#106 2010-12-27 18:44:54

 Dziina

Moderator

8340829
Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 348
Punktów :   

Re: Hey! Say! JUMP

To nic, poświętuję przy Coca Coli xDD

Coca Cola też dobra XD Najważniejsze są chęci świętowania XD

Hai! Rodzinka się drze, że znowu za głośno Japońców jakichś włączyłam. Niech się drze, ja tu świetuję xDDD

Taa... Moja, całe szczęście, na razie pozostawiła to bez komentarza^^ Czyżbym już ich do takich rzeczy przyzwyczaiła...?

Offline

 

#107 2010-12-27 19:16:57

Alexandra

Gość

Re: Hey! Say! JUMP

Moja, całe szczęście, na razie pozostawiła to bez komentarza^^ Czyżbym już ich do takich rzeczy przyzwyczaiła...?

Ja zazwyczaj słucham na słuchawkach, żeby ich nie drażnić, rzadko włączam na głośnik. Ale HSJ to i tak jedyny jap. zespół, którego mogę słuchać i brat na mnie nie krzyczy, więc dobrze jest xDD

 

#108 2010-12-27 19:41:26

 Dziina

Moderator

8340829
Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 348
Punktów :   

Re: Hey! Say! JUMP

Ja zazwyczaj słucham na słuchawkach, żeby ich nie drażnić, rzadko włączam na głośnik. Ale HSJ to i tak jedyny jap. zespół, którego mogę słuchać i brat na mnie nie krzyczy, więc dobrze jest xDD

U mnie to w sumie tylko rodzice widzą od czasu do czasu problem w tym, że interesuję się Japonią (ale całe szczęście nie za częstoXD). Siostra za to wspiera mnie całym sercem w moich zainteresowaniach^^ (bo ma podobneXD)

P.S. Czy tobie też się wydaję, że trochę zeszliśmy z tematu?

Offline

 

#109 2010-12-27 19:59:57

Alexandra

Gość

Re: Hey! Say! JUMP

Siostra za to wspiera mnie całym sercem w moich zainteresowaniach^^ (bo ma podobneXD)

Mój brat czasem obejrzy ze mną jakąś dramę, ewentualnie może też posłuchać jakiejś jap. piosenki, najczęściej wtedy, gdy nie wie, kto ją śpiewa xD Ale ogólnie to dostałam życzenia na święta, żebym wkręciła się do Johnnysów, więc nie jest źle xDD

P.S. Czy tobie też się wydaję, że trochę zeszliśmy z tematu?

"Trochę" xDD Ale pojawi się jakiś news o Hejsejach, to wskoczymy w temat od razu xDDD

 

#110 2010-12-27 20:08:46

 Dziina

Moderator

8340829
Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 348
Punktów :   

Re: Hey! Say! JUMP

Ale ogólnie to dostałam życzenia na święta, żebym wkręciła się do Johnnysów, więc nie jest źle xDD

Wkręciła jako Johnnys (czyli chłopak^^), AD czy jako jakaś choreografka (lub inna osoba zajmująca się tym by chłopcy odnieśli sukces)XD?

"Trochę" xDD Ale pojawi się jakiś news o Hejsejach, to wskoczymy w temat od razu xDDD

Tylko kiedy taki news się pojawi? Teraz niby mają trasę koncertową, a tu ani widu ani słuchu o nich. Normalnie aż się o nich martwię.
Co z tego, że nie słychać nic o nich nowego może z pół tygodnia, przecież normalnie to kupa czasu jest XD

Offline

 

#111 2010-12-27 21:49:06

Alexandra

Gość

Re: Hey! Say! JUMP

Wkręciła jako Johnnys (czyli chłopak^^), AD czy jako jakaś choreografka (lub inna osoba zajmująca się tym by chłopcy odnieśli sukces)XD?

Hehe, ostatnia opcja. Ogólnie, żeby jakoś załapać kontakty, chyba o to chodziło, sama zresztą nie wiem. Brat mi krzyczy za plecami, że będę im scenariusze do klipów pisać <śmiech> Ale ja w sumie nie czuję, żebym w czymkolwiek była wystarczająco dobra...

Tylko kiedy taki news się pojawi? Teraz niby mają trasę koncertową, a tu ani widu ani słuchu o nich.

Jakbyś mieszkała w Japonii to byś newsy miała pewnie co chwilę, a i my się doczekamy czegoś nowego xD

Btw. znalazłam dzisiaj fajny test z Hejsejami, nie wiem, chyba stary jakiś, ale fajny:
http://miko-yamanaka.livejournal.com/51398.html xDD

 

#112 2010-12-28 08:52:18

 Dziina

Moderator

8340829
Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 348
Punktów :   

Re: Hey! Say! JUMP

Brat mi krzyczy za plecami, że będę im scenariusze do klipów pisać <śmiech> Ale ja w sumie nie czuję, żebym w czymkolwiek była wystarczająco dobra...

Eee, tam. Nawet jeśli teraz byś się nie nadawała (w co wątpię), to przecież wszystkiego można się nauczyć

Jakbyś mieszkała w Japonii to byś newsy miała pewnie co chwilę, a i my się doczekamy czegoś nowego xD

Wiesz, w sumie ja się pocieszam, że przynajmniej raczej nic nie mogło się im stać, bo jakby coś im nie wychodziło lub było nie tak, to na pewno, by o tym było słychać.
A teraz czekam na nagły nawał informacji o nich (bo przecież nie mogą próżnować, tylko coś robią^^)

Btw. znalazłam dzisiaj fajny test z Hejsejami, nie wiem, chyba stary jakiś, ale fajny:
http://miko-yamanaka.livejournal.com/51398.html xDD

Robiłam to! XD Wczoraj po południu^^ Choć nie powiem, żebym była jakoś szczególnie zadowolona z wyniku, to przecież żaden Hejsej nie jest zły ;p A wyszedł mi Takaki XD Gorsze jest to, że nie jestem ani towarzyska ani gadatliwa^^
Co ciekawe dzisiaj zrobiłam sobie jeszcze raz, tylko tym razem zaznaczyłam inne odpowiedzi, w tych w których wcześniej nie byłam pewna i wyszedł mi Daiki (nie mogło mi tak od razu wczoraj wyjść XD)

Offline

 

#113 2010-12-28 12:20:11

Alexandra

Gość

Re: Hey! Say! JUMP

Nawet jeśli teraz byś się nie nadawała (w co wątpię), to przecież wszystkiego można się nauczyć

Taa... xDD Od czego jest szkoła w końcu?

Wiesz, w sumie ja się pocieszam, że przynajmniej raczej nic nie mogło się im stać, bo jakby coś im nie wychodziło lub było nie tak, to na pewno, by o tym było słychać.

Taaa... Jak to mówią, brak złych wieści to dobre wieści, czy jakoś tak xDD

A wyszedł mi Takaki XD Gorsze jest to, że nie jestem ani towarzyska ani gadatliwa^^
Co ciekawe dzisiaj zrobiłam sobie jeszcze raz, tylko tym razem zaznaczyłam inne odpowiedzi, w tych w których wcześniej nie byłam pewna i wyszedł mi Daiki (nie mogło mi tak od razu wczoraj wyjść XD)

Mnie wczoraj wyszedł Keito, a dzisiaj Yamada, a w zasadzie tylko jedną odpowiedź zmieniłam, bo wczoraj miałam dylemat przy jednym pytaniu xDD Ale opis mi jeszcze bardziej w tym wypadku nie pasuje, bo ja jestem dziecko aspołeczne raczej. No, ale ponoć to przeciwieństwa się przyciągają, więc potrzebuję kogoś z "charakterem gwiazdy" xDDD

 

#114 2010-12-28 17:40:04

 Dziina

Moderator

8340829
Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 348
Punktów :   

Re: Hey! Say! JUMP

Taa... xDD Od czego jest szkoła w końcu?

Szkoła? Chyba nie masz na myśli naszej polskiej szkoły?

Taaa... Jak to mówią, brak złych wieści to dobre wieści, czy jakoś tak xDD

Dokładnie^^ Ale wreszcie pojawiły się pierwsze relacje z koncertów (pozytywne XD), więc jest dobrze.

Ale opis mi jeszcze bardziej w tym wypadku nie pasuje, bo ja jestem dziecko aspołeczne raczej. No, ale ponoć to przeciwieństwa się przyciągają, więc potrzebuję kogoś z "charakterem gwiazdy" xDDD

Aspołeczna? Jakoś nie wyglądasz mi na taką ;p Ale cóż nie znam cię na tyle, by być tego pewnym XD
A chłopak z "charakterem gwiazdy" to taki specjalnie, by się właśnie uspołecznić (o ile ktoś naprawdę byłby aspołeczny);p

Offline

 

#115 2010-12-28 18:08:49

Alexandra

Gość

Re: Hey! Say! JUMP

Szkoła? Chyba nie masz na myśli naszej polskiej szkoły?

Bardziej studia. Alex upatrzyła sobie kierunek, po którym teoretycznie można zostać menedżerem lub producentem muzycznym, zobaczymy, co z tego wyjdzie... xD

Aspołeczna? Jakoś nie wyglądasz mi na taką ;p

Bo w internecie taka chyba nie jestem. Tylko "w realu", nie wiem czemu. Boję się ludzi czy jak? <bezradny>

Ale wreszcie pojawiły się pierwsze relacje z koncertów (pozytywne XD), więc jest dobrze.

No i tak ma być ^^ Teraz czekamy na coś konkretnego

 

#116 2010-12-28 18:33:08

 Dziina

Moderator

8340829
Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 348
Punktów :   

Re: Hey! Say! JUMP

Alex upatrzyła sobie kierunek, po którym teoretycznie można zostać menedżerem lub producentem muzycznym, zobaczymy, co z tego wyjdzie... xD

Uuu... ja nigdy tak wysoko nie mierzyłam^^ bo chyba na takie coś trudno się dostać no nie?

Bo w internecie taka chyba nie jestem. Tylko "w realu", nie wiem czemu. Boję się ludzi czy jak? <bezradny>

Z tym "w realu" to Cię chyba rozumiem, bo chyba mam podobnie. Ale ja nawet w necie mogę być aspołeczna (tzn. być nieśmiała i takie tam) ;p

No i tak ma być ^^ Teraz czekamy na coś konkretnego

Fajnie byłoby gdyby wydali z tego jakieś DVD lub coś takiego. Podobno dużo oznak miłości YamaChii było, a przynajmniej na tym koncercie z 26 XD

Offline

 

#117 2010-12-28 19:35:40

Alexandra

Gość

Re: Hey! Say! JUMP

Uuu... ja nigdy tak wysoko nie mierzyłam^^ bo chyba na takie coś trudno się dostać no nie?

Moje motto życiowe to jest "Zawsze mierzyć zbyt wysoko". To i tak jest plan B, bo plan A przewiduję japonistykę, ale na to się dostać, to jest cud po prostu xDD

Ale ja nawet w necie mogę być aspołeczna (tzn. być nieśmiała i takie tam) ;p

Ja w necie albo jestem w miarę przyjacielska, albo potrafię być taką zołzą, że lepiej trzymać się ode mnie z daleka. Zalezy z kim mam do czynienia xD Za to w realu to się ogólnie na uboczu raczej trzymam, no i też potrafię być zołzą straszną. Ponoć uśmiechać się nie potrafię w ogóle <bezradny>

Fajnie byłoby gdyby wydali z tego jakieś DVD lub coś takiego.

Oby coś wydali. Chociaż póki co to ja najbardziej czekam na Summary, a później się zobaczy, co dalej ^^

 

#118 2010-12-28 20:23:36

 Dziina

Moderator

8340829
Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 348
Punktów :   

Re: Hey! Say! JUMP

To i tak jest plan B, bo plan A przewiduję japonistykę, ale na to się dostać, to jest cud po prostu xDD

Też kiedyś chciałam iść na japonistykę, ale teraz jakoś mnie na to nie ciągnie. Chociaż nauczyć się japońskiego i nieco o kulturze Japonii by nie zaszkodziło, to wolę to chyba robić we własnym zakresie i hobbystycznie^^

Ja w necie albo jestem w miarę przyjacielska, albo potrafię być taką zołzą, że lepiej trzymać się ode mnie z daleka. Zalezy z kim mam do czynienia xD Za to w realu to się ogólnie na uboczu raczej trzymam, no i też potrafię być zołzą straszną. Ponoć uśmiechać się nie potrafię w ogóle <bezradny>

Domyślam się, że ja należę do tych osób z neta dla których jesteś w miarę przyjacielska, ne? ;p
Co do bycia zołzą to zupełnie inna sprawa XD Chyba każda nieśmiała dziewczynka tak ma ;p Mnie np. bardzo trudno wkurzyć, ale jak się wkurzę, to lepiej się nie zbliżać^^ (i to zarówno w realu jak i w necie XD) Po prostu nie da się ze mną wytrzymać do momentu w którym nieco nie ochłonę XD

Oby coś wydali. Chociaż póki co to ja najbardziej czekam na Summary, a później się zobaczy, co dalej ^^

Jeszcze jednego się nie obejrzało, a już chciałoby się wiedzieć, że będzie następne ;p A tak szczerze to po Summary chciałabym by wydali jakiś kolejny singiel. Jeden singiel na pół roku (lub w przypadku okresu między MnSB a HnS - półtorej roku XD) to dla mnie zdecydowanie za rzadko. Ja chcę więcej! XD

Offline

 

#119 2010-12-28 20:47:18

Alexandra

Gość

Re: Hey! Say! JUMP

Też kiedyś chciałam iść na japonistykę, ale teraz jakoś mnie na to nie ciągnie.

Ja w sumie teraz to już mam dylemat, czy mi się chce czy nie. Papiery złożę na pewno, jak się nie dostanę, to wszystko rozwiąże się samo, a jakbym się jakimś cudem dostała, to wtedy będę się zastanawiać. Póki co jeszcze w liceum chcę podejść do egzaminu państwowego z jap., to zobaczę, ile jestem w stanie nauczyć się sama ^^

Domyślam się, że ja należę do tych osób z neta dla których jesteś w miarę przyjacielska, ne?

Zdecydowanie

Mnie np. bardzo trudno wkurzyć, ale jak się wkurzę, to lepiej się nie zbliżać^^

O, patrz, to ja mam tak samo właśnie xD Chociaż w zasadzie jedyną osobą, która serio potrafi wyprowadzić mnie z równowagi jest mój brat. Inni uważają, że nie mam serce z kamienia, bo nic nie jest w stanie mnie ruszyć. A w necie jak jestem zła, to jestem złośliwa i ironiczna na potęgę, ale w tym złym znaczeniu.

Jeszcze jednego się nie obejrzało, a już chciałoby się wiedzieć, że będzie następne ;p A tak szczerze to po Summary chciałabym by wydali jakiś kolejny singiel. Jeden singiel na pół roku (lub w przypadku okresu między MnSB a HnS - półtorej roku XD) to dla mnie zdecydowanie za rzadko. Ja chcę więcej! XD

Trza mieć na co czekać w końcu xDD Ja bym się za singiel jakiś też z pewnością nie obraziła. Najlepiej jakoś w okolicy marca. Zresztą ja bym się za nic od nich nie obraziła, zacznijmy od tego xD

 

#120 2010-12-28 21:30:13

 Dziina

Moderator

8340829
Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 348
Punktów :   

Re: Hey! Say! JUMP

Papiery złożę na pewno, jak się nie dostanę, to wszystko rozwiąże się samo, a jakbym się jakimś cudem dostała, to wtedy będę się zastanawiać.

Taaa... nie ma jak zostawiać wszystko losowi ;p Sama tak zamierzam zrobić, jakby coś (tylko z innymi kierunkami XD)

Póki co jeszcze w liceum chcę podejść do egzaminu państwowego z jap., to zobaczę, ile jestem w stanie nauczyć się sama ^^

To już umiesz na tyle by myśleć o egzaminie? Nie no, podziw normalnie^^

Ja bym się za singiel jakiś też z pewnością nie obraziła. Najlepiej jakoś w okolicy marca.

Mi jak najbardziej pasuje. Ja proponuję 12 marzec^^ Mam wtedy urodzinki więc akurat ;p

Offline

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto-swiat.pun.pl www.mzkzg.pun.pl www.smka.pun.pl www.bulletsofpain.pun.pl www.straz112-998.pun.pl