06

Nesta

Gość

Re: Własny ranking NEWS

Bez quizu to będzie tak:
1. Ryo
2. Kato
3. Keii-chan
4. Massu
5. Yamapi
6. Tegoshi

a po quizie <boi się> XD

to samo! XD

Chociaż jak było wybierz między Ryo, a Kato to ręka mi się zawahała. Ale koniec końców Ryo wygrał.

 

#99 2011-03-16 00:22:14

Kanako

Gość

Re: Własny ranking NEWS

1. Keii-chan!!
2. Massu
3. Hisa
4. Shige
5. Dokkun
6. Tego

Ostatnio edytowany przez Kanako (2011-03-16 00:23:45)

 

#100 2011-03-16 17:45:19

 Soli

KTNews Urlopowicz

8836207
Skąd: Wola
Zarejestrowany: 2011-03-08
Posty: 1268
Punktów :   

Re: Własny ranking NEWS

Oki sprawdziłam sobie ale nie zgadzam się ^^ ale to jedynie wynikało z ładniejszego zdjęcia

1. YamaPi
2. Shige
3. Tego
4. Massu
5. Koyama
6. Ryo

A poprawiając to... 1 jeste dobrze (yeah, Forever ) z drugim to ja zdecydowanie dam Tego xD a z 3 i 4 to zawsze zależy, jaką Shige ma fryzurę a 5 i 6 się zgadza xD


http://desmond.imageshack.us/Himg256/scaled.php?server=256&filename=tumblrm1rr7by36f1roenqe.jpg&res=landing

Offline

 

#101 2011-03-16 18:18:30

soniqa121

Gość

Re: Własny ranking NEWS

Tutaj jeszcze nie zaglądałam, z tego co pamiętam, ale nie ręczę, bo nie chce mi się kliknąć strony wstecz, taki leń mnie dziś wziął xD
Mój ranking od roku przechodził burzliwe zmiany, w którym jedynym niezmiennym osobnikiem był pan na ostatnim miejscu^^:

1.Massu- mój aktualny pan nr 1 :] Właściwie od dłuższego czasu bo od wakacji już chyba Raczej mi się już nie odwidzi xD
2.Yamap- mój wcześniejszy pan nr. 1 aktualnie spadł o jedno miejsce, ale myślę, że się nie obrazi, bo co wracam do filmów z jego udziałem to zawsze próbuje się wspoiąć na miejsce obok Massu
3.Tegocha- Jako braciszek Massu nie mogłam go dać niżej, bo by się pan najwyżej obruszył Co nie znaczy, że uważam, że mu się nie należy takie miejsce :> Trzecie miejsce złe nie jest xD
4.Koyamama- za bycie Koyamamą
5.Shige- byłby obok Koyamy, aczkolwiek stwierdziłam, że w moim rankingu dla każdej osoby jest tylko jedno miejsce, więc..
6.Ryo- się tutaj już zadomowił Nie, że go nie lubię, ale nie mam nic do powiedzenia o nim...no dobra, lubie filmy z jego udziałem, ale to mu nie pomoże się wybić xD

btw. anthja, why panda? o.O Chyba, że chodzi Ci o jeden z shounen clubów z Massu? xD? Bo coś jakby kojarzę ale zaś nie do końca^^

btw2. wiedziałam, że coś było nie tak Zapomniałam sprawdzić quizu xDD
Już nawet nie chcę wiedzieć co mi dolega, bo to coś poważniejszego niż skleroza chyba XDD
No więc wg quizu:
1.Massu
2.Yamap
3.Tego
4.Koyama
5.Shige
6.Ryo
Podsumowując- quiz się ze mną zgadza i podziela moją opinię xD

Ostatnio edytowany przez soniqa121 (2011-03-16 18:26:23)

 

#102 2011-04-08 15:46:49

Yamahoshi

Gość

Re: Własny ranking NEWS

Ja wiem!!!

1. Yamashita - Bo go kocham i tyle! XD Chyba nie muszę pisać dlaczego. XD
2. Tegoshi - Niesamowity słodziak! I tak szczerze, to najlepiej śpiewa z całego News...
3 i 4. Ryo i Massu - nie wiem w sumie kogo bardziej lubię... Raz tego raz tego. XD
5. Shige - nie jest przedostatni, dlatego, że go nie lubię... Też go bardzo lubię, ale pozostałych lubię bardziej. ^^
6. Koyama - On mnie czasem wkurza... ale kocham jego odpały na backstage!!

 

#103 2011-04-08 16:14:31

Kanako

Gość

Re: Własny ranking NEWS

Mój się zdeka zmienił:
1. Keii-chan!!
2. Shige-san
3. Massu
4. Dokkun
5. Pi

6. Tego

Ostatnio edytowany przez Kanako (2011-04-08 19:15:15)

 

#104 2011-04-08 17:29:13

soniqa121

Gość

Re: Własny ranking NEWS

Kana-chan, niee wcale nie widzimy tej różnicy między Tego a innymi xD

 

#105 2011-04-08 17:53:07

Kanako

Gość

Re: Własny ranking NEWS

Tak, bardzo trudno ją dostrzec, nee?? xD

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.anorexialife.pun.pl www.predator.pun.pl www.superpuder.pun.pl www.tibiia20.pun.pl www.rezydencja-surykatek.pun.pl