#91 2010-12-21 20:39:54

Alexandra

Gość

Re: Hey! Say! JUMP

News i KT są bardzo popularni i ich bilety na koncert są ekspresowym tempie wykupowane.

Podejrzewam, że o większości Johnnysów możnaby to powiedzieć

trzeba też wciąż pod uwagęo dstępy wydawania tych płyt w końcu w tym samym dniu wydawane nie były, więc jedni mieli więcej czasu inni mniej na zakup^^

W zasadzie to wydaje mi się, że fani i tak kupią płytę w kilka dni po premierze, a te dwa miesiące różnicy wcale nie dają wiele. Tylko wydania grudniowe mogą mieć trudności z dogonieniem poprzedników ;]

 

#92 2010-12-21 20:56:42

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Hey! Say! JUMP

No NEWS wydał płytę w listopadzie więc też wcale nie tak dawno temuXD

Offline

 

#93 2010-12-21 21:29:57

Alexandra

Gość

Re: Hey! Say! JUMP

Album we wrześniu, a w tej chwili myślałam o albumach, bo KT i HSJ wydali swoje na przełomie czerwca i lipca, więc są to dwa miesiące różnicy. Przy singlach to KT też wydali CUW w listopadzie, a HSJ "Arigatou" zaledwie tydzień temu. Ale ja tam dalej utrzymuję, że wielkie liczby na listach sprzedaży to pojawiają się tylko przez pierwszy miesiąc po premierze. Chociaż w sumie nie wiem, mogę się mylić...



Występy HSJ i NYC z dzisiejszego Music Station Super Live:

HSJ - "Hitomi no Screen" i NYC - "Yoku Asobi Yoku Manabe"
http://www.youtube.com/watch?v=Gg8FgNJKikY&hd=1

HSJ - "Arigatou..."
http://www.youtube.com/watch?v=NyrmzrVKqYw&hd=1

Ostatnio edytowany przez Alexandra (2010-12-24 13:59:04)

 

#94 2010-12-27 12:21:47

 Dziina

Moderator

8340829
Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 348
Punktów :   

Re: Hey! Say! JUMP

I pomyśleć, że dopiero teraz tu zajrzałam. Występy oczywiście już oglądałam, ale skoro już tutaj wpadłam to muszę skomentować
A więc jak zwykle wyszli super, (dziwne, żeby nie), Hikaru miał chyba trochę inaczej zrobioną grzywkę niż zazwyczaj, a jak patrzyłam na Yuto to tak jakoś mnie naszło, że powinien sobie nieco skrócić włosy XD
No i Alexandro, były twoje "ulubione" miny do kamery ;p Wprawdzie głównie Nakayama i Yamada, ale zawsze XD

Offline

 

#95 2010-12-27 13:24:42

Alexandra

Gość

Re: Hey! Say! JUMP

No i Alexandro, były twoje "ulubione" miny do kamery ;p Wprawdzie głównie Nakayama i Yamada, ale zawsze XD

I dlatego powstrzymałam się od komentarza zaraz po obejrzeniu xD Ale tu i tak najbardziej drażnił mnie Yuma, a ja Yumy ogólnie nie lubię, więc przynajmniej tyle. A te dyski, co oni rzucali, to ja bym chciała jakiś złapać. Byle nie czerwony, bo tego nie mogłabym sobie na ścianie powiesić nad łóżkiem xDDD

 

#96 2010-12-27 14:03:28

 Dziina

Moderator

8340829
Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 348
Punktów :   

Re: Hey! Say! JUMP

I dlatego powstrzymałam się od komentarza zaraz po obejrzeniu xD

Mogłaś się nie powstrzymywać^^ Byłam bardzo ciekawa twojej opinii na ten temat

Byle nie czerwony, bo tego nie mogłabym sobie na ścianie powiesić nad łóżkiem xDDD

Sugeruję, że to raczej nie uraz do Yamady, tylko do czerwonego, ne? Ja każdego koloru mogłabym sobie powiesić, jeśli tylko wiedziałabym, że to od kogoś HSJ XD

Offline

 

#97 2010-12-27 15:26:22

Alexandra

Gość

Re: Hey! Say! JUMP

Mogłaś się nie powstrzymywać^^ Byłam bardzo ciekawa twojej opinii na ten temat

To następnym razem sobie pogadam xDDD Tylko później wiedz, że sama chciałaś xDD

Sugeruję, że to raczej nie uraz do Yamady, tylko do czerwonego, ne?

Zdecydowanie do czerwonego. Kolor, którego po prostu nienawidzę, nawet gorszy niż różowy dla mnie chyba. A jak na złość wszyscy moi johnnysowi ulubieńcy właśnie ten kolor sobie upodobali. Życie jest niesprawiedliwe... <westchnienie>

 

#98 2010-12-27 15:53:52

 Dziina

Moderator

8340829
Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 348
Punktów :   

Re: Hey! Say! JUMP

Tylko później wiedz, że sama chciałaś xDD

Dobrze, będę wiedzieć ;p

Zdecydowanie do czerwonego. Kolor, którego po prostu nienawidzę, nawet gorszy niż różowy dla mnie chyba.

Z tym różowym to nawet cię trochę rozumiem^^ Ale nawet jeśli ten dysk byłby różowy, to i tak bym sobie go powiesiła, bo to od kogo by on był, wynagrodziłby mi to, że nie cierpię tego koloru^^

Offline

 

#99 2010-12-27 16:32:39

Alexandra

Gość

Re: Hey! Say! JUMP

Ale nawet jeśli ten dysk byłby różowy, to i tak bym sobie go powiesiła, bo to od kogo by on był, wynagrodziłby mi to, że nie cierpię tego koloru^^

A ja bym w sumie nie miała nawet gdzie powiesić, jak się teraz rozglądam po pokoju. Ściany mam duże, ale i tak poobwieszane tysiącem pamiątek, więc podejrzewam, że dysk by się nie zmieścił już... Ewentualnie mogłabym go trzymać pod poduszką xDD

 

#100 2010-12-27 16:43:09

 Dziina

Moderator

8340829
Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 348
Punktów :   

Re: Hey! Say! JUMP

Ściany mam duże, ale i tak poobwieszane tysiącem pamiątek, więc podejrzewam, że dysk by się nie zmieścił już...

A ja mam na odwrót, powierzchnię ściany mam stosunkowo małą, ale za to miejsca na niej dużo^^

Ewentualnie mogłabym go trzymać pod poduszką xDD

Chyba bym się bała, że poduszką zetrę ich odciski palców, więc chyba bym tak nie mogła ;p Moją ewentualnością byłaby skrzynia zamknięta na cztery spusty, do której tylko ja miałabym dostęp XD

Offline

 

#101 2010-12-27 17:17:30

Alexandra

Gość

Re: Hey! Say! JUMP

A ja mam na odwrót, powierzchnię ściany mam stosunkowo małą, ale za to miejsca na niej dużo^^

Ja mam na swojej tysiące obrazków, kartek, nawet wachlarzy porozwieszanych, które dostałam od znajomych z różnych. A niedługo się przeprowadzam i będę miała pokój trzy razy mniejszy, to ja nie wiem, gdzie to wszystko pomieszczę, zwłaszcza że już teraz dostałam obraz od przyjaciółki, to nie mam go gdzie powiesić...

Chyba bym się bała, że poduszką zetrę ich odciski palców

Tak szczerze, to nawet bym o tym nie pomyślała xDDD Co najwyżej bałabym się, że go połamię przez przypadek w nocy albo cuś. Odciski palców by się mogły zmazać, co tam. Wystarczyłąby mi świadomość tego, od kogo to mam xDD

 

#102 2010-12-27 17:43:39

 Dziina

Moderator

8340829
Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 348
Punktów :   

Re: Hey! Say! JUMP

A niedługo się przeprowadzam i będę miała pokój trzy razy mniejszy to ja nie wiem

No i teraz nie wiem, czy powinnam Ci pogratulować przeprowadzki czy lepiej nie, skoro będziesz miała teraz mniejszy pokój...

Tak szczerze, to nawet bym o tym nie pomyślała xDDD Co najwyżej bałabym się, że go połamię przez przypadek w nocy albo cuś. Odciski palców by się mogły zmazać, co tam.

Wiesz, za dużo dram detektywistycznych oglądam, to pewnie dlatego ;p

P.S. Wiesz o tym, że twój post był setną odpowiedzią w tym temacie? XD (nie ma to jak cieszyć się z małych rzeczy ;p)

Offline

 

#103 2010-12-27 17:47:37

Alexandra

Gość

Re: Hey! Say! JUMP

No i teraz nie wiem, czy powinnam Ci pogratulować przeprowadzki czy lepiej nie, skoro będziesz miała teraz mniejszy pokój...

Ale swój!! Będę mogła sobie w końcu powiesić na ścianie kalendarz z Johnnysami i brat nie będzie mi co pół godziny jęczał, że mam go zdjąć xDD

Wiesz, za dużo dram detektywistycznych oglądam, to pewnie dlatego ;p

Ja nigdy detektywistycznych nie oglądałam, jakoś mnie do nich nie ciągnęło. Dopiero od obejrzenia TGQ, zaczęłam po nie sięgać, ale też nie jakoś wyjątkowo często

P.S. Wiesz o tym, że twój post był setną odpowiedzią w tym temacie? XD (nie ma to jak cieszyć się z małych rzeczy ;p)

Serio?! Yeah!! No to świętujemy!! xDD

 

#104 2010-12-27 18:16:51

 Dziina

Moderator

8340829
Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 348
Punktów :   

Re: Hey! Say! JUMP

Ale swój!! Będę mogła sobie w końcu powiesić na ścianie kalendarz z Johnnysami i brat nie będzie mi co pół godziny jęczał, że mam go zdjąć xDD

To chyba powinnam pogratulować. Gratulacje z przeprowadzki! No i własnego pokoju^^ Jak to mówią: ciasny, ale własny

Serio?! Yeah!! No to świętujemy!! xDD

Taaa... Bierzmy szampan (co z tego, że miał być na Sylwestra), włączmy sobie na full nowy singiel HSJ i świętujmy XD

Offline

 

#105 2010-12-27 18:28:07

Alexandra

Gość

Re: Hey! Say! JUMP

Gratulacje z przeprowadzki! No i własnego pokoju^^

Dziękuję ^^

Bierzmy szampan (co z tego, że miał być na Sylwestra)

A ja jeszcze szampana nie kupiłam... To nic, poświętuję przy Coca Coli xDD

włączmy sobie na full nowy singiel HSJ

Hai! Rodzinka się drze, że znowu za głośno Japońców jakichś włączyłam. Niech się drze, ja tu świetuję xDDD

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.etiiiiiiiiii.pun.pl www.prawowspia.pun.pl www.arenasp.pun.pl www.yaoi-world.pun.pl www.shopa.pun.pl