#46 2010-06-13 14:17:39

Kiiro-chan

Gość

Re: NEWS

ja jak widzę jakiegoś Azjatę
to się uśmiecham i cały czas na niego gapię
ja nigdy nie uciekam zawsze staram się jak najdłużej jak najbliżej
jakbym była na twoim miejscu
i ten Japończyk był super przystojny
to pewnie bym po japońsku przeprosiła i się uśmiechnęła
ale z NEWS to by było tak jak wyżej napisałam

 

#47 2010-06-13 14:18:58

Naisha

Gość

Re: NEWS

ja mam gorzej (znaczy najgorzej mają Ci, co idą ze mną xD ) ,bo jak widzę Azjatę to krzyczę "patrzcie, Azjata! Azjata! " skacze i w ogóle (trzeba też zaznaczyć, że mam bardzo donośny głos )
jak byliśmy na wycieczce w Berlinie, to moja klasa i inne klasy liczyły dla mnie Azjatów (znaczy ja liczyłam , a oni jak zobaczyli jeszcze kogoś to mi pokazywali, nie wiem jak , ale jakoś wiedziałam,których już liczyłam xD)

ludzie lubią też mnie wkręcać (strasznie dużo gadam, to czasami nie do wytrzymania jest ) jak chcą , żebym się na chwilkę zamknęła to mówią " Arleta patrz! Azjata! " a ja od razu się rozglądam "gdzie,gdzie"  XD
już pisałam o tym, co się stało jak rozmawiałam z mamą koleżanki i zobaczyłam Azjatów

 

#48 2010-06-13 14:26:22

Naisha

Gość

Re: NEWS

ale nie wiadomo , czy to był Japończyk mógł być to np. Koreańczyk. chyba , że jakoś Bułka poznała xD

moi dwaj śliczni z Azjatyckiego rynku (xD) to 15 i 17 letni Koreańce (mają chyba koreańskie nazwisko i lubią koreańskie zespoły - SS501, Big Bang i Girls Generation)
ubierają się strasznie fajnie...mam ich numery, pisałam do jednego(tego starszego) bo powiedział, że jego brat (bo to bracia) nie umie jeszcze polskiego, ale musi umieć, bo chodzą do polskiej szkoły (do jednej klasy xD) , podobno w szkole ich nie lubią (koleżanka,koleżanki chodzi z nimi do szkoły), bo są Azjatami(rasizm).
no ale już nie piszę do Pawła (bo tak ma na imię starszy) , ponieważ uznał mnie za wariatkę i przestał odpisywać (napisałam mu strasznie głupie rzeczy, strasznie żałuje, jestem porąbana , że to zrobiłam, ale nie mogłam myśleć, przez fakt, że z nim piszę)
napisałam mu, że uwielbiam Azjatów i w ogóle wypytywałam o wszystko jak jakaś idiotka, jeszcze mi napisał czy się znamy, a ja że nie, ale kolega zdobył dla mnie Twój numer dzisiaj na targach szkół.

i się chłopak przestraszył chyba, a szkoda, bo mówił, że wolny i szuka dziewczyny
ale młodszy brat jest ładniejszy :]

 

#49 2010-06-13 14:39:35

Naisha

Gość

Re: NEWS

mam fotkę tego starszego, jeśli ktoś chce xD

 

#50 2010-06-13 16:02:31

Kiiro-chan

Gość

Re: NEWS

ja bym chciała (ja zawsze wszystko chcę )
a swoją drogą to fajny by był taki NEWSowy rynek
wyobrażacie sobie ile by dziewczyn chodziło tam na zakupy??
moja koleżanka która zlewa Azję powiedziała że Tegoś jej się podoba

 

#51 2010-06-13 16:38:23

Bułka

Gość

Re: NEWS

poznałam, poznałam xD bo koreańczycy nie są zbyt zdumiewająco przystojni ani nic
normalnie jak widzę azjatę to ja zawsze też się oglądam i w ogóle, ale jak przychodzi co do czego i "bliskie spotkanie..." to... cóż, mam w domu lustro xD

 

#52 2010-06-13 22:08:07

Naisha

Gość

Re: NEWS

Bułka napisał:

poznałam, poznałam xD bo koreańczycy nie są zbyt zdumiewająco przystojni ani nic
normalnie jak widzę azjatę to ja zawsze też się oglądam i w ogóle, ale jak przychodzi co do czego i "bliskie spotkanie..." to... cóż, mam w domu lustro xD

bez przesady xD  chyba nie jest tak źle ?




http://www.fotka.pl/profil/tiendat

to jego fotka, niestety ładniejszy brat ma profil zablokowany... no ładnie włażę na fotkę tylko po to, żeby go pooglądać  xD  z drugiej strony on musi być jakiś porąbany, skoro ma fotkę (w ogóle uważam, że na fotce same pustaki siedzą, znaczy nie tak, że na chwilę wejdą i mają...bo mają, tylko chodzi mi o takich ludzi co całymi dniami, i się tylko podniecają, że dostaną MaXiK OcEnKę i SwEeeT KoMCciA , chociaż tak naprawdę mają ryj jak nie wypał i muszą się dowartościować )

 

#53 2010-06-13 22:41:03

Bułka

Gość

Re: NEWS

Naisha napisał:

bez przesady xD  chyba nie jest tak źle ?

ja czy koreańczycy? no koreańczycy może nie, ale do japońców im brakuje xD a ja to cóż... mam niską samoocenę <lol2>

ano fotka pl to zuoooo.

 

#54 2010-06-14 21:22:19

Naisha

Gość

Re: NEWS

chodziło mi o Ciebie

Dla mnie zaraz po Japońcach są Koreańczycy  też ich lubię

 

#55 2010-06-14 21:24:45

Naisha

Gość

Re: NEWS

a tak , w świetle mojego wcześniejszego komentarza na temat fotki.pl 

masz niską samoocenę ?

tam dara dam, dam,dam ................................. (melodyjka)












ZAŁÓŻ FOTKĘ

 

#56 2010-06-14 21:31:19

Kiiro-chan

Gość

Re: NEWS

ciekawe kto z NEWSa miałby najwyższą średnią jakby im się pozakładało fotki

 

#57 2010-06-14 23:13:21

Bułka

Gość

Re: NEWS

a ciekawe, ciekawe kto by to w sumie wiedział... podejrzewam że faceci by się zdziwili nie mogąc głosować na Tego <lol2>

ano... mam strasznie niską samoocenę. zwłaszcza że w niedziele pojechałam do ciotki i jej młodsza siostra tam była a jak wyszłam na balkon to "ooo... zaokrągliłaś się!" (czyli innymi słowy roztyłam się jak świnia xD)

 

#58 2010-06-14 23:19:24

Kiiro-chan

Gość

Re: NEWS

podejrzewam że faceci by się zdziwili nie mogąc głosować na Tego <lol2>

to byłby dla nich totalny zonk

w sumie to na fotkę wchodzi bardzo dużo osób
więc mogły byśmy założyć im fotki
żeby ich troszkę wypromować i potem skierować tutaj
to byłaby promocja i dla NEWSa i dla KTNEWS

"ooo... zaokrągliłaś się!" (czyli innymi słowy roztyłam się jak świnia xD)

wiesz w ostatnim czasie ja też to ciągle słyszę

 

#59 2010-06-15 00:06:39

Bułka

Gość

Re: NEWS

moja mama stwierdziła ostatnio, że jestem w ciąży, bo mnie rzygało a jadłam <lol2> i powiedziała, że to nie jest normalne. no to miło ubrała w słowa to, że przytyłam xD co nie zmienia faktu, że też to wiecznie słyszę i mi samoocena spada.

niby tak, ale na fotce raczej same pustaki co chodzą po innych itd...

EDIT:

Naisha, po co mam zakładać fotkę? xD

 

#60 2010-06-15 11:36:28

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: NEWS

Na fotce to założyłam klub News Jakoś dużo fanów nie maXD A tam są tacy ludzie jak kogos nie lubią to specjalnie im mało punktów dadzą albo dadza dużo, żeby on się im odwdzięczył, nie no nie warto;P
Zwłaszcza, że to ma być forum dla fanów a nie "fanów"

A News ma swoje profile na NK ( starsznie lubię dyskotutwac tam z Kato) i nawet klasę z dużą ilością członków i mini przedszkole, więc ja tam nas wypromuje;P

Nie martw się Bułcia ja chyba w 2 liceum miałam dłości i wszyscy mówili, że jestem w ciązyXD także wiesz;P
A ostatnio stwierdziłam, że troche przytyłam i wygladam jak w 1 miesiącu:P

Offline

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rezydencja-surykatek.pun.pl www.cswcup.pun.pl www.tibiia20.pun.pl www.anorexialife.pun.pl www.predator.pun.pl