#76 2010-12-15 15:23:40

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Hey! Say! JUMP

Mi też się występ bardzo podobał:) Przede wszystkim fajnie wyglądaliXD

Co do singla i PV wypowiem się dopiero w piątek, bo teraz mam za dużo nauki><

Offline

 

#77 2010-12-15 17:25:12

 Dziina

Moderator

8340829
Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 348
Punktów :   

Re: Hey! Say! JUMP

Alexandra napisał:

A ja lubię właśnie jak jest jakaś różnorodność, bo jak by wszystkie piosenki były mega pozytywne, to szybko by mi się chłopcy znudzili.

Coś mi się widzi, że chyba nie do końca mnie zrozumiałaś^^ Ale mniejsza z tym. Zostańmy przy tym, że piosenki są fajne i wpadają w ucho XD


Co do występu, to też się podpisuję pod listą osób, którym się on podobał XD I oczywiście zgadzam się z tym, że świetnie wyglądali^^ Dodam jeszcze, że świetnie śpiewali, tańczyli i w ogóle cały ich występ był super ;p

Alexandra napisał:

Tylko te miny do kamery w czasie przejścia na dużą scenę, to mogliby sobie już odpuścić

Ale mnie wystraszyłaś z tymi minami. Już myślałam, że naprawdę z jakimiś okropnymi minami wyskoczyli, a to całe szczęście były tylko zwykłe długie spojrzenia w kamerę^^
A skoro już mówimy o minach i takich tam, to mi osobiście podobało się spojrzenie Yamady z momentu, gdy śpiewali "Danke schön" - takie przenikliwe XD

Offline

 

#78 2010-12-15 17:45:41

Alexandra

Gość

Re: Hey! Say! JUMP

Coś mi się widzi, że chyba nie do końca mnie zrozumiałaś^^

Ja przez ostatni tydzień, to w ogóle nie jestem nastawiona na rozumienie czegokolwiek, więc to raczej na pewno xD

a to całe szczęście były tylko zwykłe długie spojrzenia w kamerę^^

Tiaa... Tylko. Tylko że mnie coś takiego zawsze denerwuje, jakaś przewrażliwiona chyba jestem. Chociaż jak wszyscy się pchają w kamerę, to jakoś jestem w stanie to zignorować, a jak oglądam x występów i tylko pojedyncze osoby robią coś takiego, to jakoś zapamiętuję <wzrusza ramionami>

mi osobiście podobało się spojrzenie Yamady z momentu, gdy śpiewali "Danke schön" - takie przenikliwe XD

Weź, on w ogóle to potrafi tak patrzeć, nie tylko tutaj to zauważyłam. Co momentami jest przerażające wręcz <śmiech>

 

#79 2010-12-15 18:23:30

 Dziina

Moderator

8340829
Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 348
Punktów :   

Re: Hey! Say! JUMP

Tiaa... Tylko. Tylko że mnie coś takiego zawsze denerwuje, jakaś przewrażliwiona chyba jestem. Chociaż jak wszyscy się pchają w kamerę, to jakoś jestem w stanie to zignorować, a jak oglądam x występów i tylko pojedyncze osoby robią coś takiego, to jakoś zapamiętuję <wzrusza ramionami>

Ja bym raczej stwierdziła, że to nie tak, że pojedyncze osoby robią tylko coś takiego, ale po prostu tylko pojedyncze osoby pokazują w TV, że coś takiego robią^^

Co momentami jest przerażające wręcz <śmiech>

Yama-chan potrafi być przerażający ;p


A tak z innej beczki, to najnowszy singiel HSJ pojawił się już w rankingu Oriconu i bez niespodzianki zajął pierwsze miejsce z liczbą 64206 sprzedanych kopii. Nie powiem, by to było jakoś dużo, ale to przedsprzedaż (bo to z 14 grudnia jest), więc mam nadzieję, że dzisiaj sprzedał się lepiej^^

Offline

 

#80 2010-12-15 20:17:12

Alexandra

Gość

Re: Hey! Say! JUMP

Ja bym raczej stwierdziła, że to nie tak, że pojedyncze osoby robią tylko coś takiego, ale po prostu tylko pojedyncze osoby pokazują w TV, że coś takiego robią^^

A mnie to nie obchodzi, co oni ogólnie robią, tylko co robią wtedy, kiedy ja mogę to zobaczyć ;p

Yama-chan potrafi być przerażający ;p

Tiaaaa...

 

#81 2010-12-15 20:30:13

Avalia

Gość

Re: Hey! Say! JUMP

Alexandra napisał:

Dziina napisał:

Yama-chan potrafi być przerażający ;p

Tiaaaa...

Dla mnie Yama-chan jest zawsze słodki, nawet jak ma być kakkoi czy coś to i tak jest słodki.

Dziina napisał:

Ja bym raczej stwierdziła, że to nie tak, że pojedyncze osoby robią tylko coś takiego, ale po prostu tylko pojedyncze osoby pokazują w TV, że coś takiego robią^^

Trochę to nie sprawiedliwe jak ich pokazują, stanowczo chcę więcej Keito

 

#82 2010-12-15 21:08:17

 Dziina

Moderator

8340829
Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 348
Punktów :   

Re: Hey! Say! JUMP

Alexandra napisał:

A mnie to nie obchodzi, co oni ogólnie robią, tylko co robią wtedy, kiedy ja mogę to zobaczyć ;p

Ale to nie ich wina, że część z nich wycinają^^ Chodzi mi o to, że wszyscy "pchają się przed kamerę" i to nie od nich zależy, że pokazują zawsze tych samych JUMPów XD

Avalia napisał:

Dla mnie Yama-chan jest zawsze słodki, nawet jak ma być kakkoi czy coś to i tak jest słodki.

Bo Yamada jest słodki^^ kakkoi, momentami przerażający, ale wciąż kawaii^^

Avalia napisał:

Trochę to nie sprawiedliwe jak ich pokazują, stanowczo chcę więcej Keito

Ale o dziwo Keito pokazali, wtedy gdy przechodzili na główną scenę i patrzyli w kamerę. Normalnie w szoku byłam XD Ja wiem, że z BEST też wtedy nie mieli kogo za bardzo pokazać, bo akurat koło tej drugiej kamery przechodził Inoo, ale najwyraźniej nagrywający (całe szczęście) nie przemyśleli do końca tego nagrywania tylko tych JUMPów, co zazwyczaj ;p (jakoś inaczej nie mogę myśleć o tym, że wtedy jednak pokazali Keito - nie, że chłopak nie zasłużył, ale, że tak rzadko go pokazują XD)
A tak ogólnie to jestem jak najbardziej za, by niektóre osoby więcej pokazywali.

Offline

 

#83 2010-12-15 22:03:45

Alexandra

Gość

Re: Hey! Say! JUMP

Chodzi mi o to, że wszyscy "pchają się przed kamerę" i to nie od nich zależy, że pokazują zawsze tych samych JUMPów XD

Wiem wiem, ale to tzw. parcie na szkło mnie u wszystkich Johnnysów drażni. Normalnie jak małe dzieci się pchają w tą kamerę wszyscy. A przynajmniej takie mam skojarzenie. Zwłaszcza że niektórzy to są słodcy jak dzieci, to już w ogóle... xDD

Bo Yamada jest słodki^^ kakkoi, momentami przerażający, ale wciąż kawaii^^

Noo... W ogóle jak go teraz oglądam w Scrap Teacher to momentami jak spojrzy, to ja się go zaczynam normalnie bać. Dobrze, że to tylko gra jest wtedy. Bo w programach itp. to mnie chłopak czaruje (o ile nie pcha się w kamerę xD)

 

#84 2010-12-16 06:58:51

 Dziina

Moderator

8340829
Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 348
Punktów :   

Re: Hey! Say! JUMP

eee, tam, pchanie w kamerę jest fajne^^
Ale mnie tam niekiedy zastanawia, skąd oni wiedzą, która kamera w danym momencie ich kameruje. Mają karteczki z napisem "Patrz tutaj" czy co...?

***
W każdym razie jestem zawiedziona ilością sprzedanych kopii "[Arigato]~...". A taką miałam nadzieję, że uda im się w ciągu tygodnia dobić do 200 tys., a tu taka lipa

Offline

 

#85 2010-12-19 23:26:46

Alexandra

Gość

Re: Hey! Say! JUMP

Ale mnie tam niekiedy zastanawia, skąd oni wiedzą, która kamera w danym momencie ich kameruje. Mają karteczki z napisem "Patrz tutaj" czy co...?

Szósty zmysł... xDDD


Btw. widziałyście wstępne roczne rankingi Oriconu?

Single: http://www.tokyohive.com/2010/12/oricon … e-ranking/

21. “Hitomi no Screen” – Hey!Say! JUMP : (250,206)

Albumy: http://www.tokyohive.com/2010/12/oricon … 10-is-out/

33. “JUMP NO.1″ – Hey!Say! JUMP : (187,621)
34. “LIVE” – NEWS : (185,204)
35. “NO MORE PAIN” - KAT-TUN : (182,563)

Ale tak szczerze, to nie spodziewałam się, że HSJ wyjdą lepiej niż KT i NEWS. Chociaż w moim odczuciu ich album jest dużo lepszy, więc zasłużyli.

 

#86 2010-12-20 07:26:26

 Dziina

Moderator

8340829
Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 348
Punktów :   

Re: Hey! Say! JUMP

Troszkę pewnie jeszcze ten ranking się zmieni, bo np. w singlach, gdzieś w 5 dziesiątce pojawi się "[Arigatou]~..." i jeszcze zapewne innych kilka rzeczy się zmieni, ale zawsze można mieć nadzieję, że HSJ niżej nie spadnie^^ (tylko zmobilizuje fanki do kupna).

Ale tak szczerze, to nie spodziewałam się, że HSJ wyjdą lepiej niż KT i NEWS.

Ja też się tego nie spodziewałam XD Nie ma jak wiara w możliwości ulubionego zespołu (lub raczej ich fanek);p

W rankingu Oricon DVD:
29. “Hey!Say! 2010 TEN JUMP” - Hey! Say! JUMP : (106,492)

Czyli krótko mówiąc (podsumowując wszystko), źle nie jest. A jak nie jest źle, to znaczy, że musi być dobrze XD

Offline

 

#87 2010-12-20 17:30:07

Alexandra

Gość

Re: Hey! Say! JUMP

Troszkę pewnie jeszcze ten ranking się zmieni

No, to na pewno. Do końca roku jeszcze dwa tyg., pozycje z grudnia też muszą dostać trochę czasu na to, żeby dobrze się sprzedać ;]

Ale tak szczerze, to nie spodziewałam się, że HSJ wyjdą lepiej niż KT i NEWS.

Ja też się tego nie spodziewałam XD Nie ma jak wiara w możliwości ulubionego zespołu (lub raczej ich fanek);p

No, ja wiedziałam, że będą wysoko, ale zawsze mi się wydawało, że KT i NEWS są popularniejsi. Jakoś więcej się o nich słyszy po prostu albo ja nie wiem. Chociaż w Japonii to może wyglądać zupełnie inaczej niż nam się wydaje, patrząc stąd

 

#88 2010-12-20 19:06:44

 Dziina

Moderator

8340829
Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 348
Punktów :   

Re: Hey! Say! JUMP

No, ja wiedziałam, że będą wysoko, ale zawsze mi się wydawało, że KT i NEWS są popularniejsi. Jakoś więcej się o nich słyszy po prostu albo ja nie wiem. Chociaż w Japonii to może wyglądać zupełnie inaczej niż nam się wydaje, patrząc stąd

A mi się wydaje, że NEWS i KAT-TUN w Japonii też zdają się popularniejsi, tyle, że ta różnica nie jest tak duża (bo biorąc pod uwagę Polskę to ta różnica to lata świetlne^^) i wiąże się raczej z tym jak długo dany zespół jest na rynku. A przy tym popularność to nie tylko ilość sprzedanych płyt, ale również rozpoznawalność zespołu (choć raczej z tego zysku nie mają ;p).
Ale to moja własna opinia, a jaka jest prawda to tylko chyba w Japonii wiadomo XD

Poprzednio zapomniałam dać linka do całego rankingu Oriconu z zestawieniem DVD (skleroza ponoć nie boli, tylko przeszkadza XD) Roczny Ranking Oricon DVD na rok 2010

Offline

 

#89 2010-12-20 21:59:32

Alexandra

Gość

Re: Hey! Say! JUMP

Nie ma innego wyjścia tylko jechać do Japonii i sprawdzić to osobiście. Ale podejrzewam, że jakbym tam wpadła do jakiegoś sklepu muzycznego, to by mnie stamtąd łatwo nie wyciągnęli xDD

 

#90 2010-12-20 22:22:19

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Hey! Say! JUMP

Nie no jak pytałam kolegi Japończyka to on mówił, że w Japonii News i KT są bardzo popularni i ich bilety na koncert są ekspresowym tempie wykupowane. O HSJ nie pytałamXD
Różnica jak dla mnie aż tak duża nie jest a trzeba też wciąż pod uwagęo dstępy wydawania tych płyt w końcu w tym samym dniu wydawane nie były, więc jedni mieli więcej czasu inni mniej na zakup^^

Offline

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.yaoi-world.pun.pl www.prawowspia.pun.pl www.arenasp.pun.pl www.shopa.pun.pl www.slonecznedomy.pun.pl