#61 2010-12-03 20:44:38

 Dziina

Moderator

8340829
Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 348
Punktów :   

Re: Hey! Say! JUMP

Ja w ogóle jak usłyszałam po raz pierwszy piosenkę to spodziewałam się czegoś zupełnie innego. Czegoś, jakby to powiedzieć, w ciemniejszych kolorach, czyli czegoś takiego, do czego HSJ przyzwyczaiło nas ostatnimi trzema PV. A tu taki powrót do bieli^^ I jeszcze do tego te efekty CG^^

Offline

 

#62 2010-12-03 20:48:59

Avalia

Gość

Re: Hey! Say! JUMP

Hikaru-chan napisał:

Fajny ten teledysk Chociaż kojarzy mi się z ich pierwszym PVXD

Moja pierwsza myśl, już po screenach to UMP, a zapowiedź to tylko przybiła (to jest nowocześniejsza i mniej kiczowata wersja UMP )
Ale fajne jest XD mnie się podoba i czekam na całość ^^

 

#63 2010-12-03 22:00:38

Alexandra

Gość

Re: Hey! Say! JUMP

Ja się ogólnie to zawiodłam. W sumie z ostateczną oceną czekam na pełny klip, ale póki co preview mi sie totalnie nie widzi. Tak jak piosenkę ubóstwiam, tak klip zapowiada się tragicznie (znaczy dla mnie, a o gustach sę nie dyskutuje). Ich stroje mi się nie podobają i ogólny zarys też mi się póki co nie widzi, ale to się akuratnie może zmienić, jak zobaczę całość. Mimo wszystko mam wrażenie, że ten klip obejrzę 1-2 razy, po czym przepadnie na dnie mojego dysku. A szkoda, bo jak dotąd wszystkie klipy HSJ mi się podobały i miałam nadzieję, że to się nie zmieni <westchnienie>

 

#64 2010-12-11 17:17:24

 Dziina

Moderator

8340829
Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 348
Punktów :   

Re: Hey! Say! JUMP

Pojawiły się bookleciki do singla (wersje: regularna i limitowana). Właściwie to nie ma w nich za wiele, ale zawsze coś. Poza tym wiadomo już dzięki temu, że to, że regularna jest droższa nie zależy od grubości bookletów. Osobiście, to przez to, jestem jeszcze bardziej ciekawa tych trzech pozostałych piosenek w wersji regularnej, skoro tak bardzo wpłynęły one na jej cenę

Offline

 

#65 2010-12-11 22:06:50

Avalia

Gość

Re: Hey! Say! JUMP

Ja już chce Fly i ciekawa jestem tego nowego kawałka....ale to już nie długo ^^

 

#66 2010-12-12 17:03:31

 Dziina

Moderator

8340829
Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 348
Punktów :   

Re: Hey! Say! JUMP

Ja już chce Fly i ciekawa jestem tego nowego kawałka....ale to już nie długo ^^

Całe szczęście już bardzo niedługo^^ Zresztą ponoć już singiel wędruje gdzieś po Internecie, tylko ja jestem zbyt leniwa, żeby go sobie poszukać, nawet jeśli zżera mnie ciekawość XD Teraz bynajmniej próbuję sama siebie przekonać, że w ramach sprawdzania swego samozaparcia, nie przesłucham tych trzech piosenek, do czasu gdy przyjdzie moja kopia singla, (ale i tak nic nie sprawdzając wiem, że pewnie i tak przesłucham ich jak tylko gdzieś rzucą mi się w oczy ;p). Ale to tak odbiegając od tematu.

A wracając do rzeczy, które gdzieś tam bywają w necie, to natknęłam się na bardzo słabej jakości (takiej bardzo, bardzo, BARDZO słabej) PV w całości i pomyślałam, że podzielę się tutaj moim ogólnymi wrażeniami. A więc... po Preview miałam dosyć mieszane uczucia (jak na to, że to JUMP), ale po obejrzeniu całości, mam zdecydowanie lepsze odczucia. Wprawdzie nie dodali nic co mogłoby mnie zaskoczyć czy coś w tym stylu, ale jakoś w całości to wygląda znacznie lepiej. Może to być efekt przyzwyczajenia się do myśli o ich nietypowych strojach i nadużywaniu CG, ale bynajmniej mi się w całości podobało . Od samego początku gdy wchodzą całą dziesiątką (bardzo ładne wejście, tak nawiasem mówiąc, takie jakie mogłam się spodziewać po JUMP^^), aż do końca, czyli do tego statku kosmicznego XD (no dobra, jakby ten statek wycięli i pokazali za to JUMP, to ja bym się nie obraziła, ale rozumiem, że to dla dopełnienia tego PV XD). Podsumowując, nadal lubię wszystkie ich teledyski ;p
P.S. Jedna uwaga co do PV. Nie podoba mi się fryzura Chinena gdy są w tych niebieskich strojach XD

Offline

 

#67 2010-12-12 17:28:58

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Hey! Say! JUMP

Faktycznie nic nowego nie pokazali, ale PV przyjemne;) Tylko kojarzy mi się z UMP i News Nippon, zwłaszcza ten koniecXD

Offline

 

#68 2010-12-12 19:34:47

Avalia

Gość

Re: Hey! Say! JUMP

Mnie tam fryzura Takakiego się nie podoba....
Ja teraz czekam na to PV dobrej jakości i nie tnące się ani nic, bo krótko mówiąc mi się podoba i jestem bardzo pozytywnie nim zaskoczona (no tak nie byłam pewna tego wszystkiego po zapowiedzi )

 

#69 2010-12-13 18:17:46

 Dziina

Moderator

8340829
Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 348
Punktów :   

Re: Hey! Say! JUMP

Mnie tam fryzura Takakiego się nie podoba....

A ja w sumie nic do niej nie mam (no chyba, że coś pominęłam na tym klipie w tak złej jakości XD) Miewał wprawdzie lepsze, ale i o wiele gorsze. Więc cieszę się, że go nie uczesali jak do styczniowego WINK UP, bo tego bym chyba nie zniosła, w żaden sposób^^

Dla osób zainteresowanych singlem HSJ, a konkretnie piosenkami innymi niż "Arigatou..." singiel Regular Version. Póki co go jeszcze nie słuchałam, więc się nie wypowiem, bo nie ma o czym XD Natomiast innych zachęcam do wyrażenia swoich opinii związanych z nowymi piosenkami^^
Jak nie wytrzymam i też sobie ściągnę i posłucham to napiszę co nieco od siebie^^

Offline

 

#70 2010-12-13 20:02:17

Avalia

Gość

Re: Hey! Say! JUMP

Ja właśnie przesłuchałam ten singiel i krótko mówiąc jest JUMPowo
Nowe piosenki urocze, chociaż może nie jakoś super powalające.
Jest dla mnie całkowicie na plus ^^

 

#71 2010-12-13 22:21:49

Alexandra

Gość

Re: Hey! Say! JUMP

To ja się od razu wypowiem i w kwestii klipu i singla xD

No więc...
Jeśli chodzi o klip, to moja opinia od ujrzenia previewu się nie zmieniła. Jestem "na nie" i tyle. Przy tym pozostańmy.

Za to jeśli singiel to:
# "Arigatou" ~Sekai no Doko ni Itemo~ - nie no, weźcie, słucham tej piosenki non-stop-color, odkąd tylko wyszła jej pełna wersja czyli już jakiś czas temu, a i tak wciąż mnie ona od siebie uzaleźnia. Normalnie dawno już na nic nie miałam na nic takiej fazy jak na to. I z każdym przesłuchaniem podoba mi się coraz bardziej, jeśli to w ogóle możliwe xD
# FLY - piosenkę niby widziałam wcześniej na jakichś występach chyba, ale wtedy mnie jakoś specjalnie nie ruszyła. A teraz kiedy ją przesłuchiwałam, to moja pierwsza myśl to było "Ta piosenka jest tak strasznie pozytywna, że to prawie niemożliwe" xD I za każdym razem, jak ją słucham to mimowolnie się uśmiecham. A przed chwilą jeszcze chodziłam po domu śpiewając ""Kitto ima nara tsubasa hirogete"
# Snow Song - kiedy usłyszałam to "Masaka... Yuki da!!" na początku, to poległam na starcie xDD A jak słuchałam dalej, to nawet przeszło mi przez myśl, że przez tą piosenkę, jakby roztapia sie trochę moja nienawiść do śniegu
# Futari Kake no Basho - no i proszę, jest też coś wolniejszego. Nie wiem, czy za pięć minut mi się to nie zmieni, ale aktualnie to ten utworek czaruje mnie (prócz "Arigatou") na tym singlu najbardziej. Taki fajny, jak dla mnie, to można by nawet powiedzieć, że nastrojowy. Chociaż przez dłuższy moment nie mogłam zajarzyć, że prócz jap. to śpiewają tam po ang. To ich "I can never get. It's your life" jakoś tak dziwnie mi brzmiało xD

W ogóle jak tak zajrzałam na teksty tych piosenek (tylko na kanji co prawda, więc ile zrozumiałam ze znaczków i ze słuchu, to moje xD), to wszystkie strasznie mi się spodobały. Chociaż prawdopodobnie ten śnieg to jednak niekoniecznie dla mnie. Ale jak dziecko zobaczyło kanji "mayou" we "FLY", to na moment przestało kontaktować, więc też się obiektywnie za bardzo nie wypowiadam w tej chwili xDDD

 

#72 2010-12-14 07:55:26

 Dziina

Moderator

8340829
Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 348
Punktów :   

Re: Hey! Say! JUMP

A jednak przesłuchałam XD Więc oto co sądzę o tych piosenkach^^:

1. "Arigatou" Sekai no Doko ni Itemo - tą piosenkę może już zostawię w spokoju, bo po co mam pisać, jak bardzo mi się ona podoba, skoro już to wcześniej pisałam^^
2. FLY - cieszę się, że nie zepsuli tej piosenki. U mnie wywołała falę wspomnień małych JUMPków^^ Chyba najżywsza piosenka na całym singlu.
3. Snow Song - pierwsze skojarzenie? Arashi. Nie wiem dlaczego, ale ta piosenka przypomina mi te, które zazwyczaj ma Arashi. Poza tym piosenka według mnie przyjemna i pasuje na długie zimowe, ośnieżone wieczory XD
4. Futarikake no Basho - Tej piosenki byłam najbardziej ciekawa. Wiedziałam wprawdzie, że będzie to ballada (za którymi zazwyczaj nie przepadam), ale według mnie ma śliczny (i smutny) tekst, więc samą piosenkę też oczywiście pokochałam.

Podsumowując, co prawda mam kilka uwag do tego singla, (głównie, to jak dla mnie za mało szybkich, wesołych piosenek), to jednak jestem z niego jak najbardziej zadowolona^^

Offline

 

#73 2010-12-14 16:22:05

Alexandra

Gość

Re: Hey! Say! JUMP

co prawda mam kilka uwag do tego singla, (głównie, to jak dla mnie za mało szybkich, wesołych piosenek)

Moim zdaniem właśnie wystarczająco. Na cztery piosenki jedna szybka, chociaż nie wesoła, dwie szybsze, maksymalnie pozytywne, przy słuchaniu wywołujące uśmiech na twarzy i jedna balladka. Wszystkiego po trochu, tak właśnie powinny wyglądać dobre single, żeby nie było monotematycznie za bardzo. Ja jestem bardzo usatysfakcjonowana, lepszej mi tej płytki zrobić nie mogli (tylko klip by lepszy zrobili, to byłabym już w ogóle wniebowzięta)

 

#74 2010-12-14 16:58:05

 Dziina

Moderator

8340829
Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 348
Punktów :   

Re: Hey! Say! JUMP

No wiesz, wszystkim nie dogodzą^^ Ja np. nie mam nic co do PV, a za to uważam, że wprawdzie piosenki są dobre (wręcz bardzo dobre), ale ja lubię HSJ w wersji mega pozytywnej, więc jeśli zamiast Snow Song było coś szybszego to ja bym się nie obraziła XD Ale tak też jest w sumie dobrze więc nie wiem co narzekam ;p

Offline

 

#75 2010-12-15 14:54:02

Alexandra

Gość

Re: Hey! Say! JUMP

A ja lubię właśnie jak jest jakaś różnorodność, bo jak by wszystkie piosenki były mega pozytywne, to szybko by mi się chłopcy znudzili. A tak to mi tylko plusują jeszcze bardziej. Tylko tego klipu nigdy nie polubię. Może to przez te stroje po prostu... Naruszają mój zmysł estetyki

A tak z innej beczki:

http://www.youtube.com/watch?v=G1WvRnBQTfY&hd=1 <- występ HSJ z "Best Artist 2010".

Chłopcy zaśpiewali medley składający się z utworków "Ultra Music Power" i "Arigatou..". Od siebie dodam tylko tyle, że mnie się podobało, ale obiektywna to ja nie jestem. Tylko te miny do kamery w czasie przejścia na dużą scenę, to mogliby sobie już odpuścić

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.superpuder.pun.pl www.anorexialife.pun.pl www.cswcup.pun.pl www.predator.pun.pl www.rezydencja-surykatek.pun.pl